17.07.2009

selam kızlar hepinize ayrı ayrı çoooook teşekkür ederim ilginiz ve güzel dileklkleriniz için :) dün ameliyat oldum ve heycandan hiç olmaması gereken bir tarihte regl olmayı başardım ,işten iznimi de zorla ayrladığım için erteleme şansım olmadı. Şişlikler morluklar üst düzeyde olucak sanırım bu nedenle...morluklarım var suan yüzümde şişti baya ama ağrım yok Allaha şükür tamponlardan nefes de alamıyorum suan en büyük sorunum bu... kardeşim de bugün 19:00'da giricek ameliyata ailece yoğun bakımda olucaz :))))) Şu bi kaç gün çabucak geçsev:kedi:

canım ben de olmamam gereken zamanda oldum, ameliyattan bir gün sonrası antibiyotik sebebiyle. doktor bana normalden daha fazla ayakta geçirmemi söyledi, ne kadar dolanırsan o kadar iyi, oturacağın zaman bile uzanma dik otur, sadece uyuyacağın zaman yat. geçmiş olsun yerimseniben

şiştim şiştimm patlıcam az kaldı :)) morluklarım azalıo ama. .Dahlia 85 cnm çok tşk ederim tavsiye için elimden geldiği kadar hareket etmeye çalışıorum Allahım 1 hafta da iyileşmem lazım işe başlıcam :) kızlar hepinize tşk ederim tekrar tamponlar çıkınca rahat rahat ve uzun uzun teşekkür edeicem herkese. çarşamba için geri sayıyorumm

gecmis olsunn insallah istedigin burna kavusursun, havaların sıcak olmasından dolayı da sisliklerin fazladır simdi takma kafana hepsi gecici

teşekkür ederim ebrucum herkes kavusur inşallah istediği burnaa... sıkıntılı günler geçiriyorum ama sonuca değer inşallah sen nasılsın sarartılar kaldı yazdığını okumustum en son inşallah hersey istediğin gibidir opuyorumnanaktan

cnm çok geçmiş olsun..şişliklerin çok olduysa güneş kremi sürmeyi sakın ihmal etme olurmu..birazcık daha dayan tamponların alçın çıksn çok rahatlatayacaksınkaydirigubbakcemile5

şiştim şiştimm patlıcam az kaldı :)) morluklarım azalıo ama. .Dahlia 85 cnm çok tşk ederim tavsiye için elimden geldiği kadar hareket etmeye çalışıorum Allahım 1 hafta da iyileşmem lazım işe başlıcam :) kızlar hepinize tşk ederim tekrar tamponlar çıkınca rahat rahat ve uzun uzun teşekkür edeicem herkese. çarşamba için geri sayıyorumm

güzel haberlerini bekliyoruz =)

Tamponlardan kurtuldum :) Şükürler olsun... çok zevkli bir durum değil ama Allah'tan saniyeler sürüyor cıkarılması katlanılabilir yani :) tamponlar cıktığında nefes alıyordum iki taraftan da ama suan tıkanıklık hissediyorum zamanla daha iyi olucak inşallah... Morluklar şişlikler azaldı ilk günlerde ağrı cekmemiştim ama dün ve önceki gün ağrı kesici kullandım.... Başka neyi merak ediyosun Mod26 :) Alçı ve dikişlerin alınmasına geldi sıra sonra özgürüm Allah'ın izniyle az kaldı kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
oh oh hadi gecmiş olsun atlattın yani
resimleri bekliyoruz tatlım yerimseniben
tamponlardada alcı ve dikişlerde de buyuk savaşlar yaşadık drumla ama millet benim kadar gıcık olmadıgı için daha kolay olmus benim zor oldu sayılır ne yaalan dim kafamçokkarıştı
alçıların ve dikişlerin alınır alınmaz resim beklioz vala :lepi:

kraliche çok teşekkür ederim cnmmm sana da gecmiş olsun tekrar...gercekten çok mu acıdı dikişler alınırken?

