Seneye bugün ben 💌

Bugün gebelik haberimi aldım şükürler olsun, seneye bugün kucağımda olsun demeye geldim, rabbim kimseye aratmasın çok zor süreçlerden geçtik, onu bize bağışlasın Allah, çok şükür🤲🏻🤰🏻💖
Arkadaşımın güzel enerjisi bana geçsin seneye bugün karnım burnumda olsun inşallah diyeyim ben de. 🤗

Nurov çok mutlu oldum :emir_bebek:duyunca çok sevindim. Bazen senin yazdiklarını okuyordum çoğu şeyi aynı zamanda yaptık evlilik aşılama ben tüp bebeğin olumsuz olmasından korktuğum için o dalımı da kaybetmemek için erteliyordum ama şimdi bana umut oldun galiba bende önümüzdeki ay başlayacağım tüp bebek tedavisine :KK15: sana da bebeklerinle ve eşinle sağlıklı mutlu upuzun yıllar diliyorum inşallah tüm levelleri sağlıklı huzurlu mutlu atlarsın :KK49:

Seneye bugüne saglıkla ulaşalım,çocuklarım okullarında normal ve basarılı bir yıl geçirmiş olsun,kızım o istediği yuksek puanla iyi bir okul kazanmış olsun,ve rabbim gönlümdeki O duamı hayırlısıyla kabul etmiş olsun insallah,bunları diliyorum:KK200:

Bugün gebelik haberimi aldım şükürler olsun, seneye bugün kucağımda olsun demeye geldim, rabbim kimseye aratmasın çok zor süreçlerden geçtik, onu bize bağışlasın Allah, çok şükür🤲🏻🤰🏻💖

Bende gebelik haberimi beklerken aynı topiklerde görüyordum seni, çok sevindim canım gözünüz aydın 😍 Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin 🙏 seneye bugün bebişlerimizi doya doya sevelim inşallah

Bende gebelik haberimi beklerken aynı topiklerde görüyordum seni, çok sevindim canım gözünüz aydın 😍 Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin 🙏 seneye bugün bebişlerimizi doya doya sevelim inşallah
Çok teşekkür ederim canım anin hep beraber büyütelim dolsun buralar, sende sağlıkla kucakla miniğini inşallah canım😍🤲🏻🤰🏻

Nurov çok mutlu oldum :emir_bebek:duyunca çok sevindim. Bazen senin yazdiklarını okuyordum çoğu şeyi aynı zamanda yaptık evlilik aşılama ben tüp bebeğin olumsuz olmasından korktuğum için o dalımı da kaybetmemek için erteliyordum ama şimdi bana umut oldun galiba bende önümüzdeki ay başlayacağım tüp bebek tedavisine :KK15: sana da bebeklerinle ve eşinle sağlıklı mutlu upuzun yıllar diliyorum inşallah tüm levelleri sağlıklı huzurlu mutlu atlarsın :KK49:
Yaaa çok mutlu oldum umut olduğum için inan bende bi yanım umutlu bi yanım çok karamsardı çok korkuyodum test bile yapmakta zorladılar beni korkumdan hemen yapamadım çünkü yıkılırdım ama yaşıcağımız varsa olacak engel olamayız hepsi birer sınav çok şükür bitti inşallah kucağıma almak nasip olur, hadi sıra sende olsun inşallah başla bana haber gidişattan, öyle çabuk bitiyoki o süreç iğne ilaç derken bakmışsın sonuçlanmış şimdiden hayırlı olsun bebek olsun sonucu😍🤲🏻💖

Bem de yazayım :) seneye bugün inşallah hayırlı sağlıklı bir bebeğim ya da bebeklerim olur ailemden kimse eksilmeden sağlıkla inşallah:)

seneye bugun istedigim evi almis olup ,balkonunda esimle,cocugumlarimla ,sevdiklerimle birlikte 5 cayi keyfi yapmak istiyorum artik tek bir duzenim olsun ne olur Allahim 🤲🥰

Nurooooooovvvv🤩🤩🤩🤩 bugün evde küçük bir kına eğlencesi düzenleyeceğiz, yarın da nikahim var cok heyecanlıyım yaaaaa🙈🙈🙈
Ayy geldimi o tarih zaman ne çabuk geçmiş ter mart nisandan bahsediyodun isteme söz falan derken nikahın gelmiş bak, Allah tamamını erdirsin bi yastıkta inşallah, tadını çıkar hiç stres yapma bi kere oluyo bunlar çooook mutlu olun yaz bize gelişmeleri taze geliiiiin😍👰🏻♥️💋

Ayy geldimi o tarih zaman ne çabuk geçmiş ter mart nisandan bahsediyodun isteme söz falan derken nikahın gelmiş bak, Allah tamamını erdirsin bi yastıkta inşallah, tadını çıkar hiç stres yapma bi kere oluyo bunlar çooook mutlu olun yaz bize gelişmeleri taze geliiiiin😍👰🏻♥️💋
Maalesef nurovum bu süreçte biraz stres yaptım :/ bacaklarım falan hep yara oldu. Ama olsundu yaaa, Allah dermansız dert vermesin😌 kizzz valla çok heycanliyim ilk defa kontrol altına alamıyorum şuan🤭🤭🤭

X