100 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ben de arada uğrasam olmaz mı ocak ta 111 kiloydum şimdi 97 son 5 kiloyu 40 günde verdim 100 küsürden kurtulalı çok olmadı yani

ben de arada uğrasam olmaz mı ocak ta 111 kiloydum şimdi 97 son 5 kiloyu 40 günde verdim 100 küsürden kurtulalı çok olmadı yani

her zaman bekleriz canım benim.. Senin de tecrübelerin ve yönlendirmen lazım bize :KK19:

listeye de girmek istersen ilk sayfadaki formu doldurup bildirimlerini de yaparsan süper olur

her zaman bekleriz canım benim.. Senin de tecrübelerin ve yönlendirmen lazım bize :KK19:

listeye de girmek istersen ilk sayfadaki formu doldurup bildirimlerini de yaparsan süper olur

bende senin gibi doğuştan kilolulardanım canım 35 yılımı bu kilolarla heba etmiş biriyim geçen sene mart sonu troid bezlerimin hepsi alındı metabolizmam ilaçla anca çalışıyor doktorum dikkat et birden kilo alır şişersin dedi ve doğru şiştim hayatımda ilk defa 111 oldum cerrah bana olmadı mide ameliyatı yaparız sana dedi :))bu arada boyum 166 bu kilonun üstüne birde ödem olunca yürüyen top gibi oldum omzumla kafam birmiş hiç boynum yokmuş gibi dolandım en son ya çatlayıp ölecem ya da zayıflıycam dedim yemeği kaseyle yedim tek çeşit olmadı endokrin doktorum ialcı bana göre ayarlayana kadar ocak oldu ben de bu arada beynin nasıl çalıştığı zihin altının nasıl bize hükmettiğini araştırmaya takmıştım kafayı iyiki de takmışım sonuç olarak zayıflamak kilo almak kadar kolaymış yemeyle içmeyle ilgisi yokmuş onu öğrendim
hayatım boyunca bir daha asla diyetmiş rejimmiş bunları yapmıycam aynı hatalara asla düşmiycem :KK62:
şimdi yaptığım iki şey var biri gece uyumadan önce olumlama yapmak olumlamalar sayesinde yemeği azaltıyorsun istesen de istemesen de zihin altı seni yönlendiriyor diğeri acıkınca yemek
acıkınca ye doyup doymadığını kontröl et bu kadarcık işte ve 8 ayda 14 kilo verdim troid bezim olmamasına rağmen:)
ilk defa kendim için ideal bedenimde sağlıklı olmayı istiyorum şu demiş bu demiş eşim demiş diye değil kendim için şu anki hedefim 71 ilk yakın hedefim 8 haneliler

YENİ ÜYELERİN KATILIM FORMU

ADINIZ:Gizem

YAŞINIZ:21

BOYUNUZ:169

KİLONUZ:111

HEDEF KİLONUZ:65

KİLO ALMA NEDENİNİZ:sinav stresi,abur cubur yani kisaca pisbogazlik :)

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:saglik sorunlari

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:siskoyum :))

[/QUOTE]

ADINIZ: ekim

YAŞINIZ: 35

BOYUNUZ: 166

KİLONUZ: 97

HEDEF KİLONUZ: 71

KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğuştan + hipotroid

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: kendimi sevmem ideal sağlıklı bedende olmak istiyorum

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA: hiçbir zaman normal kiloda olmadım normalim ne bilmiyorum:))

21 yaşında anne olduktan sonra şişmanlıktan aşırı şişmanlığa terfi etmiş son 3-4 senede obez olarak yoluna devam etmiş biriyim her şişmanın başına gelenleri ben de yaşadım onları yazmaya gerek yok
bekarken lakabım polyanacıydı şimdi koca kadınım lakabım yok ama hala her şeyin iyi tarafını görmeyi göstermeyi seven biriyim allah beni böyle yaratmış:)
hislerim kuvvetlidir belli dönemlerde aşırı güçlenir adını siz koyun ister bioenerji ister 6. his diyin ama bu yeteneği kendim dışında herkese kullanan bazen eşimin tabiriyle saf ötesi biriydim 8 ay öncesine kadar artık bencilce kendimi SEVİYORUM bencilce kendim için bir şeyler yapmam lazım deyip ocak başı 111 kiloyken şimdi ağustos sonu 97 kiloyum
yere çakılıp dibe vurduğu zamanlarımız olur özellikle duygusal anlamda işte o yere çakılmalarda kendi başına kalkabilen hatta uçabilen biriyim bunu farkettim En Büyük KK

Tikladim olmadi.soyle yazayim ben de.ad-zaten.yas-34.boy-163.kilo-106.uzuntu ve stresten kilo aldim.ozguvenimi kazanmak icin zayiflamak istiyorum.

