1 ayda kendinize ortalama ne kadar harcama yapıyorsunuz?

Güle güle güzel günlerde kullanın canım sefan olsun
2 sene önce evde 3 tane kaban manto varken ben 4 tane daha almıştım iyiki de almışım değişik değişik giyiyorum
O zaman 3 tanesi 500 tl idi şimdi kaban fiyatları en az 1200 1500 tl arası
Galiba uzunca bir süre daha almama gerek kalmaz tabi değişiklik olsun istemezsem 🤭🤭🤭🤣🤣🤣🤣
Tesekkur ederim ablacim
Başka alınacak kaldı mı aceba😂 blazer ceketi ne kadara aldınız geçen ay çok baktım ama içim el vermedi 😂
Kaldı kiz olmazmi eksik bitermi🤣 adam bu sigaraya 57 lira verecek ben harcamaycam öylemi 🤣
Blazer 1200tlcik klapa marka
T Thewitcher canımcım Lcw'den sepete attığım kot vardı yanına bir tane daha ekledim şimdi
699 tl ye 2 kot siparişini verdim gitti 😊
Ohhh güle güle giy ablacim
Ben her şeyi internetten getirtiyorum da kot pantolonda güvenemiyorum illa gidip deneyeceğim
Ben lcw ya da mavi mağazada deniyorum. Netten indirim kuponlariyla aliyorum
Niloyatospikk Niloyatospikk sadece beyaz eşyalar olsa iyi avizeleri bile internetten almıştım sapa sağlam geldi
Bende gecen yıl led avize aldım netten çok iyi oldu 3 ay ertelemeli 3 taksitle🤣
Tıpkı lcw bedenlerinde uyum sorunu yaşamadığım gibi
Botlarda gön deri,venüs gibi markaların ürünlerini kullanıyorum kalıpları yıllardır standart
Bende venus alıyordum hep ama geçen sorum 2800 dedi polarise geçme vaktim gelmis🤣
boykothareketi.com dan araştırmak istediğin ürünleri araştırabilirsin

Maalesef puma skechers reebok nike adidas hepsi aynı siyonizme destek veriyorlar
Kinetixte iyi baya ama o bile bin tl olmus

Tesekkur ederim ablacim

Kaldı kiz olmazmi eksik bitermi🤣 adam bu sigaraya 57 lira verecek ben harcamaycam öylemi 🤣
Blazer 1200tlcik klapa marka

Ben lcw ya da mavi mağazada deniyorum. Netten indirim kuponlariyla aliyorum

Bende gecen yıl led avize aldım netten çok iyi oldu 3 ay ertelemeli 3 taksitle🤣

Bende venus alıyordum hep ama geçen sorum 2800 dedi polarise geçme vaktim gelmis🤣

Kinetixte iyi baya ama o bile bin tl olmus
İyi olmuş iyi günlerde kullan 😍

Tesekkur ederim ablacim

Allah razı olsun canım benim
Ama venüs bota verdiğim paraya hiç acımıyorum zira hiç eskitemiyorum ,ayrıca hakiki deri ürün ayağı da sıcak tutuyor

Bargello bunun normalde erkek parfümünü kullanmıştım erkek parfümlerini daha çok seviyorum kalıcı oldukları için
Kokunun kadını erkeği olmaz 🤣🤣🤣🤣🤣

Bu kez kadın parfümlerini denemek istedim
Ben de erkek parfümlerini çok seviyorum yanımdan geçenin güzel kokuyorsa içime çeke çeke bir hal oluyorum. 😂Ama almıyorum denemek lazım aslında

Çalışmiyorum. Kuaföre gitmiyorum kendim halledebiliyorum işimi. Gerekli olunca Kumaş aliyorum kendim dikiyorum elbiselerimi faln. Gerekli olunca makiaj malzemesi. Abur cuburuda ben aliyorum esim ödüyor. Soyle bir bakinca ben çogu zaman çogu seyi gerekli olunca aliyorum. Çokta aman aman harcamalarim yok.

Çalışmiyorum. Kuaföre gitmiyorum kendim halledebiliyorum işimi. Gerekli olunca Kumaş aliyorum kendim dikiyorum elbiselerimi faln. Gerekli olunca makiaj malzemesi. Abur cuburuda ben aliyorum esim ödüyor. Soyle bir bakinca ben çogu zaman çogu seyi gerekli olunca aliyorum. Çokta aman aman harcamalarim yok.
Bence biraz harcamalisin eğer durumun varsa
Adamları böyle alistirmamak lazim

Bence biraz harcamalisin eğer durumun varsa
Adamları böyle alistirmamak lazim
Yani yemek abur cubur konusunda eşim asla kısmaz. Eli açik lazimsa al der asla alma faln demez ihtiyacin varsa al Der. Istedigim seyleri aliyorum ama gereksiz harcama yapmiyorum. Ztn bizim ülkemizde kadinlar kiyafetlerini 100 de 90 ni terziye diktirip giyiyorlar hazir çokta satilmiyor. O yuzden çogu kişi dikim ögreniyor. Ama senin dediginede katiliyorum dogru diyorsun fedakarlik yapan kadindan savuran daha kiymetli oluyor.

Şu an çalışmıyorum. Eşim bana aylık 7 bin bütçe verdi. Hem mutfak alışverişi vs hem de kişisel harcamalarım için. Sigara içiyorum en büyük kısım ona gidiyor diyebilirim. Aylık 1500 buluyordur. Bırakmayı deniyorum şu sıra. Onun dışında kuaföre gitmiyorum kendim hallediyorum. Kıyafete süse makyaja çok düşkün değilim çok eşyayı sevmiyorum. O yüzden az ama öz parçalar almaya çalışıyorum. Büyük beden olduğum için de zaten kıyafet bulmam sıkıntı. Evde durdukça eve birşeyler alasım geliyor sürekli. O kötü bi alışkanlık oldu bende. Önceden tatlı çok söylerdim eve onu bıraktım artık nadiren söylüyorum.

X