20 yıllık evliliğim biterken...

aa ciddi mi?hiç bir şekilde öğrenilemez mi peki?
O ülkenin resmi kurumlarından öğrenebilir ama burda otururken öğrenemez tabi ki , kalkıp gitmesi lazım, 20 senedir bir kere bile gitmemiş konu sahibi kocasının yaşadığı ülkeye sırf bunun için gideceğini hiç sanmam

O ülkenin resmi kurumlarından öğrenebilir ama burda otururken öğrenemez tabi ki , kalkıp gitmesi lazım, 20 senedir bir kere bile gitmemiş konu sahibi kocasının yaşadığı ülkeye sırf bunun için gideceğini hiç sanmam
konsolosluktandanda mı öğrenemez acaba?bu şekilde adamlar 2 evli olabiliyormuş demek ki.

bu işi iyi bir dedektif çözer
tüm haklarını da alırsın bence konu sahibi
çünkü dalınca bu adamdan daha çok pislik çıkacak gibi
ayrıca hiç de 7 bin doları bırakıp açlıktan nefesinin kokmasını göze alamaz senin gözünü korkutuyor
sanıyor musun üstüne olmayan mallar ona yar olacak
para işin içine girince kardeş kardeşi baba evladı tanımıyor

Ben de aynı şekilde düşünüyorum, Almanya ya da Arabistan fark etmiyor mutlaka yerli bir kadın buluyorlar. KOnu sahibesi de çok uzun zamandır aynı yaşıyor, %100000 başka kadın bulmuştur o adam orda çocuğu bile vardır.

Konu sahibesi adam nerde? Orda adamın mal varlığını bilen, arabasını evini fotoğraflayacak ve de bulduğu kadını fotoğraflayacak kimse geliyor mu aklınıza?
Kendi karısıyla yıllardır doğru dürüst cinsel hayatı olmayan adamın başkasını bulması da çok garibime gidiyor benim.kadını sevmese bile başkasını bulabilecek potansiyeldeki adamın bu kadar karısıyla ilişkiye yanaşmaması hiç normal gelmiyor bana.biraz o taraklarda bezi olması gerekmiyor mu ya.yeri geliyor o taraklarda bezi olan bile doğru dürüst isteyince birini bulamıyor.

Adam evlenmis olabilir ve turkiye devletine duyurmasa kim bilecek evli oldugunu
Cocugu olsa dahi e devletten goremezsiniz ki boyle bir adamin bekar olmasi olasiligi yok
Evlilikler international felan diyoruz ama Tobe yalan
Tek care adami arastirmak ama oda uzaklasmayla gitmis
Gerci bir yandan evli olsa Hangi kadin es ailesine para atmasini kabul eder yabanci kadinlar bile bunu kabul etmez
Kendimle celistim
Birde neden bu valiz icin adres vermis buraya hic bakmadiniz
Belki yozgatta da bir olay var hersey olabilir esiniz yozgatliysa o zaman ordan da birini bulmus olabilir

Kendi karısıyla yıllardır doğru dürüst cinsel hayatı olmayan adamın başkasını bulması da çok garibime gidiyor benim.kadını sevmese bile başkasını bulabilecek potansiyeldeki adamın bu kadar karısıyla ilişkiye yanaşmaması hiç normal gelmiyor bana.biraz o taraklarda bezi olması gerekmiyor mu ya.yeri geliyor o taraklarda bezi olan bile doğru dürüst isteyince birini bulamıyor.

Ben olaya tersinden bakıyorum, belki adam sağlıklıdır, yıllardır başka bir kadınla zaten olduğu için konu sahibesine artık yaklaşmıyordur. Yani adamın keyfi zaten yerindeyse konu sahibesine de manen ihtiyacı yok belli ki.

konsolosluktandanda mı öğrenemez acaba?bu şekilde adamlar 2 evli olabiliyormuş demek ki.

