10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Kizlar merhaba size guzel bir diyet yazicam Ben dogum sonrasi kilo aldim ve Azerbeycana memleketime gittim ailem sasirdi ve acil kilo vermen lazim deyince is cok ciddi anladim ve hemen bir rus diyetisyene gittiim ve baha 10 gunluk muhtesem diyet yazdi bu diyetden sonra ben tam 8 kilo verdim arti diyet sonrasi da vermeye devam ettim

cogunuz diyet cok sacma dersiniz ama ben neticesini gordum inanin ve ablalarima paylasmak istedim ...

diyeti yazmadan once yazmam gereken seyler puf noktalar oncelikle unutmamalisiziz ki diyet yapacaksaniz mutlaka adet doneminden sonra nekadar etkileyici diyet de olsa adet oncesi asla ve asla kilo veremezsiniz cogu diyetlerde tuzu kesin diyorlar bu da kesinlikle sacma
benim verecgim rus diyetinde ozel bir sey yok sadece yemeniz ve yememeniz gereken seyeler var

Yemeniz gerekenler

her sabah 2 yumurta haslanmis tuzlu
istediginiz kadar sebze ( beyaz lahana , havuc disinda )
ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadecee kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
yesil cay istediginiz kadar
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

asla yememeniz gerekenler

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
meyve asla bu diyetde asla yok
tursu asla yok
seker bal ve tatlandiricilar asla yok
tatli cikolata asla yok

diyetin puf noktalari --- ne kadar cok yerseniz o kadar cok kilo verirsiniz bunu unutmayin
yemekten 30 dk once su icilmeli ve ya yemekten 30 dk sonra asla yemekle su ayni anda icilmemeli
aksam 8 00 dan sonra asla yemek yememeli sadece ice bilirsiniz istediginiz kadar hemde
gunde en az 5 ogun yememelisiniz caniniz cekmese bile bu diyetde ne kadar yerseniz o kadar kilo verirsiniz

bu diyet yaptiktan sonra asla yeniden tekrarlamayin 2 ay aradan sonra aynisini yapa bilirisiniz eger diyeti bozduysaniz ve yeniden baslamak istiyorsaniz 1 hafta aradan sonra baslayin ...

Kizlar bu diyet size sacma gele bilir ama ben o haldeydim ki yapacak baska seyim kalmadi diyet cok zor gerekirse kusduracak tiksindirecek her gun haslanmis yumurta ve tavuk yemekten ama inanin ki annem sayesinde bunu basardim 10 gun benim icin bu sebzelerden cesit cesit yemekler hazirladi ki men bunalmim yapim diye ve her gun tartiya cikmadim bir basta bir de sonra ciktim inanin ki tam 8 kilo diyet esnasinda verdim ve diyeti yapali 1 sene oldu 1 kilo bile almadim diyet sonrasinda da vermeye basladim yapmadigim halde ... sadece 10 gun dayanacaksiniz ve sonuc inanin muhtesem ben ne diyetisyenim ne de uzman yani musteri toplamak icin reklam fln etmiyorum ben denedim faydasini gordum sizde deneyin istiyorum

Insallah faydasini gorursunuz sorulariniz olursa lutfen ozzelden yazin
Lutfen ornek liste paylasirmisiniz

Herkese iyi geceler, bugün başladığım diyetimin ayrıntılarını yazacağım. Sabah su ve kahve ile başladım. Bir saat sonra 2 haşlanmış yumurta, 10 siyah zeytin, salatalık, turp, maydanoz yedim. 1 saat sonra yeşil çay içtim.

Öğle yemeği için fırında yağsız somon pişirip yanında bol salata yedim. Yine 1 saat sonra yeşil çay içtim.

