Çamaşır ve Kurutma Makineleri Yumuşatıcı

Arkadaşlar benimde aynı sorun var ama ben çözümü içeri asmakla buldum. Benim çamaşırlar makineden çıkınca güzel kokuyor balkona astigimda hiç koku kalmıyor özellikle kış aylarında hava kirliliğinden dolayı. Bos odamda kurutuyorum
Ben disari astigim halde mis gibi kokuyor yumusaticiyi yumusatici gozundeki max yazisini gecene kadar koyunca yumusatici akip gidiyor buna dikkat edince mis gibi kokuyor

Dalin konstantre dus bhcesi ve pembeli digeri ismini unutttum kaliyor. Ben sadece koltuk ortuleri ve perdeleri yikiyorum onunla. Cunku cok zararli. Duru granul sabunla camasirlarinizi yikarsaniz hem bebek gibi kokar hem de zararsiz .
Birde ben disari asinca kokular daha cok gidiyor havadan. Ama kapali hava alan balkona koyunca daha cok kaliyor koku

Ben disari astigim halde mis gibi kokuyor yumusaticiyi yumusatici gozundeki max yazisini gecene kadar koyunca yumusatici akip gidiyor buna dikkat edince mis gibi kokuyor
Yok ben kaç şekilde denesemde hep aynı. Hatta çamaşır astiktan sonra hep kontrol ederim kuruyani toplarim ki dışarı da kalmasın kokusu gitmesin diye

Merhaba arkadaşlar. Kıyafetlerim yumoş kokmuyor. Yumuşatıcı bölümüne koyuyorum yumoşu ama o koku kalmıyor gidiyor böyle misler gibi yumoş kokmuyor neden bilmiyorum öneriniz var mı ?
Ben parfumia kullanıyorum memnunum birde balkonda kuruyunca hemen topljyirum bekledikçe koku gidiyor

Merhaba arkadaşlar. Kıyafetlerim yumoş kokmuyor. Yumuşatıcı bölümüne koyuyorum yumoşu ama o koku kalmıyor gidiyor böyle misler gibi yumoş kokmuyor neden bilmiyorum öneriniz var mı ?
Yumoş marka kullan birde yıkama bittikten sonra yumuşatıcıyı koyup durulama yaptır o zaman kalıcı oluyor

X