Rüya Yorumları Rüyada öleceği tarihi görmek

krmzgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
7
0
28
Kızlar merhaba iki aydır kafamı kurcalayn birşeyi size danışmak istedim ben ramazan ayında perşembe günü abdestli bir şekilde uyudum fakat uyumadan önce çok yürekten dua ederek Allahım rüyalarımı tabir edecek hiç kimsem yok o yüzden ap açık bir rüya göreyim bir işaret ver ki anlayayım diyerek uydum rüyamın içinde rüya gördüm kocaman çok güzel bir ışık vardı ışığın Peygamber efendimiz (sav) olduğunu hissediyordum ve yanına gidiyordum bu dünyadan çok yoruldum yanınıza gelmek istiyorum beni ne zaman alacaksınız diye soruyordum ( ne zaman öleceğimi kast ederek ) ışığın içinden bir elin başımı okşadığını hissettim bana sabret 1 senen kaldı bu zamanını iyi değerlendir ( günahlarını telafi et sevap işle manasında ) bir sene sonra alacağız seni diyordu rüya içindeki rüyadan uyandım ve normal bir rüya gördüm telefoncuya gidiyordum ve telefonumu bırakıp ekranım bozuk yap diyordum adam da bana 1 saat sonra gel diyordu. Uyandım iftardan sonra film izlerken durduk yere ekranım grileşti ve dokunmatiği bozuldu telefoncuya gittim tıpkı rüyamdaki gibi bi saat sonra gel dedi. Tüm bunlara bakılırsa bi senelik ömrüm mü kaldı ?

Kızlar merhaba iki aydır kafamı kurcalayn birşeyi size danışmak istedim ben ramazan ayında perşembe günü abdestli bir şekilde uyudum fakat uyumadan önce çok yürekten dua ederek Allahım rüyalarımı tabir edecek hiç kimsem yok o yüzden ap açık bir rüya göreyim bir işaret ver ki anlayayım diyerek uydum rüyamın içinde rüya gördüm kocaman çok güzel bir ışık vardı ışığın Peygamber efendimiz (sav) olduğunu hissediyordum ve yanına gidiyordum bu dünyadan çok yoruldum yanınıza gelmek istiyorum beni ne zaman alacaksınız diye soruyordum ( ne zaman öleceğimi kast ederek ) ışığın içinden bir elin başımı okşadığını hissettim bana sabret 1 senen kaldı bu zamanını iyi değerlendir ( günahlarını telafi et sevap işle manasında ) bir sene sonra alacağız seni diyordu rüya içindeki rüyadan uyandım ve normal bir rüya gördüm telefoncuya gidiyordum ve telefonumu bırakıp ekranım bozuk yap diyordum adam da bana 1 saat sonra gel diyordu. Uyandım iftardan sonra film izlerken durduk yere ekranım grileşti ve dokunmatiği bozuldu telefoncuya gittim tıpkı rüyamdaki gibi bi saat sonra gel dedi. Tüm bunlara bakılırsa bi senelik ömrüm mü kaldı ?

Rüyanız hayra çıksın.

Forumda bu tür konular açmak yasak. Mune Mune K Kazen bilginize.

Kimse bunu bilemez yaşayıp görmeden bilemeyiz..ama rüyayla amel olmaz derler..benimde çok etkilendiğim rüyalar olmuştur çoğu çıkmadı çok şükür ama hamileyken bebeğimin cinsiyetini görmüştüm doğruda çıkmıştı..

Benim gördüğüm rüyalar genelde ya bire bir yada tabiri çıkar. 6. Hissi de cok kuvvetli bir insanım hissettiklerim hiç sekmedi bugüne kadar

Yıllar önce ben de dua edip uyuyarak evleneceğim kişiyi görmüştüm rüyamda. Yüzünü hala hatırlıyorum.
10 yıldır evliyim hala eşimi kabullenemedim çok inanmistim o rüyaya :))
merak etmeyin Allah yazmamışsa rüya gördünüz diye ölmesiniz.