Öğrenemez, Almanya Türkiye gibi değil. Bizdeki e-devlet gibi merkezi bir sistem yok, devletin çoğu kurumu biribirinden habersiz. Öyle bir şey olsaydı bile konu sahibesine vermezlerdi valla kendi sigorta işlerimi zor yapıyorum maille iletişim kurmuyor benim sigorta şirketi sadece mektup dshdgsfd

O adam bozuntusuna sağlam bir söz söyledim ama içimden
Ban yemeye değmez

Konuya geleyim

Muhtemelen o orada evlendi
Baska bir hayatı , karısı ve çocuğu var
Adam gelip 6 ayda bir 15 gün kalıyorsa zaten sizin evliliğiniz çoktan bitmiş

Ailesi de onun başka karısı ve çocuğu olduğunu biliyordur

Hepsi bu işin içindedir

Boşanmazsa boşanmasın

Sen aç davanı

Yiyorsa gelsin oradaki dolarları bırakıp Hakime ben burada işsizim desin oradaki hayatını karısını çocuğunu bırakamaz

Sen aç bir güzel davanı
İyi de bir avukat bul
Mal mülk nafaka ne varsa al
Bir kuruşunu dahi bırakma
Bırakmadan da ayrılma

Ve ayrıca belki yurt dışında bir evlilik daha yaptı
Oradaki kayıtları kontrol ettirdin mi ?
Oradaki bordrolarını da bulursun
Ulaşırsın uzar belki ama ispat eder ve sonunda kazanırsın

Sonuç olarak ; üzülme değmez
Geçecek
Geçmeyen acı , bitmeyen iş olmaz
Doğru bir de üstüne orada ailesi falan varsa yemez öyle iş güç bırakıp anasıyla oturmayı . Sana blöf atıyor bir şey isteme diye .
Oradaki karısını bul kadını yanına Çek . Dımdızlak kalsın

Konu sahibinin çook eski konularına baktım adam zaten daha önce bir sohbet sitesinde Rus kadınlarıyla konuşmuş yani aldattı muhtemelen. Hem de internet çekmiyor diye sizi ve kızlarınızı görüntülü aramamış öyle yazmışsınız. Sadece bu da değil kilonuzu beğenmemiş sürekli aşağılıyormuş sizi hatta ortanca kızınızın yanında tartaklamış. En son hamileliğinizde bebeği istememiş hamile olduğunuzu öğrendiğinde darp etmiş sizi ve siz bu aldatan adama bir çocuk daha vermişsiniz muhtemelen düzelir umuduyla. Sizin boşanmaya niyetiniz yok ve adam her izinden geldiğinde dünyayı size dar ediyor. Çünkü size ve kızlarınıza değer vermiyor. Her sene böyle boşanacağım temalı konular açıyorsunuz. Sadece kızlarınıza üzüldüm. Ne diyebilirim, belki bir gün cesaret edersiniz

Bdv sayesinde sokakta gördüğüm her erkeğe tripliyim 😎 aklı olan uzak dursun...
20 yıl ya 🤕
Valla onu bunu bilmem çok anacı adamdan bir havuç olmaz , havuç da güzel sebzedir hani hakkını yemiş oldum .
Bu adamlar analarının minik kuzuları olarak kalmaya devam ettiklerinden ne baba olabiliyor ne koca . Gerçek bu.

Anneleri de fena oluyor bu tiplerin . Eşimin arkadaşı 4 senelik ilişkisini sırf annesi ne olucak böyle çok uzadı ben evlenmeni istemiyorum dedi diye bitirdi. Sen salak mısın dedim çocuğa nafile . Neymiş annesi babası boşanmışmış annesi tek naparmış.

Benim kaynım mesela 40 yaşında hala anasının dizinin dibinde, bilet almış otel falan ayarlamış tatile götürüyomuş benim kv’yi . 😂 çok güldüm .

X