Taciz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KV bıle benle ıdaalasıyor yapmaz öyle dıye..
Ya kv kim? Çocuğunuza geri dönüşü olmayan bi şey yaşatılsa kayınvalide mi toplayacak sizin kızınızı? Ne bu kv onay alma çabanız?

İnşallah kızınız sizin gördüğünüzü görmemiştir. Daha büyük travma orada susup oturmuş olmanız. Bi daha size asla güvenemez şu durumda

KV bıle benle ıdaalasıyor yapmaz öyle dıye..
İddialaşsın istediğini söylesin. Siz doğurdunuz siz koruyacaksınız. Benim kızlarım anneanne babaanne dışında hiç bir ortamda bensiz kalmadılar. Bayram ziyareti misafirlik fark etmez hiç gözümü ayırmadım, içeri başka odaya bile gitseler peşlerinden gittim. Boyum kadar oldular hala birinin evinde bırakmam. Annem ve kayınvalidem uçan erkek sinekten nem kapar, kızların yanına yaklaştırmaz o yüzden sadece onlarla kalabilirler. Misafirlikte elalemin sapığı kızımı sıkıştıracak ve ben de kocam inansın diye kendimi paralayacağım ha. Yemin ediyorum kocam da kayınvalidem de o çıngardan alırlar nasiplerini. Evlat bu ya, siz ne diye ikna etmeye çalıştınız ki, niye dalmadınız adama? Gözünüze mi inanıyorsunuz yoksa size söylenene mi?

Çocuğunuza sahip çıkması gereken sizsiniz. Küçükken arkadaşımın dedesi , geberecek nerdeyse o derece yaşlı beni taciz etmişti gittim anneme anlattım. Annem resmen evlerini bastı adamı herkese rezil etti ve o görmediği halde benim bir lafımla yaptı bunu. Sonra ortaya çıktı ki tek ben değilmişim bir suru kişiye yapmış. Ama onların aileleride sizin gibi pasif kalmış adam at koşturuyor ortalıkta. Sonra adam geberdi gitti. Hâlâ daha üstümden atamıyorum o korkuyu. Siz sahip çıkmazsanız kimse sahip çıkmaz.

Son düzenleme:
7 yaşında ki kızım... Geçen ay eşimin uzaktan akrabasının kocası . Kızıma sarılmak ıstedı ben bu adamı daha önce gördüğümde de negatıf olmuştum o yüzden sarılmak ısteyınce sinir oldum misafirliğe geldıler kV kp falan var. Neyse kızıma sarıldı baktım sırtını okşuyo sonra eli kızımın kalçasına gıttı ve kızıma bakışları hoşuma gıtmedı. Allahım saatlerce ustumden atamadım esımı odaya cektım bana o yapmaz öyle şey dedı sana öyle gelmıstır dedı. Tartıştık. Tam kalkacaklar bı baktım kızıma yıne sarılmıs eli kalçasına gitti bildiğin sıktı kızımın kalcasını. Gıttıktrn e sonra eşimle kavga ettım haala daha yapmaz dıyo neymıs namazında orucunda bı adammış. Gözümle gördüm. Adama gidiyosun daha sohbet ediyosun dedım hıc suratın bıle asılmadı dedım. Neyse kV ile konuştuk önce o ıyı bırı degıl dedı bana aradan 1 hafta gectı yok öyle bısey yapmaz o ıdaalasıyor benle. Ben net emınım dedım sen ne dersen de ben dedıgımı derım o öyle biri degıl dedı bana kV... Bu laftan sonra Evde esımın yengesı vardı oda kV ye kızdı sız bu kıza nıye öyle diyosunuz demekkı görmüş bu devırde kımseye guvenmıcen dedı.nıye bu kadar savunuyosunuz dedı. Zaten ne esımı ne aılesını sevmiyorum hepsinden soğudum. Sımdı emınım bu konu bıdaha geçecek kp kaynım. Esım zaten pasif sinir oluyorum artık bıde bana kV sehır dısına görümcem giderken kızıda götüren dıyordu ben ızın vermem buna ızın mı verilir. . 3 gün kendıme gelemedım hep tartıstık esimle tek dedıgı tamam bıdaha karşılasmaz dıyo gayet sakin. Çünkü bana inanmadı konduramadı adama yıllardır tanıyolarmısta... Kızımı uzaklastırdım sakın o adama yaklaşma bak ıyı degıl o dedım tamam dedı. Kenarda oturdu tam kalkacaktık ben herkese ıyı akşamlar derken dedesı cagırmıs kızımı. O sırada o da kızıma sarılmış.
Arkadaşlar çok üzgünüm ozellıkle esıme kırgınım kızını tacız ettı adam dıyorum ıcerı odaya gıdınce ee sen nasılsın abi dedı ve hıc suratında bır bozulma sinir olma yok. Nefret ettım esımden... Daha bıde 3 gün tartıştık. Tabıkı kızım asla onunla aynin ortama getırmem o adamla. Hatta geçen bı o tarafa gidilecek oldu gıtmedım. ..
Böyle durumlarda atak olmak lazım.

