Regle 7 gün kala hamilelik belirtisi olur mu ?

5 gün kala üçüncü erken gebelik testim de negatif çıktı ama pes etmedim kaset testi yapptim ve sonuç çift cizgi ❤️ hamdolsun
Hayırlı olsun 😊😊 doktora gittiniz mi kac hastalıkmış ve ilk bebeginiz mi? Benim 1 hafta geçikmem var hiç böyle gecikmezdi normalde ve 1 hafta önce adet belirtilerim vardı 4 gün sürdü ağrılar, gecikmenin 3. Günü kan verdim negatif çıktı dua edin bana inşallah vardır benim de 🤲

Hayırlı olsun 😊😊 doktora gittiniz mi kac hastalıkmış ve ilk bebeginiz mi? Benim 1 hafta geçikmem var hiç böyle gecikmezdi normalde ve 1 hafta önce adet belirtilerim vardı 4 gün sürdü ağrılar, gecikmenin 3. Günü kan verdim negatif çıktı dua edin bana inşallah vardır benim de 🤲
Benim 3. Olacak inşallah ❤️
Çok erken şuan kan verdim 16 çıktı iliskiiye göre 4+2 gibi düşünüyorum son adet tarihine göre daha da küçük
İnşallah ayın 16 sında doktora gideceğim doktorum öyle çağırdı

İnşallah vardır kaç çıktı sonucunuz

Benim 3. Olacak inşallah ❤️
Çok erken şuan kan verdim 16 çıktı iliskiiye göre 4+2 gibi düşünüyorum son adet tarihine göre daha da küçük
İnşallah ayın 16 sında doktora gideceğim doktorum öyle çağırdı

İnşallah vardır kaç çıktı sonucunuz
Yaa 16 gerçekten çok minik 🤗4+2 dediğiniz yani 6 günlük mü ortalama? Ben bunları hiç bilmiyorum o nedenle soruyorum:KK43: sonucum 2 çıktı benim

Canım iki ovülasyon arası 9 gün. Bir de 2 gün sonra silindi çizgi. Şimdi baya silik. İlk ovülasyon geçeli 18 gün oldu cuma günü test yaptım negatif. Bi ihtimal 2. Tuttuysa diyorum o da bugün 10. Gün. Normalde 4 ünde regl olacaktım bilmiyorum şimdi ne zamana kaydı:/
Çok güzel o zaman maşallah

Kızlar ilk yumurtlama geçeli 19. Gün oluyor. 2. Geçeli bugün 11. Gün . Bugün ovülasyon testim bu şekilde çıktı bi kaç gün önce neredeyse yok gibiydi T. Umutlanmalı mıyım sizce? Bir de ara ara karın ağrım oluyor regl olacak gibi ama olmadım. Regl günüm bugündü normalde. Ama 2. Ovülasyondan sonra gecikcek mi bilmiyorum kafam çok karıştı ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• A5F853FB-9368-4A98-9D20-97537454B2FF.jpeg
    A5F853FB-9368-4A98-9D20-97537454B2FF.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 52
Benim sat normalde 14 Şubat ama akşamdı 11-12 gibi gece yarısına doğru oldum. Femara kullandım adetimin 13.günğ yumurtam 16 mm olmuştu 16.gün yumurtam öatlamıştı normalde çatlatma iğnesi yapacaktık benim 15.günün gecesi çok fena kasık ağrım oldu o gün ilişkiye girdik muhtemelen o zaman çatladı. Yarın 20.günüm olacak o kadar belimin sol tarafı sancıdı ki eğilirken zor eğiliyodum namaz kılarken. Umarım vardır 😔

Hanımlar size bisi sorucam ben kuruluk yaşıyorum ve durex kullanıyorum ama spermleri yavaşlatma etkisi varmış, gebelik planlıyoruz bir süredir ama henüz oluşmadı.. o nedenle başka bir kayganlaştırıcı arayışına girdim sizce ultrason jeli mi kullansam hindistan cevizi yağı mi kullansam? Böyle tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.♡

Hanımlar size bisi sorucam ben kuruluk yaşıyorum ve durex kullanıyorum ama spermleri yavaşlatma etkisi varmış, gebelik planlıyoruz bir süredir ama henüz oluşmadı.. o nedenle başka bir kayganlaştırıcı arayışına girdim sizce ultrason jeli mi kullansam hindistan cevizi yağı mi kullansam? Böyle tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Canım bi hekimle görüşmeni öneririm daha sağlıklı olmaz mı?

Canım bi hekimle görüşmeni öneririm daha sağlıklı olmaz mı?
Görüştüm canım, 7 kullanımlık olanlar var markasını unuttum onu önerdi çok pahalı geldi bana açıkçası.. en azından kullanım olarak içinde daha fazla olsaydı diye düşündüm ama en son çare tabi onu alırım

Görüştüm canım, 7 kullanımlık olanlar var markasını unuttum onu önerdi çok pahalı geldi bana açıkçası.. en azından kullanım olarak içinde daha fazla olsaydı diye düşündüm ama en son çare tabi onu alırım
Peki bu kuruluk için bi tedavi önermedi mi sana. Direk kayganlaştırıcı önermeden. 🥰

Ben evliliğimin ilk zamanlarında kullanmıştım afedersin o zaman daha sık ilişki olduğu için kuruluk oluyordu ama şimdi normale döndü bi var bi yok bizde😂😂

Ben evliliğimin ilk zamanlarında kullanmıştım afedersin o zaman daha sık ilişki olduğu için kuruluk oluyordu ama şimdi normale döndü bi var bi yok bizde😂😂
Ben de 2 buçuk senedir evliyim ama hep kuruluk var ya :// biraz açık olacak kusura bakmayın ama kurulugum şöyle içi ıslanıyor ama giriş kuru olduğu için zorlanıyorum 🥺

Ben de 2 buçuk senedir evliyim ama hep kuruluk var ya :// biraz açık olacak kusura bakmayın ama kurulugum şöyle içi ıslanıyor ama giriş kuru olduğu için zorlanıyorum 🥺
Allah Allah ya ben Instagram da doktor takip ediyorum mesela onlar kuruluk için işlem falan yapıyor o yüzden sana sormak istedim. Nasıl yapmadılar . Benim doktorum var aslında ona bi sorayım istersen arkadaş gibiyiz onunla.

Allah Allah ya ben Instagram da doktor takip ediyorum mesela onlar kuruluk için işlem falan yapıyor o yüzden sana sormak istedim. Nasıl yapmadılar . Benim doktorum var aslında ona bi sorayım istersen arkadaş gibiyiz onunla.
Olabilir çok sevinirim♡ bahsettiğiniz şey vajinusmus tedavisi değil dimi?

X