15 gunluk detox + chloe ting

Listen nasıl ki paylaşır mısın? Yani protein ağırlıklı değilse ne öneriyor merak ettim. Bana uymaz başka diyet sekli mesela 😁 ama bazı arkadaşlarım dediğin gibi zayıfladı hep yeşillik vardı listesinde az et vardı. Ben hep yesillikle yapamam ama yumurta ve et tavukla güzel gitti karbonhidrat tüketmeden.
Ciktim o gruptan.
Saglikli bulmadim nedense.
Ama 2 kilo vererek guzel bir surece girdim.bunu bozmamaliyim,tam gaz devam edecegim.
Simdi menu oturtmaya calisiyorum kafamda.sabahlari,ara ogunu standart olan, kalori ve makro hesabi da yapabilecegim.
Herhalde karatayimsi...

Selam.ya hic bir menu olusturamadim kafamda.
Seri kilo vetebilecegim,ara ogununde ne yiyeyim, sabah 2 yumurta iyi mi falan hic bilemedim.
genelde kahvalti ya yulafli ya yumurtali oluyor, oglen protein al ara ogunde mutlaka meyve+ cig findik fistik yada yogurt meyve ye. Aksamda daha hafif sebze- zeytinyagli + salata yiyebilirsin. Benim yarin 2. haftam 4 kilo verdim bile. Evet en basta cok cabuk gidiyor odem vs diye ama hic bozmadim ve sporla hedefime cok az kaldi.

genelde kahvalti ya yulafli ya yumurtali oluyor, oglen protein al ara ogunde mutlaka meyve+ cig findik fistik yada yogurt meyve ye. Aksamda daha hafif sebze- zeytinyagli + salata yiyebilirsin. Benim yarin 2. haftam 4 kilo verdim bile. Evet en basta cok cabuk gidiyor odem vs diye ama hic bozmadim ve sporla hedefime cok az kaldi.
Bravo valla,azmin cok guzel.
Ben de buna benzer besleniyorum gerci ama spor konusunda senin gibi degilim.

gunaydin 2 haftadir tekrardir bir baslangic yaptim sadece bir kacamak ile 16. gunumdeyim. Son bir haftadirda spor yaptim ve sonuclar simdiden harika gene. Benim vucudumun direnc kilosu 60 kolay kolay inemiyorum insemde durmuyo ondan uzun sure 60 ta kalicam gibi, onceki tecrubelerime dayanarak ama olsun sikilasma olsunda.
60.80 ile 2. hedefim icin sayfami guncel tutucam. Malesef cogu katildigim sayfada katilim durdu nereye gitsem kurutuyorum :)
Kahvalti: domats + salatalik + 3 yk lor peyniri + 1 dilim wasa + yesil cay ve yesillik
ogle: 150 gr ton balikli salatam var yesillikli + 2 yk lor peynirli
ara ogun: kucuk muz+ 200 ml sut + 1tk kahve
aksam: domates corbasi var ama lor peynirli.
Chloe ting abs shred 2019 un 6. gunundeyim ve bugun off gunum
2 hafta once olcumlerimi yazmistim, istereniz farklari sizede paylasirim challenge bitince

gunaydin 2 haftadir tekrardir bir baslangic yaptim sadece bir kacamak ile 16. gunumdeyim. Son bir haftadirda spor yaptim ve sonuclar simdiden harika gene. Benim vucudumun direnc kilosu 60 kolay kolay inemiyorum insemde durmuyo ondan uzun sure 60 ta kalicam gibi, onceki tecrubelerime dayanarak ama olsun sikilasma olsunda.
60.80 ile 2. hedefim icin sayfami guncel tutucam. Malesef cogu katildigim sayfada katilim durdu nereye gitsem kurutuyorum :)
Kahvalti: domats + salatalik + 3 yk lor peyniri + 1 dilim wasa + yesil cay ve yesillik
2 hafta once olcumlerimi yazmistim, istereniz farklari sizede paylasirim challenge bitince
Hangi sayfayi aktif tutacaksan ben de menu paylasacagim.
Sadece baslangicini,2 hafta sonraki sonucu vs yazarsan buraya sevinirim.

