17.07.2009

canım hiç pişman olmadım allah pişmanlık vermesinde inşallah hiç kimseye hiç korkma sonuç mükemmel olucak iyi ki diceksin herşey gönlünce olsun canım dualarımız sizinle

ayy inanmıyorum sende mi kader arkadasım benim :) inşallah cnm inşallah birlikte mutlu oluruz sonuclardan:)

canım hiç pişman olmadım allah pişmanlık vermesinde inşallah hiç kimseye hiç korkma sonuç mükemmel olucak iyi ki diceksin herşey gönlünce olsun canım dualarımız sizinle

seninki zaten çok güzel şekerim tekrar maşallah :nazar: güzel dileklerin için çoookk tşk ederimm opuyorumnanaktan

canım pişman olmazsın bence eskisinden kesinlikle daha iyi olacaktır ki bu en kötü ihtimal en iyi ihtimallede hayal ettiğin gibi çok güzel bir burna kavuşursn her iki çıkarımdan da anlaşılacağı üzere ameliyattan sonra eskisine göre güzel bir burnun olacaktır:)) şimdiden geçmiş olsun canım umarım herşey istediğinden de güzel gider

CANIM BENIM COKKKK GECMISLER OLSUN ALLAHIM YANINDA OLSUN ISALLAHH COK BASARILI GECER AMELIYATIN EN YAKIN ZAMANDA GELISMELERLE ARAMIZA DONMEN UMIDIYLEE opuyorumnanaktan

şimdiden geçmiş olsun. ınşallah istediğin buruna kavuşursun.Hiç korkmadan gir çık ameliyatına zemuszemus

inşallah ameliyat sonrası hayal ettiğinden bile daha güzel bir burna kavuşursun... ağrısız, sızısız, morluksuz bir ameliyat sonrası diliyorum sana kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun inşallah herşey istediğin gibi olur :Saruboceq: çok rahat bir ameliyat süreci geçirmen dileğiyle en az benimki kadar kaydirigubbakcemile2 ( burada benimki kadar sıfır ağrıyla atlatan çok kişi var sende inşallah öyle olursun :kedi: )

[ı]fıstıkkk bugun amelıyatt gunun dımı ısallah cok ıyı gecer allahım yardımcın olsun canım benım [/ı]

selam kızlar hepinize ayrı ayrı çoooook teşekkür ederim ilginiz ve güzel dileklkleriniz için :) dün ameliyat oldum ve heycandan hiç olmaması gereken bir tarihte regl olmayı başardım ,işten iznimi de zorla ayrladığım için erteleme şansım olmadı. Şişlikler morluklar üst düzeyde olucak sanırım bu nedenle...morluklarım var suan yüzümde şişti baya ama ağrım yok Allaha şükür tamponlardan nefes de alamıyorum suan en büyük sorunum bu... kardeşim de bugün 19:00'da giricek ameliyata ailece yoğun bakımda olucaz :))))) Şu bi kaç gün çabucak geçsev:kedi:

canım geçmiş olsun tamda gününe denk geldi desene :) şişliklerin morlukların hepsi geçecek canım takma kafana bunları ailecek heee :) cümleten geçmiş olsun :))

selam kızlar hepinize ayrı ayrı çoooook teşekkür ederim ilginiz ve güzel dileklkleriniz için :) dün ameliyat oldum ve heycandan hiç olmaması gereken bir tarihte regl olmayı başardım ,işten iznimi de zorla ayrladığım için erteleme şansım olmadı. Şişlikler morluklar üst düzeyde olucak sanırım bu nedenle...morluklarım var suan yüzümde şişti baya ama ağrım yok Allaha şükür tamponlardan nefes de alamıyorum suan en büyük sorunum bu... kardeşim de bugün 19:00'da giricek ameliyata ailece yoğun bakımda olucaz :))))) Şu bi kaç gün çabucak geçsev:kedi:

çoooook geçmiş olsun ne güzel ağrın yok bu çok güzel kaydirigubbakcemile5
umarım en kısa zamanda iğleşir resimlerini bizimle paylaşırsın bekliyozzzzz :eek: kaydirigubbakcemile3

Karamelim paylaşcam tabi canımmmm onun hayaliyle yaşıyorum şuan zaten :) tek gözüm cok mor diğeri nispeten az morardı asimetriden kurtulamıyorum ne yapsam burun düzeldi gözlere geldi sıra galiba :roflol: yanaklara doğru yayılan şişkillerim war regl olmamında etkisi oldu sanırım ödemler ve şişlikler artabilir ama kısmet işte .Alçım da tamponlarcda duruyo konuşmak için çok çok çok erken ama kocaman ve düzgün bir burnum war gibi görünüo bakalım çaşamba tamponlar c.tesi de alçım alınacak sonrda resimleri eklerim artık morluklarda azalmış olursaa :dance:

tatlim cok sükür atlatmissin cok gecmis olsun, insallah istedigin bir burun olmusturkaydirigubbakcemile5

gecmis olsunn insallah istedigin burna kavusursun, havaların sıcak olmasından dolayı da sisliklerin fazladır simdi takma kafana hepsi gecici

X