Sağlık testi

Cinsel birliktelik yaşamadım diye kandırma kimseyi 😂
Hiv belirtileri neler diye ve evlilik yoluyla hangi testlere bakılıyor diye google’a sorunca çıkıyor cevaplar.
Birisini kandırman elinde patlıycak mı bakalım 😬
Hiv sadece cinsel yolla bulaşmıyor ve kimseyi kandırmadım. Herkes herşeyi biliyor. Bekaretim duruyor ama birisiyle yakınlaşmıştım o şekildede hiv olur mu bilmiyorum

Hiv olsan çıkardı şimdiye Ayşegül sakin ol. Anlardın bir şeylerin ters gittiğini, şaka değil o hastalık.
Teşekkür ederim. Sizleri özledim.
Allah herkesi her hastalıktan korusun.
Belirtileri nedir nasıldır bilmiyorum. Hiçbirşey anlamayıp test verip anlayanlarda olmuş. Kafama çok takıldı bir anda. Nedendir bilmem. Kendimin öok hatası oldu. Bu şekilde bir hastalık kaptıysam ve bunu kan testinde öğrenirsem yıkılırım

Bişeyler yaşadığın kişide hiv var mıydı kesin olarak?
Bilmiyorsan da neden bu kadar dert ettin kendine?
Eğer o adamda hiv varsa sürtünerek olsa da sana geçer.
Özel bir laboratuvar da bu testi yaptırabilirsin, eNabız a düşmez.
Kilo kaybı, iştahsızlık en önemli belirtisidir hiv in? Var mı sen de?

Bişeyler yaşadığın kişide hiv var mıydı kesin olarak?
Bilmiyorsan da neden bu kadar dert ettin kendine?
Eğer o adamda hiv varsa sürtünerek olsa da sana geçer.
Özel bir laboratuvar da bu testi yaptırabilirsin, eNabız a düşmez.
Kilo kaybı, iştahsızlık en önemli belirtisidir hiv in? Var mı sen de?
Bişeyler yaşadığım kişide hiv olup olmadığını bilmiyorum böyle bir durumum rahatsızlığım var demedi. Bu adam bana hiv pozitifim demedi. Bende o dediğiniz belirtiler yok. Bende hiçbi belirti yok. Korktuğum şey evlencekken kan testinde pozitif çıkmak

Bişeyler yaşadığım kişide hiv olup olmadığını bilmiyorum böyle bir durumum rahatsızlığım var demedi. Bu adam bana hiv pozitifim demedi. Bende o dediğiniz belirtiler yok. Bende hiçbi belirti yok. Korktuğum şey evlencekken kan testinde pozitif çıkmak
O zaman sen de yoktur, kafayı takma bu kadar sakin ol. Hiv pozitif olsaydın bu zamana kadar belli olurdu merak etme

Hıv'ın belirtileri var. Sende olsa muhtemelen şimdiye çıkardı

X