Orası öyle ama Peygamber efendimiz (sav) bilinç altı rüyalarına gelmez yalnızca Allah isterse onu görürüz diye biliyorum o yüzden kafam baya karıştı

Yıllar önce ben de dua edip uyuyarak evleneceğim kişiyi görmüştüm rüyamda. Yüzünü hala hatırlıyorum.
Ve açıkçası ilk defa böyle bir rüya gördüm

Ve açıkçası ilk defa böyle bir rüya
Orası öyle ama Peygamber efendimiz (sav) bilinç altı rüyalarına gelmez yalnızca Allah isterse onu görürüz diye biliyorum o yüzden kafam baya karıştı

Rüyaları ilahi mesajlar olarak görmüyorum. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla ölümü düşündüğünüz sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Bilinçdışınız sizi rahatlatmak istemiş olabilir.

Niçin yasak ? Yasaklı olan rüya tabiri edinmesi mi benim bildiğim bunda bir yasak yok ,yöneticiler bilgilendirir . Kadın bunu dert edinmiş ve sormuş

Merhaba,

cin,peri, büyü, karabasan vb gibi konular okuyanları etkilediği için sitede böyle konular açılmasına müsade etmiyoruz, son birkaç gündür rüyasında görüp etkisinde kaldığı için Bir Derdim Var bölümünde bu tip konular açıp yaşadıklarını paylaşanlar oldu, yasak olduğu için sebep yazıp kapadığımız halde merak edip kapatılmış topikleri okuyan etkisinden çıkamayıp ertesi gün bende gördüm, sabaha kadar uyuyamadım diye peşpeşe konu açanlar olunca anladım ki yasak deyip konuları kapatmak yeterli olmuyor, bu nedenle kapatılmış konuları kaldırmak zorunda kaldım, yukarıda bahsettiğim içerikte topiği olanlar konum nereye gitti demesinler, üyeler korktuğu ve etkilendiği için yönetim bölümüne kaldırıldılar.

Sizden ricam lütfen hem kendinizi hemde okuyanları etkileyen içinde cin, peri, büyü, muska, karabasan vb konular açmayınız.

Saygılarımla...

Rüya tabirleri yasak değil, içinde cin, peri, büyü, üfürükçü olan ve dini içerikli konular mesajlar yasak.
Rüyanın Ramazan ayında görülmüş olması Peygamber efendimizi görmüş olması rüyayı yasaklı konulara sokmaz.

K krmzgn rüyalarla amel olmaz derler, her rüya birebir çıkmaz bazen rüyalarımız bilinçaltımızdan da etkilenir.

Birkaç sene evvel bir rüya gördüm, rüyamda kafamdaki bir mesele için gün-ay-yıl olarak tarih dahi verildi, sonucu beni mutlu edecek bir meseleyle alakalıydı ama aksine o tarihte bir yakınım çok hastalandı ve 1 ay sonra vefat etti, anlayacağınız rüyamda gördüğümle yaşadığım çok başkaydı.

Z zxshermine alıntıladığınız mesaj cin, büyü gibi konular için geçerli.

Mune Mune Anlatılan rüya yorumlanırken, rahmani mi diğer tür mü gibi ayrımların da devreye girebileceği ve yorumlama da diğer varlıklardan da bahsedilebileceği düşüncesiyle emin olamamıştım. Belirttiğiniz ayrım için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kardeşim şeytan vesvese veriyor sanırım.benim de rüyalarım mutlaka çıkar. Ben de ölümle rüyalar görmeye başladım yaklaşık 8 yıl önce . Ama aynı anda kalp rahatsızlığım çıktı.kulagimda sela sesi ile uyandım çok psikolojik sorunlar yaşadım. Bundan beş yıl önce kalp rahatsızlığım arttığı sırada bu büyük rüya âlimlerinin tabirinde olan birebir aynı rüyayı gördüm yorum ecelin yaklasmasiydi. Şükür ki ölmedim. Ama psikolojikmen çöktüm çocuğumla bile ilgilenemedim.o dönem çok zordu. Ama çok dua ettim ölüm hak ve gerçek ama ben zaman istedim hep hayırlı uzun ömür istedim bol bol. Niye hayırlı olmazsa anlamı yok uzun olmasa da anlamı yok. Sadaka vermeye çalışıyoruz az da olsa her gün. Rahatsızlığım devam ediyor evet ilerliyor vaktim ne zamanda o zamana kadar yaşarım ama dua ediyorum

X