Sanki hepsi rüya!

Kardeşinden mesaj attı kardeşini hiçbir zaman engellemedim çünkü zaten kendisini engelledikten sonra bir iki mesaj attı skeyptan ve kardeşinin facesinden sonra zaten herkese açık paylaştım sevgilimle fotoğrafımı gördü o da tabi bidaha hiç yazmamisti. Evliliğim boyunca da hiçbir zaman ne o ne ben mesajlasmadik.
Artik kardesini de engelleyin ki akliniza girmesine izin vermeyin.

Eşinin hastalığı neydi çok merak ettim?
Şöyle söyleyeyim kısacası hastalığı aslında hayatı tehlike içeren birsey ama çocuk konusu risklı demiş doktor oda o gün zaten ayrılmış benimle. Yani bu çocuk olayını yedirememis gururuna. Ama şimdi iyi konuşuyorlar %80 olur dediler en son..

Artik kardesini de engelleyin ki akliniza girmesine izin vermeyin.
Sosyal medya hesaplarımı bir süre kapatacagim. Sanırım en iyisi bu. Yalan değil istemiyorum tabi ki yazmasını ama her girdiğimde yazmış mi acaba diyerek giriyorum ve biliyorum bu hiç hoş değil..

Sosyal medya hesaplarımı bir süre kapatacagim. Sanırım en iyisi bu. Yalan değil istemiyorum tabi ki yazmasını ama her girdiğimde yazmış mi acaba diyerek giriyorum ve biliyorum bu hiç hoş değil..
Cidden hos degil.Aldatmak sadece tensel temasla olmaz.Aklinizdan cikarmaya bakin.Umarim basarili olursunuz.

Şöyle söyleyeyim kısacası hastalığı aslında hayatı tehlike içeren birsey ama çocuk konusu risklı demiş doktor oda o gün zaten ayrılmış benimle. Yani bu çocuk olayını yedirememis gururuna. Ama şimdi iyi konuşuyorlar %80 olur dediler en son..
HAYATI TEHLIKE ICEREN BİRSEY DEĞİL demek istedim eksik yazdım kusura bakmayin

Diyelim ki gercek anlattiklatiniz! Bence bütün dusuncelerinizi bi kenara atip, evliliğinize adapte olun. Kaderiniz eşiniz zatem bunu sorgulamanin anlami olmadigini düşünüyorum.

gercek oldugunu farzederek sunu soyleyebılırım
o ruya gbı gelen kışı bence okadar uzaklarda yasamıyordu...bır sekılde bır yerde sızı gördu begendı ıletısım kurdu....uzaklarda oldugundan vs vs bahsettı...ama burnunuzun dıbındeydı nıtekım karsılaştınızda
yalnız one mesaj atıp bu hıkayenın tamamlanacagını yazmanız cok yanlışş....evlısınız karsınızdakı adamın ne oldugunu bılmıyorsunuz bıle...adam belkı psıkopat...tanımıyorsunuz sonucta..ne gerek var tehlıkelı sularda yuzmeye...kardesınıde engelleyın evlı bır kadına yakışanı yapın

çok açık veriyorsun konu elinde patlayacak iyi eğlenceler

o ruya gbı gelen kışı bence okadar uzaklarda yasamıyordu...bır sekılde bır yerde sızı gördu begendı ıletısım kurdu....uzaklarda oldugundan vs vs bahsettı...ama burnunuzun dıbındeydı nıtekım karsılaştınızda
yalnız one mesaj atıp bu hıkayenın tamamlanacagını yazmanız cok yanlışş....evlısınız karsınızdakı adamın ne oldugunu bılmıyorsunuz bıle...adam belkı psıkopat...tanımıyorsunuz sonucta..ne gerek var tehlıkelı sularda yuzmeye...kardesınıde engelleyın evlı bır kadına yakışanı yapın
Sanirim yanlış anladınız bu öykü diyerek mesaj atan kendisi. Ayrıca öyle bir durum söz konusu değil orada yaşadığı çok ortada birsey sosyal medyayı çok aktif kullanıyor hep fotoğraflar atar gittiği yerlerde arkadaşlarıyla yorumlasmalari ve durum güncellemeleri zaten tamamen arapça. Benimle ingilizce iletişime geçiyordu

Kesinlikle katiliyorum. Eger gercekse bu yasanilanlar, o adam mutlaka oralarda biryerdeydi. Yani hersey bu kadar tesaduf olamaz.

çok açık veriyorsun konu elinde patlayacak iyi eğlenceler
Gerçekten şunu farkettim ki insanlar buraya içini dökmeye bi nebze olsun toplum da güvenmeyip buradaki insalardan fikir almaya rahatlamaya çalıştıkça daha da geriliyormus. Merak etmeyin sizin karşınızda bi ton yalan senaryo yazacak bi psıkopat yok. Ayrıca bu çok hoş birşeymis gibi benim yerimde kim olmak isterdi ki ?

En baştan seni nasıl buldu acaba faceden, bu kız kesin ingilizce biliyordur dedi bir de ingilizce yazdı falan,değişik, hayırlı cumalar

Gerçekten şunu farkettim ki insanlar buraya içini dökmeye bi nebze olsun toplum da güvenmeyip buradaki insalardan fikir almaya rahatlamaya çalıştıkça daha da geriliyormus. Merak etmeyin sizin karşınızda bi ton yalan senaryo yazacak bi psıkopat yok. Ayrıca bu çok hoş birşeymis gibi benim yerimde kim olmak isterdi ki ?
kendiniz bile inanmakta güçlük çektiğiniz bir konu yazıyorsunuz her türlü yoruma açık olmalısınız gerilmeye gerek yok

çok saçma ya
ne bileyim
mısırlı bir çocuk dese bana seni deliler gibi seviyorum sonra çat ankarada karşıma çıksa ben herhalde tırım tırım tırsarım
aaa karşılaştık ne romantik demem
diğer sevgili de hastaydım üzülme diye söylemedim dese çat dönüverse yine bu ne drama derim annene de mi demedin üzülmesin diye
ben mi hiç empatik değilim
hikaye mi tuhaf o_O

En başında belirttigim gibi şuanda benim sorunum gerçekten kimseyi inandırmak felan değil. Yahu siz burada buna inandıniz bende yalan söylüyorum diyelim elime ne geçicek neyin eğlencesi? Neden eğleneyim kendimin de hatalarının olduğunu düşündüğüm ozelimi paylaşıyorum burada bunun üzerinden ne kazanabilirim. Neyse kisacasi benim size danışmak istediğim nokta sizce eşimi bıraksam mi gibi saçma sapan bir soru değil tabi ki. Yada ne yapsam ? Da değil. Yapmam gereken ortada. Ben sadece böyle tuhaf garip bi olayı birileriyle paylaşıp rahatlamak istedim. Evliyim kime anlatırsan önyargılı davranacak anlatamıyorum o yüzden istedim buraya yazmak

En baştan seni nasıl buldu acaba faceden, bu kız kesin ingilizce biliyordur dedi bir de ingilizce yazdı falan,değişik, hayırlı cumalar
İlginç yanı burada başlıyor zaten. Ben o zamanlar çok cok iyi bilmiyordum arada çeviri yapa yapa konuşuyordum birde o yüzden çoğu zaman anlatamıyordum da çok cok net kendimi

X