Kocanızı o an, köşeye çekene kadar evladınızı ilk sarılmadan sonra yanınıza çekip onlar gidene kadar yanınızdan ayırmayacaktınız. Eşinizle de sonra konuşacaksınız...

Böyle durumlarda panter olmalısınız panter..

Taciz olayi olurken canli sahit olup susup, bunu eşe ve eş ailesine sarmak icin kullanmaniz cok ilginc.

Ne demek oturup kizinin taciz edilmesini izlemek yahu? Hadi sarilirken anlamadiniz, elinin yavas yavas kaydigini gordugunuzu yazmissiniz o anda kaplan kesilmeniz gerekiyordu. Kusura bakmayin, esinize sessiz kaldi diye olay cikarmissiniz ama siz de susmussunuz, olan yavrucaga olmus.

Daha önce 2 3 yıl oldu 1 kere falan... Ozaman da kızımı kucakladı sevmek ıcın sonra gel sana bahceyı gezdırem dedı bende annelık hıssı hemen pesınden gıttım. Ne esım ne kV herkes adama guvenıyo ama ben nedense adamdan orda nem kaptım. Aldım geldım kızımı. Adam evlı çocuklu biri.
Buna rağmen yine sevmesine izin verdiniz. Siz de pek atılgan değildi. Eşinize pasif diyorsunuz ama siz ondan aşağı kalmamışsınız hatta gördüğünüz halde müdahale etmemişsiniz

7 yaşında ki kızım... Geçen ay eşimin uzaktan akrabasının kocası . Kızıma sarılmak ıstedı ben bu adamı daha önce gördüğümde de negatıf olmuştum o yüzden sarılmak ısteyınce sinir oldum misafirliğe geldıler kV kp falan var. Neyse kızıma sarıldı baktım sırtını okşuyo sonra eli kızımın kalçasına gıttı ve kızıma bakışları hoşuma gıtmedı. Allahım saatlerce ustumden atamadım esımı odaya cektım bana o yapmaz öyle şey dedı sana öyle gelmıstır dedı. Tartıştık. Tam kalkacaklar bı baktım kızıma yıne sarılmıs eli kalçasına gitti bildiğin sıktı kızımın kalcasını. Gıttıktrn e sonra eşimle kavga ettım haala daha yapmaz dıyo neymıs namazında orucunda bı adammış. Gözümle gördüm. Adama gidiyosun daha sohbet ediyosun dedım hıc suratın bıle asılmadı dedım. Neyse kV ile konuştuk önce o ıyı bırı degıl dedı bana aradan 1 hafta gectı yok öyle bısey yapmaz o ıdaalasıyor benle. Ben net emınım dedım sen ne dersen de ben dedıgımı derım o öyle biri degıl dedı bana kV... Bu laftan sonra Evde esımın yengesı vardı oda kV ye kızdı sız bu kıza nıye öyle diyosunuz demekkı görmüş bu devırde kımseye guvenmıcen dedı.nıye bu kadar savunuyosunuz dedı. Zaten ne esımı ne aılesını sevmiyorum hepsinden soğudum. Sımdı emınım bu konu bıdaha geçecek kp kaynım. Esım zaten pasif sinir oluyorum artık bıde bana kV sehır dısına görümcem giderken kızıda götüren dıyordu ben ızın vermem buna ızın mı verilir. . 3 gün kendıme gelemedım hep tartıstık esimle tek dedıgı tamam bıdaha karşılasmaz dıyo gayet sakin. Çünkü bana inanmadı konduramadı adama yıllardır tanıyolarmısta... Kızımı uzaklastırdım sakın o adama yaklaşma bak ıyı degıl o dedım tamam dedı. Kenarda oturdu tam kalkacaktık ben herkese ıyı akşamlar derken dedesı cagırmıs kızımı. O sırada o da kızıma sarılmış.
Arkadaşlar çok üzgünüm ozellıkle esıme kırgınım kızını tacız ettı adam dıyorum ıcerı odaya gıdınce ee sen nasılsın abi dedı ve hıc suratında bır bozulma sinir olma yok. Nefret ettım esımden... Daha bıde 3 gün tartıştık. Tabıkı kızım asla onunla aynin ortama getırmem o adamla. Hatta geçen bı o tarafa gidilecek oldu gıtmedım. ..
Konudan bağımsız olarak lütfen bu konuyu kızımızın yanında konuşmayın belki o fark etmemiştir çocuk da travma yaratmasın

