17 ocaktan bu yana 61.90 dan 55 kiloya düşmek

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Merhaba 17 ocakta ekmek yemeyi bırakarak işe başladım , ancak 17 ocaktan 16 Marta kadar beyaz ekmek asla yemesemde ve bunu yürüşler ile tamamlasam da tam olarak 16 marta kadar 57,45 e düşmüştüm . Toplamda 2 ayda 4 kilo kadar gitmişti , bu süreçte hiç şekerden vazgeçmedim ve şekerden vazgeçmeye karar verdim ve iş yoğunluğundan dolayı bu sefer yürüyüşleri bıraktım. Toplamda 16 marttan şekeri bırakarak 9 nisana kadar 21 gün şekersiz yaparak 8 nisanda tekrar tartıldım ve 54,60 çıktım , ancak basenlerim hiç bir şekilde erimiyor. Toplamda bu süreçte ekmeksiz ve şekersiz 8 kilo gitmiş oldu , akşam yemek yedikten sonra kilom farklı çıkıyor ancak sabahları bu kilodayım ? Merak ettiğim şey şu kilo neden yavaş gidiyor. Ben nasıl daha farklı kilo verebilirim ;(

metabolizmanız yavaş çalısıyor olabilir, diyeti ya da kısıtlamaları yanlış yapıyor olabilirsiniz, ideal kilonuzda da olabilirsiniz. Basenlerinizin gitmesini istiyorsanız oraya yönelik sporda yapmalısınız çünkü tek başına diyet herhangi bir işe yaramaz. Benimde bacaklarım kalındı 58-59 kilo falandım 48 kiloya kadar düştüm tabii ki bacaklarımda yine inceldi ama öyle waowluk bir şey olmadı sporla desteklemeniz şart. Ayrıca gün içinde su içiliyor yemek yeniyor tuvalet ihtiyacı oluşuyor kilonuzun farklı cıkması normal

X