Görüştüğüm kişi için istihare namazı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar 3 haftadır telefondan konuşarak görüştüğüm biri var iyi düşünceli ince birine benziyor çevresi tarafından da sevilen efendi biri içki sigara yok ama gel gör ki benim konusasim gelmiyor 1 2 kere buluştuk dış gorunusunu çok beğenmemiştim ama bir şans vereyim etkilenirsem severim dedim ama konuşurken çok sıkıldım yani icim almadı diyebilirim nötr hissettim yani telden arasa falan geriliyorum hiç konusasim gelmiyor zaten içe dönük bir yapım var zamanla severim belki diyorum iyi bir eş baba olabilir diyorum kız ortamı yok çünkü bunun için istihare namazı kıldım 5 gündür bu çocukla olmam hayır li mi diye ama rüyada ilk gün bir seyler gorsemde hatırlamıyorum yani net bir sonuca varamadım emin değilim net değildi rüya yani 5 vakit namazında biriyim ama mantıklı rüyalarda göremedim 7 güne tamamlayacam bakalım bazıları rüya görmek gerek yok diyorlar his önemli falan diyorlar sizce istihare namazım işe yaramadı mı yada his olarak Allah yonlendirir mi öyle diyorlar siz istihare yattiysaniz neler yaşadınız paylaşabilir misiniz ?
Ben üniversite sınavı zamanımda tercih yapmıştım bir okula yerleştim fakat o okula gitmek istemedim sonradan tercih yapıp gitmediğim için puanım baya kırılıcaktı mezuna mı kalıyım o okula gidiyim mi (fiyat olarakta çok pahalıydı) kafayı yedim cidden kafayı yedim o ara psikolojim bozuldu diyebilirim bende yattım istihareye gönülden yaptım 2-3 gün yaptım sanırım sonra gönlüm mezuna kal dedi hissel olarak oraya çok daha yakın hissettim yani bu olay üzerinden neredeyse bir bucuk yıl geçti ve hiç pişman değilim yani istihare sonrası hislerinin ne olduğu yol gösteriyor bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X