200 lira bütçeyle ne hediye alabilirim

biblicallywrong

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
57
52
19
Arkadaşım hastaneye kaldırıldı ve birkaç operasyon geçirmek zorunda kaldı bacaklarından.Onu ziyarete gidip hediye alacağım ama bütçem 200 lira şu an.Küçük bir kır çiçeği bukedi ne kadar tutar çiçekçilerde?Veya başka ne alabilirim onun için?

Arkadaşım hastaneye kaldırıldı ve birkaç operasyon geçirmek zorunda kaldı bacaklarından.Onu ziyarete gidip hediye alacağım ama bütçem 200 lira şu an.Küçük bir kır çiçeği bukedi ne kadar tutar çiçekçilerde?Veya başka ne alabilirim onun için?

Hastahaneye cicek almazlar, yazik cope gider o cikana kadar
Kalacak mi? Kalacaksa ben orada kullanilacak seyler goturuyorum Butce biraz daha yukari ise klasik pijama. Mutlaka ani ihtiyac oluyor cunku

Bütçe çok kısıtlı güzel şişeli değişik kokulu kutulu kolonya ve bir tane de eğleneceği kitap götürürdüm:)
Belki de birazda kurabiye:)

Madem bir süre daha hastanede kalacak sabahlık alabilirsin. Bazen yürümesi gerekir, altında pijemayla vs çıkmaktan rahatsız olabilir. Giyinip yorulmak istemeyebilir. Hemen sabahligini giyer çıkar. Ya da birileri odasını ziyaret edince
IMG_20240419_181810.jpg
IMG_20240419_181746.jpg

odaya çiçek sokmazlar. Eğer kalacaksa kitap alabilirsiniz. Orada okur. Ya da terlik, pijama… sudoku dergisi. Ama 200 tl çok az bir bütçe. Ne bulunur bilemedim

evden bir kek veya kurabiye yapabilirsiniz ya da ikisini de yapipkaplara koyarak götürürsünuz yanında varsa bir termos cay🥲bazen 500 mllik 1 lik lik güzel termoslar oluyor evlerde. mesela bende var içine sütlü kahve yapıp koyuyorum güzel oluyor sütlü kahve kurabiye ve kek düşününce hasta için ya da yanındaki refakatçi için güzel bir üçlü olur. ben yanına bir de şey alıyorum bu hastalar için olan ıslak mendillerden, limon kolonyası veya odada dolaşması için bir çift terlik.

Eğer arkadaşın bulmaca çözmeyi seviyorsa bulmaca veya sudoku kitabı alabilirsin.

Geçmiş olsun. Düşünmeniz bile çok tatlı.
Çiçek bence boş yere masraf.
Meyve sepeti ve taze sıkılmış bi meyve suyu olabilir.

X