-15 Kiloya Kadar Burdayım!

kiziljackson

nothing
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
3
1
34
Herkese Merhaba :KK3:
Uzun zamandır aklımda kilo verme konusu var açıkçası bir türlü o diyet günü gelmiyor, gelse de pek fazla uzun sürmüyordu.
Boyum 1.57, kilom 70, yaşım ise 20. Yani boyum kısa ve ergenlikte aldığım kilolar yüzünden görüntüm beni gerçekten rahatsız ediyordu.
13 Nisan Pazar günü hem yavaş yavaş adım atmak hem de biraz hızlı kilo verip motive olmak adına Lahana çorbası diyetine başladım. Bu diyet süresince bir şeyin eksik olduğunu düşündüm ve buradaki günlüklere de özenerek ben de yazmaya karar verdim.
Birçok kişi lahana çorbası diyetinden haberdardır.
Bugün 5. günüm 70 kilodan 66 kiloya düştüm. Bu hızlı kilo verme sürecinde günlük hareket ve yürüyüşlerim dışında spor yapmadım.
Ders saatlerim yüzünden bir spor salonuna da gidemiyor olmak gerçekten kötü benim için. Bu yüzden evde Jillian Michaels ile 30 Günde İncel dvdsine başlamaya karar verdim.
Hedefim çok zayıf değil normal ve sağlıklı bir görüntü için 15 kilo verip 55 kilo olmak.
Ve... Kaldı 11 kilo.
Aslında bu süreçte aceleci davranmamak gerektiğini bu zamana kadar yaptığım diyetler sayesinde idrak ettim.
Gerçekten azimliyim ve önemli bir adım attığımı düşünüyorum bu azim sayesinde.
Hep birlikte zayıflamayı umut ediyorum:KK9:

Dün gece 30 Günde İncel dvdsiyle spor programına başladım.
Sabah:
kalkar kalkmaz 2 bardak su içtim.
Ardından bir kase dolusu lahana çorbası

Öğlen:
bol su
1 adet kivi

Akşam:
Bugün diyet listemdeki seçeneklerden 1 parça tavuk ve 1 adet köfteyi tercih ettim.
Bunların yanında 1 adet pişmiş kırmızı biber.
Ve tabii ki yemekten önce ve sonra bol su.

Dayanamayıp yağsız sütle 1 muz yedim
30 dakika egzersiz yaptım

Bugün 3 litre su içtim.
Hala 66 kiloyum.

Son düzenleme:
Dün gece hiç beklemediğim bir şey oldu akşam yemekten 1 saat sonra tartıldığımda kilom 66 gözüküyordu.
Yaklaşık 2 saat sonra tartıldığımda (spor yapmama rağmen) 68,5 kg çıktım.
Sabah tartıldığımda 68. Yani motivasyonum baya bi düştü.
Bugün Lahana çorbası diyetini bitirmeye karar verdim. Sanırım Pazartesi yeniden başlayacağım.

Sabah:
Kalkar kalkmaz su içtim.
1 kase lahana çorbası 70 kalori

Öğlen:
1 Haşlanmış yumurta 70 kal.
3 cherry domates 10 kal.
5 küçük grissini 20 kal.
Biraz yeşillik
Çay
-Ardından 1 saat sonra 30 dakika spor.

Aldığım kiloya moralim çok bozuldu fakat yılmayacağım :KK50:

X