122,5 kilodan 75 kiloya :)

Tesekkur ederim ilk hiç inanmamistim ta ki diyetisyenimle tanışana kadar evden hiç cikmiyordum ağlıyordum surekli 5 Öğünluk bi diyet verdi öncelikle tamamen yağsız az tuzlu ve beyaz hamursuz asitli içecek yasak ve gunde 1 saat yürüyüş ilk gordugunde bana bu yaşta bu ne hal demişti :KK70: daha sonra da resmen bambaşka bir insan oldun demişti güzelliğin ortaya çıktı demişti :) beni azarlaması daha çok hirslandırdı beni 80 kiloya geldiğimde 3 Öğüne düşurdu listemi yeşil çay maydanoz kesinlikle her gün icip yemem gerekenler den

Bu arada saat 6dan sonra kesinlikle bisey yemiyorum bi porsiyon meyve yanında da çay bardağıyla süt ya da ayran günde 3 litre su tabi ben 4 4bucuk litreyi buluyorum bu azimle:) tek sorunum şu an sarkmalarim düğünüm olacak ve ne yapacağımi bilmiyorum:KK43:

Bu arada saat 6dan sonra kesinlikle bisey yemiyorum bi porsiyon meyve yanında da çay bardağıyla süt ya da ayran günde 3 litre su tabi ben 4 4bucuk litreyi buluyorum bu azimle:) tek sorunum şu an sarkmalarim düğünüm olacak ve ne yapacağımi bilmiyorum:KK43:

o sarkmalar malesef oluyo onlar için biraz zaman ve düzenli spor yapmak gerekiyor :KK66: bendede hafiften sarkmalar var ama tabi ben eski halimdense sarkmalara razıyım :KK70:

Tabiki o da doğru ha bide ben surekli bulgur pilavı yiyorum inanın çok işe yarıyor mercimek li domatesli neredeyse her gün diyetisyenim bana bulgur güzeli diyor artık ve annem surekli bulgur yiyor diye şikayet ettiğin de karışmayan bu kız bu diyetle 55i bulur dedi bulgur kesinlikle çok iyi bir seçenek diyette

Tesekkur ederim ilk hiç inanmamistim ta ki diyetisyenimle tanışana kadar evden hiç cikmiyordum ağlıyordum surekli 5 Öğünluk bi diyet verdi öncelikle tamamen yağsız az tuzlu ve beyaz hamursuz asitli içecek yasak ve gunde 1 saat yürüyüş ilk gordugunde bana bu yaşta bu ne hal demişti :KK70: daha sonra da resmen bambaşka bir insan oldun demişti güzelliğin ortaya çıktı demişti :) beni azarlaması daha çok hirslandırdı beni 80 kiloya geldiğimde 3 Öğüne düşurdu listemi yeşil çay maydanoz kesinlikle her gün icip yemem gerekenler den[/QUOTE

Oncesi sonrasi fotografin varsa atabilir misin :) bende benzer kilodan iniyorum su an hedefim 70 :) bana da motivasyon olur :) bu arada tebrik ederim basarin icin :)

sarkmalar için televizyonda reklamı yapılan termal kremlerden tavsiye edebilirim. ben kullanıyorum ve çok faydasını gördüm. yıllarca selülitten müzdariptim ve kilolu olmama rağmen selülitim kalmadı. halk tv de reklamı yapılıyor. ondan sipariş ettim. aslında zayıflatma kremi diye satılıyor ama ben zayıflamada bir etkisini hissetmedim ama cildi inanılmaz toparlıyor ve resmen gençleştiriyor. hala kullanıyorum ben. denemekte fayda var derim...

X