yumurta dondurma işlemi 21 yaşındayım

Canım senin yazını okuduktan sonra bende hipo hipo nedir baktım benim rahatsizliklarim değerlerimde aynı bide ben hiç yumurta catlamadigini nasıl ögrenicez hiç bilmiyorum amh 0.04 1 yıldır evliyim değerlerim farklı farklı çıkıyor 2 kere yaptırdım test fsh lh kaç olmali
Fsh ve lh hormonu üretilmiyor hipo hipolarda yani değerin 0 olması gerekiyor

Kendim aldım burdan birinden öğrendim bende araştırdım içeriği çok geniş güzel fakat bayağı pahalı bir ürün. 3. Kutu olacak bu kullandığım. Saç tırnak kirpik uzattı cildim yumurtlama haftasında ki gibi yumuşak ve pırıltılı oluyor. Antioksidanlar dan kendimi iyi hissediyorum. Yumurta kalitesi için içeriği de güzel. Tavsiye ederim
Merhaba adetiniz düzenli miydi? Bende 1 ay olcak proxyfemin kullanıyorum ama ilacsiz adet olamıyorum bekliyorum bu ara olmam gerekiyor. Adeti de düzenliyor mu acaba

Merhaba adetiniz düzenli miydi? Bende 1 ay olcak proxyfemin kullanıyorum ama ilacsiz adet olamıyorum bekliyorum bu ara olmam gerekiyor. Adeti de düzenliyor mu acaba
Adetim 3, 5 gün gecikirdi normalde 28 günde bir getirdi. Sadece bu ay 3 gün gecikti. Stres vs de etkiliyor. İçindeki hayıt düzenliyor. Ama size yetersiz gelebilir. Agnucaston hapını araştırın bir de. O da bitkisel düzenleyici diye biliyorum.

Adetim 3, 5 gün gecikirdi normalde 28 günde bir getirdi. Sadece bu ay 3 gün gecikti. Stres vs de etkiliyor. İçindeki hayıt düzenliyor. Ama size yetersiz gelebilir. Agnucaston hapını araştırın bir de. O da bitkisel düzenleyici diye biliyorum.
Tesekkur ederım ama Suan beklıyorum regl olmayı bunları doktor tavsiyesiyle almaya başladım tedavi öncesinde

Ev evlenmemeye devam o zaman. Zaten çocuk tarafı da pek sağlam değilmiş. Yeni bir paikolojik buhrana giremem. Hastalığı yeni yeni kabulleniyorum zaten
Canım bunu kabullenip ona göre yaşamayı öğrenmek zorundayız ben de adını ve benden götürülerini tam olarak ne olduğunu nasıl yaşamam gerektiğini her şeyi öğrenip kabulleneli çok olmadı ama kendini lütfen bunalıma sokma her şeyin bir çaresi var Allahın izniyle 🍀

Son düzenleme:
Canım bunu kabullenip ona göre yaşamayı öğrenmek zorundayız ben de adını ve benden götürülerini tam olarak ne olduğunu nasıl yaşamam gerektiğini her şeyi öğrenip kabulleneli çok olmadı ama kendini lütfen bunalıma sokma her şeyin bir çaresi var Allahın izniyle 🍀
Bunalıma ergenlikte girdim. Şimdilerde durumu anlayıp akışına bıraktım. Tam tersine umutsuzluk veya karamsarlık yerine halının altına bile süpürmeden evden kovuyorum 😂😂

X