Hangi sayfayi aktif tutacaksan ben de menu paylasacagim.
Sadece baslangicini,2 hafta sonraki sonucu vs yazarsan buraya sevinirim.
burayi aktif kullanicam canim. baslangicta 64.5 tim bugun 2 hafta sonra 60.80 im. simdi 2. yariya basladim bugun . Sende burdan paylas beraber destek olalim, ne yapiyoruz ne yiyoruz diye

2 haftada 5 kilo!
Gene geldik o malum doneme, son 4-5 aydir al ver al ver diye diye geldik gene eski kilolara.
Basliyorum aksamina birakiyorum, bazen baslamadan birakiyorum ama olmuyor.
Motive bulamiyorum. Ama artik yetti.
Diyetisyenle calisiyorum ve 15 gunluk bir yag yakim programina basladik ve adim adim paylasicam yoksa diger turlu olmuyor malesef.
hedefim 15 gun sonra 60 olmak! Ikincisi 57 !

baslangic: 64.35
1.gun: 63.20
7.gun: 61.50
14.gun: 60.80
kilo verimi az gibi gorunsede cok inceltim karnim yanlarim gitti baya ama durmak yok yola devam ilk hedef basariyla tamamlandi.
2.hedef : 57.
16/05 : 60.70

chloe ting için hangi videosunu uyguluyorsunuz?​

11.30: 2 haslanmis yumurta
Salatalik-yesillik
10 zeytin
1.5 kk peynir
1 dilim tam bugday ekmek

15.00: 3 kasik yogurt icine yesil elma

19.30: maş fasulyeli ispanak yemegi
3 kasik yogurt-2 ceviz

1000 kalori ancak ediyor.
Aralikli orucla yapiyorum.
Sence nasil? cok yavas veriyorum kilo. britneyyyyy britneyyyyy
Hareket yok bende hic, biraz da ondan.

11.30: 2 haslanmis yumurta
Salatalik-yesillik
10 zeytin
1.5 kk peynir
1 dilim tam bugday ekmek

15.00: 3 kasik yogurt icine yesil elma

19.30: maş fasulyeli ispanak yemegi
3 kasik yogurt-2 ceviz

1000 kalori ancak ediyor.
Aralikli orucla yapiyorum.
Sence nasil? cok yavas veriyorum kilo. britneyyyyy britneyyyyy
Hareket yok bende hic, biraz da ondan.
herkesin metabolizmasi vermesi gereken kilo farkli canim, yag oranina yasina gore degisir. Gayet guzel besleniyorsun. Su an kacsin kac kilo verdin?

Challenge bitince sonuclari merakla bekliyorum.
Aksam kacta yiyorsun ve domates corbasiyla nasil doyuyorsun.
Ben gece 2 gibi uyuyorum o yuzden biraz zor oluyor.

Challenge bitince sonuclari merakla bekliyorum.
Aksam kacta yiyorsun ve domates corbasiyla nasil doyuyorsun.
Ben gece 2 gibi uyuyorum o yuzden biraz zor oluyor.
canim sen gece baya gec yatiyormussun ben o saate 5. ruyamda oluyorum :)tabi sonuclar bitince paylasicam.
Mecbur iste o varsa listede onu yiyorum soda cay iciyorum sonrada

gunaydin :KK200:
dun aksam sporum yoktu ama ben genede 1 saate yakin yuruyus yaptim daha dogrusu kopegimi gezdirdim gene 11 km ile gunu kapattim.
Sabah: 3yk yulaf+ 10 badem+ 1 tk bal + 1 yesil elma ve tarcin vardi
cok cok tatli bile geldi , ise gelirkende 25 dk tempolu yurudum 3 km.
simdi bir kahve icicem
Oglen: nohutlu yorut corbasi + 1 dilim ekmek var
ogle: 1 bardak kefir
aksamda: somon ve salata var
buugunun menusu cok guzel
aksamda sporum var chloe beni olduruyor

asena87 asena87 sen neler yaptin canim napiyorsun
Ben 2 gun bir kongreye geldim, isyerindeki duzenim sapacagi icin korktum.
O yuzden aralikli orucu 11.30 yerine 8.30 da bitirdim,yola ciktim cunku.
YArim kahvalti yaptim, simdi de herkes yemek,tatli yedi ben sadece lahana corbasi aldim.

Ama senin yuruyus harika ya.
Ben de her gun eve geldigimde yuruyus bandina cikmak zor geliyor yapsam hizlanacak kilo vermem.

Ben 2 gun bir kongreye geldim, isyerindeki duzenim sapacagi icin korktum.
O yuzden aralikli orucu 11.30 yerine 8.30 da bitirdim,yola ciktim cunku.
YArim kahvalti yaptim, simdi de herkes yemek,tatli yedi ben sadece lahana corbasi aldim.

Ama senin yuruyus harika ya.
Ben de her gun eve geldigimde yuruyus bandina cikmak zor geliyor yapsam hizlanacak kilo vermem.
canim benimki birazda mecburiyetten gibi, kopekten dolayi birde 4, kattayim asansor yok mecbur azda olsa hareket etmis oluyorum.
Gayet dengeleyebilirsin kendini kotu hissetme ac birakma onemli olan o.

X