Rüyada duyulan ses

Evet kaygılıyım ama şizofreni vs değilim yani uzun zamandır psikologla görüşüyorum öyle bir şey olsa çoktan anlaşılırdı öğretmenim hiç bi sorun yaşamıyorum
yok ben öylesınız demedim yalnış anlamayın ben tahmın yürüttüm ama psikolojık bır rahatsızlık olduğunu düşündüm doktor falanda değilim bu sadece bir tahmın.

Uykuya dalarken sesler duymak normal hatta bir adı vardı unuttum çoğu kişi deneyimliyormuş bunu. bilinçaltınızda olan şeyleri duymuşsunuz gibi size öyle gelmiş olabilir beyin henüz çözülemedi.burada yanıt aramanız da yanlış olmuş aslında. bakın şizofreni vs diyorlar bilip bilmeden yanlış yönlendiriyorlar sizi saçma şeyler söyleyerek. bu olay sanırım istihareye yatınca da olduğu söylenen birşey. cevap gelmesi gibi benzer birşey olabilir yani.korkmayın belki de korunuyorsunuzdur bilemeyiz.

Uykuya dalarken sesler duymak normal hatta bir adı vardı unuttum çoğu kişi deneyimliyormuş bunu. bilinçaltınızda olan şeyleri duymuşsunuz gibi size öyle gelmiş olabilir beyin henüz çözülemedi.burada yanıt aramanız da yanlış olmuş aslında. bakın şizofreni vs diyorlar bilip bilmeden yanlış yönlendiriyorlar sizi saçma şeyler söyleyerek. bu olay sanırım istihareye yatınca da olduğu söylenen birşey. cevap gelmesi gibi benzer birşey olabilir yani.korkmayın belki de korunuyorsunuzdur bilemeyiz.
Umarım psikolojik bir rahatsızlık değildir bilmiyorum gerçekten yani hayatımda iki kere oldu biri 14 sene önce biride bu. Aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor hala çok seviyorum dönmek istiyorum ama sonra bu geliyor aklıma

Geçen haftasonu bana da oldu. Uyur uyanık arası bişeydim birisi kulağıma öleceksin dedi hayır dedim öleceksin dedi canını alıcam senin dedi. O an çok korktum ne olduğunu anlayamadım. Bir daha yapmicam söz dedim o an geçti 😔

Karabasan gibi bir şey mi acaba çok ilginç neden olur ki 😞
Karabasan da eskiden çökmüştü ama o çöktüğü zaman nefes aldırmaz ki ve konuşmaz. Ama biri bildiğiniz kulağıma fısılda da ben öldürcem seni dedi. Ben hayır dedim canını alıcam dedi söz bir daha yapmicam dedim sonrasında geçti. Karabasan da ki gibi üzerimde ağırlık nefes alamama gibi bir durum yoktu

Karabasan da eskiden çökmüştü ama o çöktüğü zaman nefes aldırmaz ki ve konuşmaz. Ama biri bildiğiniz kulağıma fısılda da ben öldürcem seni dedi. Ben hayır dedim canını alıcam dedi söz bir daha yapmicam dedim sonrasında geçti. Karabasan da ki gibi üzerimde ağırlık nefes alamama gibi bir durum yoktu
Benimde öyleydi işte erkek arkadaşım yanımda uyuyordu bi ses kulağıma seni öldürecek o dedi kadın sesiydi böyle sanki beynimin içinde yankılandı ses uyandım o an

Umarım psikolojik bir rahatsızlık değildir bilmiyorum gerçekten yani hayatımda iki kere oldu biri 14 sene önce biride bu. Aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor hala çok seviyorum dönmek istiyorum ama sonra bu geliyor aklıma
Sürekli olan bir durum değil ama değil mi. sürekli olsa psikolojik bir rahatsızlık olabilir derdim ama bu sanki sizi korumak yardim etmel için olmuş bir şey gibi geldi bana. her şey bilimle açıklanamıyor dediğim gibi korunmuş olabilirsiniz.

