Rüya Yorumları rüyamda öleceğim tarihi gördüm

Açık acik görülmeyen ölümle ilgili rüyalar kesinlikle tersine yorumlanır. Yani ömrün uzadı derler. Hayırlara yormak en iyisi ama bana kalırsa kesinlikle olumlu yonde olmak kaydıyla hayatında o gun birseyler değişecek. Merak içindeyim :KK66:

Korkmayın ben öyle çok tarihli ne rüyalar gördüm hiç biri çıkmadı.
Çok mu özel kişiyiz de bize rüyada ölüm tarihi verilecek.
Hayatınızda ertelediğiniz bir şeyler varsa onları yapın
büyüklerinizi arayın sadece çocuğunuza odaklanmayın.
Sanki yaşamınızdan bir şeyleri kaçırıyorsunuz bilinçaltınız sizi uyarıyor.
Ben öyle hissettim.Uzun ömürler dilerim.

-Rüyada öleceğinin günü görmek, bazı tabircilere göre evlenmeye bazı rivayete görede temize kavuşmanıza aklanmanıza işarettir.

-Hakkınızda olumlu bir haber almaya delalet eder.

-Ömrünüzün uzayacağına işaret eder.

Allahtan baska hic kimse kimin ne zaman olecegini bilemez. Peygamberler bile Allah ne kadar izin verirse o kadarini bilebilir gelecegin. Kisacasi Allah kimseye tanimadigi ayricaligi sana da tanimis olamaz:) Elbette ki urkutucu bir ruyadir tahmin edebiliyorum tarih falan diyorsun.. Ama bak ne guzel tasvir ettin, bence guzel bir ruya gormussun. Allahin rizasini aldigin bir sey falan yapmissindir bence. Ona isaret ruyan da.. Icini ferah tut. Allah melegine bagislasin seni..

ben görsem çok ürkerdim heyyyyyy, tüylerim diken diken oldu.
Çünkü benim rüyalarım çıkıyor.

metafizik şeylere inanmıyorum, mutlaka kafanızda bir yerlerde 8 mayısla ilgili birşeyler vardır. boşuna endişelenip üzülmeyin.

Rüyanın ölümle ilgili olduğunu düşünmüyorum.Aksine cennet meyvelerini yemişsin,aileni cennette mutlu görmüşsün.Çok hayırlı bi rüya olduğunu düşünüyorum.
Rüyalar,hele ki böylesine iyi rüyalar uluorta anlatılmaz.
Ayrıca bi rüya için hem kendini hem de eşini üzmen hoş olmamış.
Başkalarının ölümünü rüyasında görüp de çıkan çok var çevremde ama kendi ölümünü gören hiç duymadım.Hayra yor,hayır olsun.

Son düzenleme:
canım 3 yıl evvel bana da 11 şubatta öleceğim söylenmişti rüyamda. bir de o tarihe 20 gün vardı daha. o 20 gün nasıl geçti tahmin edersin. ama bak üzerinden 3 yıl geçti. Rabbim uzun ve hayırlı ömürler versin sevdiklerin ve sevenlerinle birlikte İnşaallah

bende geçen sene böyle bir rüya görmüştüm .o gün geldiğinde bende aynı konu sahibi gibi eşimle ailemle helalleştim yasin okudum ve abdestli bir şekilde yattım .öyle korkmuştum ki anlatamam.benim bu dönemde kardeşim askerdeydi ve aradan birkaç gün geçtikten sonra kardeşimle telefonda görüştüm.o tarihte kardeşim askerde bayılmış tansiyonu o derece düşmüş ki doktor bile korkmuş hatta bu çocuk hiç iyi değil demiş yanındaki diğer askere.kardeşim çok korktuğunu ölmek üzereydim abla tek düşündüğüm sizlerdiniz dedi demem o ki onun o gün yaşadıkları bana beyan oldu sanırım.

bende geçmiş yıllarda bi gün uykuyla uyanıklık arası bi rüya gömüştüm bi mezarlıktayım bi bakıyorum adım yazıyor ve 6 mayıs perşembe yazıyor uyandım daha mayısa 6 ay fln vardı bi baktım o yılki 6 mayıs gerçekten perşembe günü o :KK70: 6 ay o psikolojiyle yaşadım hele 5 mayıs ta çok korktum 6mayısta araba çarpma tehlikesi geçirdim :KK70: ama son anda saniyeyle kurtuldum bişey olmadı çok şükür

bende sizin rüyaniza benzer bir rüya görmüsdüm seneler önce hatta su saate öleceksin denmisti
cok korkmusdum ,o gün o saat geldiginde ölecemmi diye bekledim ama ölmedim :)

belki1.belki ikinci sınıfa gidiyordum..ruyamda birden kendimi gelecekte gördüm..25 yasındayım beyaz bır kıyafet var uzerımde beyaz bır araba kullanıyorum.. bırden kaza yapıyorum ve cok buyuk alevler cıkıyor yanarak ölüyorum...biri bana o an işte ölümün böyle olacak diyor ve korkuyla uyanıyorum... bu bılıncaltı benı yıllarca huzursuz ettı, ve hep 25 yasında aynı sekılde öldügümü ara ara 2 yıl gecıyor 3 yıl gecıyor goruyordum.. bilinçaltı işte..neyse araba alıyorum ister istemez beyaz olmasın istiyorum,beyaz bısey gıydıgımde hep aklıma gelıyor, beyaz araba ve elbıse kabusum olmustu acıkcası.. ve 25 yasında çok mecbur kalmadıkça araba kullanmadım....

