sivi?

ssiiisuyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
79
10
23
simdiii. meraktan soruyorum arkadaslar bir yere denk geldim. ben bosaldigimi hissettigimde oyle prnolardaki gibi sivi vs. cikmiyor sadece kasiliyorum. ama arkadasim iser gibiyim diyor??? ben mi anormalim yoksa bu degisiklik mi gosteriyor.. sizde nasil..

simdiii. meraktan soruyorum arkadaslar bir yere denk geldim. ben bosaldigimi hissettigimde oyle prnolardaki gibi sivi vs. cikmiyor sadece kasiliyorum. ama arkadasim iser gibiyim diyor??? ben mi anormalim yoksa bu degisiklik mi gosteriyor.. sizde nasil..

arkadaşın anormal her seferinde öylemi orgazm oluyormuş arkadaşın

Kasılmak titremek orgazm olmak demek evet bazılarına göre tuvaletin gelirmiş hissi veriyor boşalınca bi rahatlama oluyor hissediyorsun bir sıvı gelmesi lazım

Sanane bizde nasıl olduğundan? Bişeyi merak ediyorsan araştırır öğrenirsin sorarsın sizde nasıl demezsin. Salak saçma sormazsın.

abla sıkıntılı mısın? burası adı üstünde KADINLAR KULÜBÜ. kadınlarda olan bir şeyi soruyorum yanıt vermek zorunda değilsin. ötede duyar yap hayde
Soruna bişey mi dedim. Soruyu sorarsın sıkıntı yok. Sizde nasıl diye sormazsın. Niyetin başka.

Soruna bişey mi dedim. Soruyu sorarsın sıkıntı yok. Sizde nasıl diye sormazsın.
"cinsellik" konusunu istersen konulara gir millet nasil sevistigini anlatiyor. sizde nasil derken kimseye zorlama cevap verdirtmiyorum yani. kim bilir kac yasindasiniz da bu tur seylere takiliyorsunuz hala

Şimdiye kadar 3-4 kere öyle sıvı çıkışı yaşadım. Kolay kolay olan bişey değil. Olması da sorun değil olmaması da

"cinsellik" konusunu istersen konulara gir millet nasil sevistigini anlatiyor. sizde nasil derken kimseye zorlama cevap verdirtmiyorum yani. kim bilir kac yasindasiniz da bu tur seylere takiliyorsunuz hala
Sizde nasılını merak eden kişi de kimbilir erkektir yaşı da ergendir veya beyni ergendir.

Sizde nasılını merak eden kişi de kimbilir erkektir yaşı da ergendir veya beyni ergendir.
Erkek olduğunu düşünüyorsunuz konudan direk çıkarsınız herkese cevap vermişsiniz. Sorulmayacak soru ise yöneticiler karar verir. Cinsellik konuşmak kadınlar arasında bile tabu iken , insanlar bu platformu kendilerini rahat ifade ettikleri için kullanıyor . Bir salın insanları.

Şüphen varsa yönetime bildirirsin onlar inceler. Rahatsız oluyorsan başka başlıklarda dolaş .cinsellik konu başlığında dolanıp insanlara hakaret edemezsin sordukları sorular için. Üyenin fake olduğunu düşünüyorsan yönetime bildir geç yorum yazmak zorunda da değilsin

X