Seneye bugün ben 💌

Nurov

Less is more🪐
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
4.537
12.066
32
Selam kknın tatlı hanımları,
Bugün, geçen sene kurduğum bir hatırlatma notuyla uyandım. Notumda aşk şuan görevde ve onunla telde konuşuyoruz yazıyodu, seneye bugün napıyor olacağım bakalım falan yazmışım, aynısını eşimin teline de yapmıştık, ve benimki yine görevde ehehe, ama o gün bekardık kendi evimde bekliyodum yarimi ve telde geçiyodu tüm zamanımız şimdi ise onunla beraber kurduğumuz aşk yuvamızdayız, bunu buraya yazmak istedim kalıcılığı daha garanti olduğu için, sizde seneye bugün diyerek geleceğe mesaj bırakabilirsiniz ilkini ben başlatıyorum, mucuklar 💋

15.06.2020 güncelleme
Hamileyimmm, rabbime şükürler olsun😍🤲🏻🤰🏻

Son düzenleme:
Şuan orucun son günlerindeyiz, zaman geçsin diye bir o yana bi bu yana devriliyorum, aşkısı görevde akşama gelcek inşallah
Seneye bugün notumu tekrarladığımda kucağımda bir bebiş süt bekliyo olsun amin🙃 hadi bakalım geçsin zamaaan⏰

Son düzenleme:
Yaaa canım nurov ne güzel yazmışsın kendimi buldum sanki içim sıcacık olduu :) inşallah rabbim hayırlı bir evlat verir en hayırlı ve en kısa zamanda sana. :KK200:
bana gelince bu yaz kötü zamanlar geçirdim biraz iyileşme sürecindeyim. Bir anda kötü gitti herşey piskolojim mahvoldu panik atagim anksiyetem herşeyim geri geldi. İlaç kullanıyorum. Seneye inşallah ilaçları bırakmış kendime donmus olurum ve tatlı bir nişan telasinda olurum inşallah Allah'ım çok amin sabrediyoruz iki yıl oldu :)

Yaaa canım nurov ne güzel yazmışsın kendimi buldum sanki içim sıcacık olduu :) inşallah rabbim hayırlı bir evlat verir en hayırlı ve en kısa zamanda sana. :KK200:
bana gelince bu yaz kötü zamanlar geçirdim biraz iyileşme sürecindeyim. Bir anda kötü gitti herşey piskolojim mahvoldu panik atagim anksiyetem herşeyim geri geldi. İlaç kullanıyorum. Seneye inşallah ilaçları bırakmış kendime donmus olurum ve tatlı bir nişan telasinda olurum inşallah Allah'ım çok amin sabrediyoruz iki yıl oldu :)
Amiiin canım benim, gerçekleşmiş dileklerimizi bir bir yazarız inşallah seneye♥️ Çok geçmiş olsun Allah önce sağlık versin gerisi zamanla olur, tatlı telaşına bizi de dahil edeceğin zamanı iple çekiyorum🤗❤️

X