10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Akşam yemeği bir kase tarhana çorbası 1 tencereye 1 tatlı kaşığı yağ koydum sadece, patlıcan közleme tuzsuz yağsız sarımsaklı, 1 kase salata yağsız tuzsuz

Öğlen yemeği

Yumurtalı maydonoz domates salatası yaptım yedim paylaşım geç oldu akşam yemeğim brokolim haşlanıyor

Ben defalarca girdim çıktım bu topike yıllardır bir yapamadım kısmet bu zamanaymış umarım tamamlarım 😂 genelde ramazan'da kilo veremem oyüzden ramazan öncesi altın vuruş yapıp ramazan'da korusam diyorum 🙏🤣🤣
Ay inşallah. Ben de veremem hatta alırım. İnşallah bu sene almadan tamamlarım :)

Akşam yemeği 18.15 de 1 kase tarhana çorbası, brokoli haşlanmışını yoğurtla sevdiğimden yoğurt yasaklı olduğundan 5 dakika soğanla baharatla kavurdum, salata

Günaydın
Başlangıç 77.2
1.gün sonucu 75.9
2.gün sonucu 75.8 (gece 2.30 da uyudum 3.30da oğlan uyandı 05.30 da tartıldım su içmek için)
Üçüncü güne merhaba 😊

Herkese selam malum gece 1 saat uyuduğum için sabah sonucum çokta net değildi sabah yarım litre kadar limonlu su ve 1 kupa tarçınlı şekersiz Türk kahvesi içtim oğlan uyuyunca uyucam diye düşündüğümden kahvaltı yapmadım 8de yatıp 12 de kalktım ve kilom düz 75 i gördüm 😋💯

Bugün kahvaltı yok uyandığımızda eşim yemeğe çağırdı ızgara köfte ve salata yedim yanına zeytinyağlı brüksel lahanası söyledim ama lahana türevine girerse diye aklıma geldi 4 4 tane yemiş bulundum

Akşam yemeğim 16.30 da bir kase tarhana ve kalan bir tabak brokoli mi yedim nişana gidiyorum inşallah kaçamak yapmam

Benden yapmak istiyorum emziriyorum tatlı krizlerim oluyor sanırım insülin direnci sıkıntım var. Kesinlikle kilo vermeye ihtiyacı olan biriyim bel fıtığı sorunum var ne yapacağım hiç bilmiyorum kendime güvenmiyorum sanırım aşırı iradesizim

X