Hoşgeldin Fatmacım iyi ki geldin :KK68: ilk sayfadaki katılım formunu müsait bi zamanında doldurabilirsen çok sevinirim :KK36:

ne öğretmenisin bu arada ben de edebiyat okudum ama öğretmenlik yapmıyorum

hoşbulduk canım aslında ziraat mühendisiyuim ama 18 yıldır yaklaşık sınıf öğretmenliği yapiyorum

Arkadaşlar ilk etapta Cuma zayıflama Yarışmasının genel geçer kurallarını uygularız En Büyük KK

Cumadan cumaya tartılırız. Listeleri ben hazırlarım.

İlk gelen arkadaşlar şu formu doldursunlar (Kaynak 7. Takım) ben de birazdan doldurucam

YENİ ÜYELERİN KATILIM FORMU

ADINIZ:FATMA

YAŞINIZ:43

BOYUNUZ:163

KİLONUZ:122.6

HEDEF KİLONUZ:73

KİLO ALMA NEDENİNİZ:STRES UYKUSUZLUK AŞIRI YORGUNLUK VE DOĞUMLAR

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:BU YÜKLERİ TAŞIMAK İSTEMİYORUM RAHAT MERDİVEN ÇIKMAK RAHAT SECDE EDEBİLMEK KÜÇÜK OĞLUMUN NENESİ DEĞİLDE ANNESİ GİBİ GÖRÜNMEK ŞİMDİ CİDDİ BİR SAĞLIK SORUNUM OLMASADA BİR ÇOK CİDDİ HASTALIĞİN ADAYLIĞİNDAN KORUNMAK

BİZE KENDİNİZİ ANLATSANIZA:ANTEPTE YAŞIYORUM LİSEYE GİDEN İKİ OĞLUM 6 SINIFTA BİR OĞLUM VE 3.5 YAŞI CİVARINDA 4 OĞLUM VAR POZİTİF BİR İNSANIM ÖĞRETMENİM

CANIM ALINTININ İÇİNE YAZDIM OLDUMU BİLMEM ÖLÇÜLERİMİ BİLMİYORUM YAZDIĞİM KİLOYU CUMA BAŞLANGİÇ KİLOSU OLARAK ALIRIZ SONRA HAFTALIK BİLDİRİM VE YÜZDELERİ YZARIM OLURMU

Arkadaşlar yarın kilo bildiriminizi öğleden sonra 14:00'e kadar yapın ki ben listeleri hazırlayayım

ben de en geç 16:00'da yayınlarım :21:

Herkese selamlar sevgilerrr :)
102 kilo bir hatun olarak arzı endam ediyorum burada. Şuna şaşmıyor değilim. Toplum içinde söyleyemediğim kilomu nasılda gerile gerile söylüyorum. En azından üç rakamlı hallerimin son günlerinde bu rahatlığı yaşatan KK ya teşekkür ederim. Herkes benimle aynı şeyleri hissediyor olması, tek olmadığımı, yorulduğumda biri elimi tutacağını hissettiriyor. Bunun kadar mutluluk veren birşey yok şuan için.

Hadi beraber başaralım:KK50:

Herkese selamlar sevgilerrr :)
102 kilo bir hatun olarak arzı endam ediyorum burada. Şuna şaşmıyor değilim. Toplum içinde söyleyemediğim kilomu nasılda gerile gerile söylüyorum. En azından üç rakamlı hallerimin son günlerinde bu rahatlığı yaşatan KK ya teşekkür ederim. Herkes benimle aynı şeyleri hissediyor olması, tek olmadığımı, yorulduğumda biri elimi tutacağını hissettiriyor. Bunun kadar mutluluk veren birşey yok şuan için.

Hadi beraber başaralım:KK50:

Şu an tartıda 102 yi görsem akşama kadar göbek atarım sevinçten :KK70:

X