Şimdi yine beni suçlarsınız ama eşimin yaptığına bakın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mrv252525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
129
6
29
Gece paylaşım yapmıştım. Eşim öğrencileriyle birlikte çocukları eğlendirmek için şehir dışına geziye gidiyorlar. Ve çocuklara yardım için oyuncak felan alıyor. Mesajında gördüm bir bayan hoca da bazı işlerinde yardımcı oluyor oyuncak felan işlerinde 3şimde dün gitmiş oyuncak bakmış kadına da mesaj atmış isterseniz birlikte de gider bakarız diye kadın da olur yazmış. Az önce de eşime bu gün çarşı işi var sanırım beni de bırakır mısın dedim. Önce cevap vermedi sonra yine sordum çok işim var dedi bende benim seninle işim yok zaten sen kendi işine bakarsın sadece iş çıkışı beni de al çarşıya bırak dedim sinirlendi. Sonra bende hayırdır araba da başkasımı olacakta almıyorsun beni dedim hayır dedi diğer odaya gitti. Yaaa ben ne yapayım siz olsanız ne yapardınız bu durumda

Gece paylaşım yapmıştım. Eşim öğrencileriyle birlikte çocukları eğlendirmek için şehir dışına geziye gidiyorlar. Ve çocuklara yardım için oyuncak felan alıyor. Mesajında gördüm bir bayan hoca da bazı işlerinde yardımcı oluyor oyuncak felan işlerinde 3şimde dün gitmiş oyuncak bakmış kadına da mesaj atmış isterseniz birlikte de gider bakarız diye kadın da olur yazmış. Az önce de eşime bu gün çarşı işi var sanırım beni de bırakır mısın dedim. Önce cevap vermedi sonra yine sordum çok işim var dedi bende benim seninle işim yok zaten sen kendi işine bakarsın sadece iş çıkışı beni de al çarşıya bırak dedim sinirlendi. Sonra bende hayırdır araba da başkasımı olacakta almıyorsun beni dedim hayır dedi diğer odaya gitti. Yaaa ben ne yapayım siz olsanız ne yapardınız bu durumda
Aynı konuyu tekrar açmışsınız. Yorumları mı beğenmediniz?

Bahsi geçen kocanın ne mal olduğunu bilmiyorum ama konuda anormal bir durum göremedim normal şartlarda.

Aynı konu mu sizce? Bir daha okuyun isterseniz
Aynı konu işte, kocanız sizi arabayla çarşıya götürmek istememiş , sorunuza da cevap vermemiş. Burayı eklemişsiniz.
Bu kadar kafanıza takıp , entrika çevirme planlarınız için sürekli konu açacağınıza , güzel ve çok para getiren mesleğiniz varmış. Ayrılın ve hayatınızı dilediğiniz gibi yaşayın.

Sert çıkıştın diye mi sinirlendi? Yoksa net aldatıyor veya niyetli. Seni arabada istemedi yani. Karısına erkeklerle çalışmasın aldatır diye adam başkasının karısına da o gözle bakar
Evet beni de al gidelim çarşıya bırak ben kendi işimi hallederim dedim adam cevap dahi vermedi ve haytudır biri mi olacak araba da deyince hayır dedi.

Hııhıı evet altımda arabam var ama hiçte dışarıya çıkmadım o yüzden kendim gidemiyorum... Ya tekrar okuyun mesajımı ya da lütfen alakasız yorum yapmayın

bu konuyu açtığınız mesajınızda birşey yok.
normal yani.
ama önceki konunuzu okudum şimdi karı koca değişiksiniz.
kendinizi de ifade edemiyosunuz konuyu açarken kocanızın ne menem birşey olduğunu yazmış olsanız bu kadar tepki almazdınız.
sonuç olarak neden kendinize böyle bir hayatı reva gördüğünüzü anlamadım. sağlıklı ilişki biçimini bile bilmiyorsunuz ki bu adamın boyunduruğu altında yaşamaya devam ediyorsunuz yazık yani.

Ay ben bu konuya gece uyumadan yorum atmamış mıydım diye kendime soruyordum😣
2. kez niye aynı konu hanımefendi gece vardiyası tatmin etmedi mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X