12 rekatlık hacet namazı kılıp dileği gerçekleşen var mı?

Ben aklı kit olanlara ogretmeyin denilen 12 rekatlik hacet namazını kıldım 7 Fatiha suresi 7 Ayetel Kürsi 10 la ilahe illallahu vahdehu la serike leh lehül mülkü ve lehül Hamdü ve hüve ala külli şeyin Kadir okuyorsun secdede snr da ezberlemen gereken bir dua var onu okuyorsun

Ben bunu yaparak üzerimde ki nazar musallat hased ah kin beddua ne varsa benden kalkması için kıldım ve oldu elhamdülillah...çok kuvvetli bir namaz ..daha başka insanların hastaları için de yaptım hep oldu asla sasmiyor ... elhamdülillah.... selam ve dua ile 🌹

Mucize diyebilirim bu namaz hakkında, olmaz diye bir şey yok çok net gördüm. Ama içinizde şüphe olmasın kılarken, hatta cevap beklediğiniz bir şey diyelim cevap alamadınız yine olumsuzluğa kapılmayacaksınız. Ve o olmazsa başkası olur niyetiyle düşünüp tevekkül edeceksiniz.

Mucize diyebilirim bu namaz hakkında, olmaz diye bir şey yok çok net gördüm. Ama içinizde şüphe olmasın kılarken, hatta cevap beklediğiniz bir şey diyelim cevap alamadınız yine olumsuzluğa kapılmayacaksınız. Ve o olmazsa başkası olur niyetiyle düşünüp tevekkül edeceksiniz.
ne kadar güzel anlatmışsınız.. Bi an önce öğrenmeliyim dedim yazınızı okurken

Nasıl kılınıyor yapan arkadaşlar anlatabilir mi inceliklerini ❤️ İnternetteki bilgilerden daha sağlıklı buluyorum bizzat yapanlardan öğrenmeyi❤️

Benim saf kocam, yillar önce erkek kardeşinin işleri bozukken, kardeşinin maddi durumunun düzelmesi icin kılmış. Kardeşi parayi buldu, şimdi abisiyle görüşmüyor.
((Kendimi bdv'deki haset, fesat eltiler gibi hissettim bir an😜))

Benim saf kocam, yillar önce erkek kardeşinin işleri bozukken, kardeşinin maddi durumunun düzelmesi icin kılmış. Kardeşi parayi buldu, şimdi abisiyle görüşmüyor.
((Kendimi bdv'deki haset, fesat eltiler gibi hissettim bir an😜))
Bu namazin nasil kilindihi hakkinfa bilgi alabilirmiyim ya herkes yaziyor hangisi nr sekildr kiliniyor anlayamadim

Selamünaleyküm acaba benim için kılabilir misiniz? Ben kıldım da başka Müslüman kardeşimin de kilmasini çok istiyorum çok ihtiyacım var

X