Akşam için eşim yeşil mercimekli bulgur pilavı istedi, bayılır kendisi, yanında turşu ile 2 tabak yer. Ben de o pilavdan yedim maalesef, yanında turp ve maydanoz ekledim diye avutuyorum kendimi. En son 1 mandalina yedim. İlk gün olunca, bir de emzirince şeker krizi tuttu. Yine de daha zararlı bir şey yemedim diye mutluyum. Eşim abur cubur yemek istedi, o yüzden kaçtım yanından. Şimdilik iyi kapattım günü. Yarın gece yine tüm yediklerimi ve tartı sonucunu paylaşacağım, sevgiler..
Acaba şuan ne durumdasiniz

Herkese selam bugün 76 ile bu diyete başlıyorum hergün tartılıcam katılan olursa birlikte yapabiliriz 😊

Merhaba kızlar ben şuan 69 um başlamak istiyorum Reglimin 4.günü 6 gün sürüyor başlasam mı beklesem mi iki gün daha size gün ve gün menüleri atacağım ve 5.gün ve 10.gün tartılıp yazacağım

Merhaba kızlar ben şuan 69 um başlamak istiyorum Reglimin 4.günü 6 gün sürüyor başlasam mı beklesem mi iki gün daha size gün ve gün menüleri atacağım ve 5.gün ve 10.gün tartılıp yazacağım
Birlikte başlamak isterim motivasyon açısından gaza geliyorum

Birlikte başlamak isterim motivasyon açısından gaza geliyorum
Bugün sabah başladım canım ben şu ana kadar haşlanmış yumurta ve Türk kahvesi içtim akşamatavuk haşlama ve salata hazırlayacağım 70.01 im tarih 23 Şubat 1.gün
5.gün ve 10.gün tartılıp yazacağım kesinlikle fire vermeyeceğim sende verme

Bu sayfada çoğunluğumuz ne diyetler yapmıştır 10 gün sabredilebilecek bir zaman arkadaşlar denemek için cazip hepimiz gaza gelelim yaza efil efil elbiselerde incecik olalım bu diyeti bitirdikten sonra eğer motive olacak bir kayıp yaşarsam kiloda bir başka kısa süreli listeye geçeceğim onu da buraya yazarım :) tek ihtiyacım olan bu diyetin en azından beş kilo verdirmesi elimden geleni yapacağım bakalım

Merhaba ozaman bende başlamış olayım 76.8 geldim şimdi tartıldım oruçluyum akşama uygun bişeyler yer menü bildiririm inşallah bende beş versem yeter çok motive olurum

Merhaba ozaman bende başlamış olayım 76.8 geldim şimdi tartıldım oruçluyum akşama uygun bişeyler yer menü bildiririm inşallah bende beş versem yeter çok motive olurum
Mutlaka başla birbirimizi motive edelim ben devam ediyorum hiç bir şekilde diyette belirtilenin dışına çıkmadım inatla devam 10 gün sonunda umarım motive edici bir sonuçla karşılaşırız seninle birlikte farklı bir on gün listesine geçeriz başarılar

Evet arkadaşlar birinci günü hiç firesiz tamamlamış bulunmaktayım . Kolay mıydı ? Asla değil . Canım deliler gibi tatlı şekerli şeyler çekiyor tok muyum evet ama şekere açım deliler gibi . İkinci günde görüşürüz .
Merhaba tebrik ederim sizi konuyu takipteyim akşam 8 den sonra yemek yemek önerilmiyormuş ben yarın da niyetlenicem kandil oyüzden pazar yada pazartesi başlarım inşallah

Merhaba ikinci günden sabah iki haşlanmış yumurta gün içi salatalık 5 adet fındık bolca kahve akşam az önce haşlanmış tavuk yedim beynim şeker diye bağırıyor bulanık kafam resmen ama bırakmayacağım devam ediyorum inat ettim üçüncü gün görüşürüz

Merhaba arkadaşlar 3 gün hiç firesiz 1.7 kilo verebildim devam edemedim tansiyonum çok oynadı başka bir listeye geçeceğim hoşçakalın

Merhaba arkadaşlar 3 gün hiç firesiz 1.7 kilo verebildim devam edemedim tansiyonum çok oynadı başka bir listeye geçeceğim hoşçakalın
Yine de üç günde çok iyi sonuç ☺️ Tebrikler. Yumurta seviyorsanı yumurta diyetine bakmanızı öneririm. 💕

Ben bugün 77.2 ile tekrar başladım sabah limonlu su içtim şimdi kahvaltı yapıyorum
2 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, 1 salatalık, 1 domates, birkaç dal maydonoz umarım bu sefer başarılı olurum

X