1 ayda kendinize ortalama ne kadar harcama yapıyorsunuz?

Aynen öyle yemeyenin malını yerler 😂ben de acımam bu ay kuaföre gittim ombrelerimi yenilettim eşim diyor hiç o kadar parayı verirken için acımadı mı 😂yok canım ne acıması seve seve saydım paraları 😂kendisi oltalara acımaz şırank parayı basarken iyi
Kesinlikle ama yüzüne öyle deme direk adamın kalpten gitmesin 😂 senin için hayatım de geç tatlı tatlı sokman lazım 🤣

Tanesi 350 den uygun almışsın Colinste daha pahalı bana da lazım bir tane de gidip denemeden almıyorum kotları
Lcw 'den alıyorum bedenleri bana uyuyor 😊
Benim için vakit kaybı olmamış oluyor il merkezine alışveriş yapmak için git dolaş gez geri gel günümün neredeyse yarısına mal olacak
Hafta içi her gün dersim var
Internetten alışveriş yapmak bir-çok açıdan benim için avantajlı oluyor yıllardır böyle alıştırdım kendimi sipariş et kapına gelsin

Lcw 'den alıyorum bedenleri bana uyuyor 😊
Benim için vakit kaybı olmamış oluyor il merkezine alışveriş yapmak için git dolaş gez geri gel günümün neredeyse yarısına mal olacak
Hafta içi her gün dersim var
Internetten alışveriş yapmak bir-çok açıdan benim için avantajlı oluyor yıllardır böyle alıştırdım kendimi sipariş et kapına gelsin
Ben her şeyi internetten getirtiyorum da kot pantolonda güvenemiyorum illa gidip deneyeceğim

Niloyatospikk Niloyatospikk sadece beyaz eşyalar olsa iyi avizeleri bile internetten almıştım sapa sağlam geldi
Ben şimdi eve bir göz gezdirdim klima TV mutfak robotu tost makinası kahve makinası mikser annemin evinin avizelerini cep telefonları halılarım su arıtma cihazı annemin su arıtma cihazı çoğu şey internetten indirimde gördüğüm deterjanlar

Burada yorumları okuyunca hiç hesap tutmadığımı fark ettim çünkü evin tüm harcamaları da bende 🤣Kendi kişisel harcamalarım arada kayboluyor. Hesabjnı bilmek güzel ama size heveslendim. Ben de bu ay hesap tutacağım. Genelde dışarıda yeme içme, abur cubura çok gidiyor sanırkm.

Ben şimdi eve bir göz gezdirdim klima TV mutfak robotu tost makinası kahve makinası mikser annemin evinin avizelerini cep telefonları halılarım su arıtma cihazı annemin su arıtma cihazı çoğu şey internetten indirimde gördüğüm deterjanlar
Çok iyi ,aynen küçük ev aletleri telefonlar hepsi netten sipariş verildi

Ben bazen evimin karşısında A101 olmasına rağmen orada bulamadığım ya da uygun fiyatlı denk gelen ürünleri internet şubelerinden getirtiyorum

Spor ayakkabılar, botlar ne aklına gelirse

Çok iyi ,aynen küçük ev aletleri telefonlar hepsi netten sipariş verildi

Ben bazen evimin karşısında A101 olmasına rağmen orada bulamadığım ya da uygun fiyatlı denk gelen ürünleri internet şubelerinden getirtiyorum

Spor ayakkabılar, botlar ne aklına gelirse
Ayakkabıda denemeden almam ama terlikleri getirtirim trendyol markette deterjan indirimlerini çok takip ederim A101 sitesinden hiç alışveriş yapmadım düne kadar Carrefoursayı çok kullanıyordum artık alışverişi kestim oldukça uygun oluyordu bazı ürünler

Ayakkabıda denemeden almam ama terlikleri getirtirim trendyol markette deterjan indirimlerini çok takip ederim A101 sitesinden hiç alışveriş yapmadım düne kadar Carrefoursayı çok kullanıyordum artık alışverişi kestim oldukça uygun oluyordu bazı ürünler
Tıpkı lcw bedenlerinde uyum sorunu yaşamadığım gibi
Botlarda gön deri,venüs gibi markaların ürünlerini kullanıyorum kalıpları yıllardır standart

X