Regle 7 gün kala hamilelik belirtisi olur mu ?

Adetinizin geçmesini bekleyin bence herkes psikolojik demiş yahu niye ihtimal vermiyorsunuz henüz 7 aylık evli hanımefendi 7 yıllık da olsanız bir gün nasibiniz sizi bulur stress yapmayın olur inşallah bir gün bütün tahlillerinizi yaptırın kontrollerinizi eşli olarak yapın bir sorun olup olmadığını öğrenin vitamin kullanın sağlıklı beslenin hayat stiliniz sağlıklı yaşam üzerine olsun hayırlısıyla olur

Merhaba aranıza yeni katıldım 7 aylık evliyim bu ay ilk defa korunmasız ilişki yaşadım çevremdeki herkes hemen çocuk olmuyor zaten falan deyince aklım kurcanlandı bizde kısmetiyle gelsin dedik yumurtlama gününü P.C uygulamasından takip ettim ovülasyon testi vs yapmadık gebelik ihtimalinin yüksek olduğu hafta gün aşırı ilişki oldu yumurtlama gösterdi günde oldu regl günüme 7 gün var kasık ağrım arada yokluyor böyle sancı geliyor göğüs ağrım var elleyince değil ona kasıklarım gibi yokluyor sancı yapıyor belim sırtım çok kötü ağrıyor onu ev işlerine yoruyorum regl günümde de yaklaştığındada ne karın ağrısı nede göğüs ağrısı yaşayan biri değilim hatta bunun için bekarken gittiğimde gayet sağlıklı hiç sorun yok demişti reglmde zaten baya kısa sürüyor 2-3 gün nrmalde bu ağrılar vesayre olmazken bu sefer yumurtlamadan sonra bu ağrılar başlayınca şüphelendim 7 gün olduğu içinde test yapmadım erken gebelik testi ve kaset test aldım ama şıan yapmak istemiyorum belli olmaz regl 1-2 gün kala yapmayı düşünüyorum sizce yaşadıklarım hamilelik belirtisi mi ben ilk denemede tutacağını düşünmüyorum o yüzden
Bende de her ay farklı bir belirti oluyor işte bu sefer hamilelikten diyorum sonrasında ne mi oluyor? Regl :confused:

Aslinda gününüz de gelmiş yarın bir test yapsanız ya. Benimde gebelik olduğunda bir gariplik olduğunu ovulasyon testi ile anlamıştım. Gerçi benim kimyasal oldu sonradan ama birçok kişi böyle anlıyor hamileligini
ay nolur dua edin az önce lavaboya gittim daha önce hiç rastlamadığım bi lekelenme gelmiş böyle kahverengi ama sarı kahverengi koyu kahverengi bi leke devamı gelmedi Allahım nolur olsun

Allah razı olsun sizden inşAllahh
Amiin. Benim supheli iliski hemen adet bitiminde oldu. Adet baslangicindan itibaren 21.gundeyim. Adete daha 10 gun var gosteriyor. Vucudumda garip şeyler oluyor ya da ben uyduruyorum 🤔 yarin zaten baska bir kontrol icin kan verecektim betahcg de istemeyi dusunuyorum.erken dollenme olduysa cikar diye düşünüyorum. Var mi bu konuda tecrubeleri olan?

X