Nerden evlendım bu adamla eskı konularımı bılen bılır cımrı vıjdansız vs.. Size bırsey soracağım bugün tamamen tesadüf faceden arama motorunda baktım hem açık sacık kadınları aratıp bakmıs daha öncede yakalamıstım. Bırseye sasırdım bugün resmın bırını tıkladım bana yaşı küçük gıbı geldı kızın. Yabancı bır kız buda dıgerlerı olgun bayanlardı. Bu kızın yaşı küçük değilmi esım resimlerini begenmıs bayada acık sacık bı Facebook'ta .. Ayrıca ben bunu sürekli bayanlara bakarken yakaladım face'te kaç kere yemın ettı bakmayacagına gercı soğudum da. Yabancı bu ısmını versem baksanız sorun olurmu sızce. . Yaşi küçük dıye kafama takıldı kızın. Dıger türlü zaten tabı hoş değil ustelık begenı bırakmıs esım
Konu sahibinin kocasi zaten çöp. Kendisi de saf ezilmeye alismis bir tip. Olan cocuklara oluyor. İnsallah okulunda rehber ogretmen vs varsa ona anlatir.

Konudan bağımsız olarak lütfen bu konuyu kızımızın yanında konuşmayın belki o fark etmemiştir çocuk da travma yaratmasın
Kızla konuşmamak demek kalça ellemenin normalleştirilmesi demek. El âlemin adamı kalçanı elleyebilir ama bunda sorun yok algısının çocuğa geçmesi demek.

Koskoca adamların kucaklarına kız çocuğu hatta erkek çocuklarını dahi almasına karşıyım. Bir zahmet siz de karşı olun 7 yaş az değil.
Konu sadece eşinizin pasifliği değil, set çekip sınır koyamıyorsunuz

Ya bir de okumuş bulundum, taciz deyince sandım ki size yapılmış. Küçücük çocukları anası babası korumuyor iyi mi. Çoğumuz çoluk çocuk sahibiyiz, benim buradan adamı bulasım ağzını yüzünü yolasım geldi, bir de diyorsunuz ki o an çok kalabalıktı eşime söyledim inanmadı kaynanama söyledim yapmaz dedi. Siz gözünüzle görmüşsünüz daha ne şahit lazım? Niye telefonla hemen görüntü almadınız, en azından ikinci sefer çekin resmini gidin polise şikayetçi olun. Kocanız evladınızdan değerli mi? Millet orasını burasını sıkıştırsın diye mi yaptınız o çocuğu?

Annesinin babasının babaannesinin olduğu ortamda adamın biri kucağına alıp öpüyor poposunu elliyor. Çocuk bunu normal karşılamaz mı, kötü bir şey olsa annem babam bu adama kızıp beni korurdu demez mi? İnsanı çileden çıkartıyorsunuz kusura bakmayın.

Benim eskı konumu nıye alıntı yapıyosun ki. Yorum yapıyosan düzgünce yap
Burdaki sorun sence benim eski konuyu altinyi yapmam mi? Kocan da yasi kucuk kizlara ilgi duyan biriymis sen kendin yazmissin. Sonra da kizini taciz eden adamla muhabbet sohbet ediyor.

Yani ben ne eşinize nede size anlam veremedim, daha sarılmak istemesinde lütfen mesafenizi koruyun diye uyarı yapardım, sonuçta 7 kat yabancı.

Özel bölgelerime dokunamazsın ı bile öğretmemişsiniz çocuğa. 7 yaşında çocuk niye bilmiyor, size söylemiyor? Görmeseniz haberiniz de olmayacaktı. Yanımda otur o adamın yanına gitme, çocuk niye diye sormuştur eminim. Kocanız da sağlam ayakkabı değilmiş, sapık sapığı kollamış. Ya boşanın bu adamdan ya da çocuğunuz sözkonusuyken şahin gibi olun. Anası çok belalı desinler de ilişmesinler kıza.

Kızla konuşmamak demek kalça ellemenin normalleştirilmesi demek. El âlemin adamı kalçanı elleyebilir ama bunda sorun yok algısının çocuğa geçmesi demek.
Hayır demek istediğim tabii ki de bu konuda uyarılır hiçbir yabancıya kendini elletme diye ama isim vererek sen bunu yaşadın diye anlatmasınlar diyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X