ama suan ruyamı yorumluyorum: nişanlımla 25 yasında tanıstım..hayatımım boyutu ahirete gitmek yerine dünya evine girmek oldu diyorum.. o yangında nişanlıma çok aşık oldum ona yorumluyorum.. sanırım beyaz kıyafette gelinlik... araba ise nişanlımın arabası beyaz ve gelin arabamız da o olacak....

bence güzel bir değişiklik olacak hayatında..

bence rüyan çok güzel inşallah rüyanda ki gibi cennete gidersin bende geçen gün rüyamada adamın biri adamı yanan bi evin içine atıyodu ama evi yanarken görmedim sonra o evde ki adam ölmüş cennete gitmiş bembeyaz bi yer bi kaç kişi var hepsi beyaz giyimli adam önce ayakta sonra oturuyo öteki adam da cehenneme gitmiş göya ama cehennemi görmedim

Çok yakın arkadaşım 3 yıl önce rüyasında sürekli kendi ölümünü görüyodu ve hep 2 yıl sonra olarak görüyodu(kendisi falla uğraşıyo biraz mistik) henüz bişey olmadı ama takma canım rüyasında kendi ölümünü gören çok insan var bu ömrünün uzayacağına yorulur daha çok.

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

kızlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum.Hepinizden Allah razı olsun.İçimi o kadar ferahlattınız ki anlatamam.Bugün daha huzurluyum.

kızlar merhaba.Dün gece öyle bir rüya gördüm ki...Kalabalık bir yerdeyim herkesin elinde bir kağıt öleceği tarih yazıyor.Bende kağıdıma baktım 8 mayıs 2013 çarşamba günü yazıyor.Rüyada diyorum ki aaa haftaya öleceğim ama ben hazır değilim benim 20 aylık oğlum var bensiz ne yapar hem ben ölümden çok korkarım diyorum.Rüyadayken öleceğim tarih geliyor canımı teslim etmeye gidiyorum ölürken hiç acı çekmiyorum ruhum çıkıyor birden bedenimden.Ailemi görüyorum herkes ölmüş hep beraberiz çok mutluyuz.Bir yere gidiyorum oturuyorum bana tabakta şeftali,kayısı tatlısı getiriyorlar yiyorum bir tabak daha istiyorum çekinerek.Ordaki bir kadın bana çekinme cennet burası senin her istediğini yapacağız diyor.Bende pasta istiyorum bakıyorum hemen yanıma geliyor.Sonra kendi kendime diyorum cennet meyveleri ne kadar da güzelmiş...Rüyam böyle arkadaşlar.İyi bir rüya mı kötü bir rüya mı bilemedim.Ama içimde bir korku var ya haftaya ölürsem diye???Bazı insanlara malum oluyormuş.Bugün oğluma bakıp bakıp hep ağladım ya ölürsem kuzucuğum bensiz ne yapar?Kızlar sizce rüyamın anlamı nedir?

öncelikle allah gecinden versin dyorum. konunu yeni gördüm 8 mayısa girmişken. korkma canım kimse ölüm gününü bilemez. ama bilsek ne güzel olurdu dimi. herşeyimizi ona göre düzenler sevdiklerimzi güvendiğimz ellere emanet ederdik.
böyle rüyaarın etkisinden kolay çıkılmıyo. bende kıyamet koptuğu anı bi kaç kere gördüm. günlerce çıkmadı aklımdan ki. bir tanesi oğlum doğduktan sonraydı ben oğlumun olduğu sokağa koşmaya onu bulmaya uğraşırken gökyüzünden ateş topları yıldırımlar düşüyodu.

ama böyle bi rüya görünce acaba nolucak derim bi içimden ve bişey oluyo hersferinde. ama bi totemim var çok korkun bi rüya görünce anlattığım zaman bişey olmuyo ama çimde tutup yada birine anlatmayı unuttuysam bi şey oluyo mutlaka. hayırlara vesile olsun diyeyim canım

öncelikle allah gecinden versin dyorum. konunu yeni gördüm 8 mayısa girmişken. korkma canım kimse ölüm gününü bilemez. ama bilsek ne güzel olurdu dimi. herşeyimizi ona göre düzenler sevdiklerimzi güvendiğimz ellere emanet ederdik.
böyle rüyaarın etkisinden kolay çıkılmıyo. bende kıyamet koptuğu anı bi kaç kere gördüm. günlerce çıkmadı aklımdan ki. bir tanesi oğlum doğduktan sonraydı ben oğlumun olduğu sokağa koşmaya onu bulmaya uğraşırken gökyüzünden ateş topları yıldırımlar düşüyodu.

ama böyle bi rüya görünce acaba nolucak derim bi içimden ve bişey oluyo hersferinde. ama bi totemim var çok korkun bi rüya görünce anlattığım zaman bişey olmuyo ama çimde tutup yada birine anlatmayı unuttuysam bi şey oluyo mutlaka. hayırlara vesile olsun diyeyim canım

sağol cikom bana moral verdiğin için.Dışarıda da o kadar rüzgar var ki bana inat sanki (rüzgar sesinden çok korkarım) içim ürperiyor daha çok...

X