Son düzenleme:
her insanın acı eşiği farklıdır.bira cesur olmak azım..cesareti başardığı anda insan yarı yolu aşmış sayılır..hem çok büyük bi acılsa bu sitede amelyt olmuş bütün rkadaşlar yaşdı.. bi anda hafif bi acı okadarlık..ve kısa sürüyo dayanılmayacak bişey olsa ameliyat olanlar hep bundan bahsederdi..acı var evet ama çok kısa...zaten doktorlar bunu en aza indiriyo..

peki kapalı teknik te ameliya olmuş arkadaşlara sormak istiyorum yine dikiş alınıyormu.dikişle içerdekalmıyormu..bazıları dikiş alınmadığını yazmıştı.hatta doktorların kendiliğinden erir yada düşer dediklerini hatırlıyorum..

ben kapalı teknikle oldum, benm görünen dikislerim vardı onlar alındı icerdeki dikisler alınmadı onlar kendiliginden düstü, ama bazılarının burun yapısına göre görünen dikisleri olmuyor ve dikis alınmıyor, yani o nedenle senin burun yapına göre görünen dikis olup olmaması degisiyor ve görünen dikis olursa onlar alınıyor görünmeyenler de kendiliginden düsüyor, en azndan benm böyle oldu

ben açık teknikle oldum ama dikişlerim falan alınmadı zaten sadece içerde dikişler vardı onlarda kendiliğinden düşecekmiş hatta bugün bitanesi düştü
ama benim en şaşırdığım şey açık teknikle olmama rağmen ilk günümde bile bi iz falan görmedim iz kalmasından korkuyordum ilk gün açtım baktım hiç bişey yoktu sanırsın orası hiç açılmamış estetik dikiş denen şey mükemmel ya

kızlaaarrrr boşuna korkmusumm walla hiiiiç anlamadım dikişlerin alındığını :) alçımda cıktı burnumu ilk kez gördüm :) uzaylı gibi hissediyorum kendimi yaaa sol tarafım daha şiş burun ucunda.. umarım cabucak geçer de hemen resim eklerim...

Özetle garip bi hafta geçirdim ameliyat olmamıştım mesela hiç, sonra mor gözler ve şiş bir yüz asla düzelmez diye düşünürken geçen c.tesi bgn nerdeyse yok denecek kadar az morluka eski halime döndüm :) tabi burun farkı war ....Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...Yardım ve destek veren herkese çook teşekkür ederimm kızlaarrr opuyorumnanaktan

Bu arada morluk ve ödem için doktordan bi krem tavsiyesi almıstım. prospektüsünde şişlik morluk ve ödem için ve yüzde kullanılmaya uygundur yazıyordu. bende yüzüme sürdüm hergün :) Sonuç krem yüzümü sarıya boyadı ve yıkayınca cıkmıo :) morluklar sararmadı yanlış anlaşılmasın krem mor olmayan yerleri de sarartı..Alerjim olabilirmiş bilmiyorum olabilir zan altında bırakmak istemem firmayı ama aklınızda bulusun adını yazamıyorum öyle herseyi sürmeyin yüzünüze bırakın zamanla geçsin tadını çıkarmış olursunuz morlukların çünkü geçio :))))))

canım geçmiş olsun :)) ilk halini kimse fazla beğenmez korkar :))garipsiyor insan normal tabiki burun çok değiştiriyor insanı inşallah sonuç istediğin gibi olur canım resimlerini bekliyoruz :)

kızlaaarrrr boşuna korkmusumm walla hiiiiç anlamadım dikişlerin alındığını :) alçımda cıktı burnumu ilk kez gördüm :) uzaylı gibi hissediyorum kendimi yaaa sol tarafım daha şiş burun ucunda.. umarım cabucak geçer de hemen resim eklerim...

Özetle garip bi hafta geçirdim ameliyat olmamıştım mesela hiç, sonra mor gözler ve şiş bir yüz asla düzelmez diye düşünürken geçen c.tesi bgn nerdeyse yok denecek kadar az morluka eski halime döndüm :) tabi burun farkı war ....Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah...Yardım ve destek veren herkese çook teşekkür ederimm kızlaarrr opuyorumnanaktan

cnm burnunu grdün şişte olsa ilk izlenimin nsl yani nie bişe yazmadınki =)

X