Saç Uzatma Yöntemleri 2. Saç uzatma serüvenim

mawiyengec

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2012
326
261
Daha önceden de 1.5 yıl kadar kulak altında olan saçlarımı belime kadar uzatmistım.Simdi gene o boyda olan saçlarımı 1.5 yılda bele getirmeyi düşünüyorum.Daha önceden yaptığım gibi tarihleri ve fotoğrafları paylaşacağım.Daha önceden sinameki ,bemiks ve evigen yapiyordum..Bu sefer sadece bemiks ,evigen ve bepanthene yapacağım.Benimle birlikte saç uzatmak isteyen olursa lütfen foto atarak moral ve destek olsunlar 🤗Her hafta aynı yerde aynı bluz ile çekilmeye çalışacağım.
8.01.2022
15.01.2022

Eklentiler

• IMG_20220117_230757.jpg
    IMG_20220117_230757.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20220116_111742.jpg
    IMG_20220116_111742.jpg
    124,9 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:
Daha önceden de 1.5 yıl kadar kulak altında olan saçlarımı belime kadar uzatmistım.Simdi gene o boyda olan saçlarımı 1.5 yılda bele getirmeyi düşünüyorum.Daha önceden yaptığım gibi tarihleri ve fotoğrafları paylaşacağım.Daha önceden sinameki ,bemiks ve evigen yapiyordum..Bu sefer sadece bemiks ,evigen ve bepanthene yapacağım.Benimle birlikte saç uzatmak isteyen olursa lütfen foto atarak moral ve destek olsunlar 🤗Her hafta aynı yerde aynı bluz ile çekilmeye çalışacağım.
8.01.2023
15.01.2022

Bayıldımmm 1 haftada mı uzadı bu kadar? Tarihleri düzenleyebilir misiniz? Bemix evigen bepantholü nasıl kullanıyorsunuz?
Daha önce yaptığımda sinamekeyi kaynatıp soğuyunca ampulleri içine kırıp uygulayıp 2-3 saat bekliyordum.Bu sefer elimde ot yok ,o yüzden ampulleri fisfisli şişe içine koyup sıkıyorum diplerine .Masaj yapıp ,ince tarakla tariyorum.Tum saça bakım oluyor.Tabi saç uzadıkça sulandırmak için başka bisiler daha kullanmam gerekecek.Oneriniz varsa yapabilirim 🤗

Benim de asla uzanıyor saçlarım, evigen bepanten kullandım, dax kullandım uzamadı.

Şimdi de pirinç suyuna başladım .

Ara veriyor musunuz arada ? 8 hafta yapıp 2 hafta ara veriyordum ben..Eski paylaştığım fotoları bulabilirsem paylaşırım tekrardan
Daha bu hafta yaptım iki kere gün aşırı yapmak fazla mi acaba? Birde sonunda saçımı durlamiyorum. Yanlış mı yaoiyorum?

Daha bu hafta yaptım iki kere gün aşırı yapmak fazla mi acaba? Birde sonunda saçımı durlamiyorum. Yanlış mı yaoiyorum?
Çok yaparsanız çok yorulur saç derisi.Ben haftada bir yapıyorum.Gayet güzel uzuyorlar.Maskeden sonra strecleyip üstüne bere taksaniz en ideali.Baya güzel nüfuz ediyor.Haftada bir yeterli olur bence .Yoksa yağ bezesi falan çıkabilir kafanızda

Eki Görüntüle 932366 Eki Görüntüle 932379

Nihayet 10. haftanın sonuna gelmiş bulunuyorum.İlk beyazlı fotoğraflarımla ,bugünkü fotoğrafım arasında 8 hafta kür yaptım şuan 2 haftalık aradayım.Diğer fotoğrafları da aynı boyuta getirmek omuz hizası ,kafa hizası ayarlamak için uğraştım ,umarım belli olmuştur uzayıp uzamadığı.Kür yaparken uzama pek olmadı gibi geldi ama dinlenme döneminde uzadığını düşünüyorum.Tabi bu benim düşüncem :)
Fotoğrafları büyütüp bakarbilirsiniz arkadaşlar.
Bu o zaman yaptığım kurlerde.Birkac foto daha vardı ama bulmam lazım 🤗

Eki Görüntüle 1508260 Bende bir süre sinameki kürü denedim ama epeydir yapmıyorum.Eylül ayniından beri 2 kere kestirdim ama artık saçım küstü ,uzamıyor Uzayıp uzamadığını kahküllerimden anlıyorum.İnş en kısa zamanda tekrar küre başlayacağım.Geçen haftaki fotoğrafımı paylaştım.
Burda da mesela kürlerden epey sonra 2 kere kestirdigim halmis

Buda kafamı kazimadan önceki son hali 🙈

Eklentiler

• IMG_20220118_215833.jpg
    IMG_20220118_215833.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 118
X