Sürekli olan bir durum değil ama değil mi. sürekli olsa psikolojik bir rahatsızlık olabilir derdim ama bu sanki sizi korumak yardim etmel için olmuş bir şey gibi geldi bana. her şey bilimle açıklanamıyor dediğim gibi korunmuş olabilirsiniz.
Hayır dediğim gibi biri 14 sene önce çok alakasız bir şey için oldu hiç tanımadığım biri için yalan söylüyor diye gerçekten söylüyormuş. Biride bu sevgilim için oldu ilişkinin başında daha . Hayatımda 2 kere yani . İlk olan olay çok önemsizdi ama bu çok önemli çünkü birlikte yaşadık bana ciddi zararlar verebilirdi

Hayır dediğim gibi biri 14 sene önce çok alakasız bir şey için oldu hiç tanımadığım biri için yalan söylüyor diye gerçekten söylüyormuş. Biride bu sevgilim için oldu ilişkinin başında daha . Hayatımda 2 kere yani . İlk olan olay çok önemsizdi ama bu çok önemli çünkü birlikte yaşadık bana ciddi zararlar verebilirdi
Büyük tehlikeler atlattınız belki dediğim gibi korunmuş olabilirsiniz her şey bilimsel olarak açıklanmıyor.

Size rüyalarla ilgili bir şey anlatacağım
-korkan okumasın-
Küçüklüğümden beri rüyamda bir şeyin beni tutup tavana yapıştırdığını görürüm.
En neşeli rüyalar bile korkuya döner.
Bir arkadaşım var. Ne olduğunu söylemeyeyim. Ona anlattım.
Bana dedi ki ben çözdüm ne olduğunu. Uyumadan de ki Gelme seni istemiyorum. Öyle uyu.
Ulan dedim bu nasıl tavsiye kafayı yerim. Öyle boşluğa gelme denir mi :KK70:
Neyse, rüyamın sebebini anlatmayayım size. Ama arkadaşım çözdü olayı. Beni tavana yükselten şey ortadan kalktı. Ben artık o rüyayı bir yıldır görmüyorum.
Böyle şeyler oluyor yani.

Size rüyalarla ilgili bir şey anlatacağım
-korkan okumasın-
Küçüklüğümden beri rüyamda bir şeyin beni tutup tavana yapıştırdığını görürüm.
En neşeli rüyalar bile korkuya döner.
Bir arkadaşım var. Ne olduğunu söylemeyeyim. Ona anlattım.
Bana dedi ki ben çözdüm ne olduğunu. Uyumadan de ki Gelme seni istemiyorum. Öyle uyu.
Ulan dedim bu nasıl tavsiye kafayı yerim. Öyle boşluğa gelme denir mi :KK70:
Neyse, rüyamın sebebini anlatmayayım size. Ama arkadaşım çözdü olayı. Beni tavana yükselten şey ortadan kalktı. Ben artık o rüyayı bir yıldır görmüyorum.
Böyle şeyler oluyor yani.
Pek bir şey anlamadım ama sebebinizi 😅 umarım ben bir daha duymam öyle bir şey çok korkutucu oluyor çünkü

Büyük tehlikeler atlattınız belki dediğim gibi korunmuş olabilirsiniz her şey bilimsel olarak açıklanmıyor.
Bana karşı hep çocuksu bir sevgisi vardı hiç düşünmedim öyle bir şey yapabileceğini ama ayrıldıktan sonra karşıdan bakınca sağlıklı değildi defalarca ölümden öldürmekten bahsettiğini hatırlıyorum şimdi hala içimde konduramıyorum çünkü bana karşı öyle değildi hatta o bana kedi derdi bende kedi adam derdim öyle severdim komik gelebilir ama bana ayrılırken öldürmekten korktum demesi hala çok garip geliyor

Birinin yalan söylediğini hissetmeniz garip değil.
Öfke kontrolü olan sevgilinizle ilgili bilinçaltınızda böyle bir şey hissetmeniz de normal.
Hani bir fısıldama değil de bunlar bilinçaltınızda yüklü farkında olmadığınız hisler bence.

Her ses duyan da şizofren zaten😁bu nasıl cahillik ya.doktor değil bilip bilmeden sizi korkutuyor.böyle yorumları dikkate almayın olur mu normal birşey yaşadığınız ya bilinçaltınız ya da başka birşey ama hasta değilsiniz hele de şizofreni bambaşka birşey.
şizofreni gıbı hastalıklarda da benzer sesler olur kaygılı bir insan mısınız?

Her ses duyan da şizofren zaten😁bu nasıl cahillik ya.doktor değil bilip bilmeden sizi korkutuyor.böyle yorumları dikkate almayın olur mu normal birşey yaşadığınız ya bilinçaltınız ya da başka birşey ama hasta değilsiniz hele de şizofreni bambaşka birşey.
Yani şizofreni uyanıkken de ses duyar ya normalde de duyardım herhalde yani 😅

X