Ovulasyon testi ile gebelik bakar mısınız lütfenn

saturn3546

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
40
12
28
Kızlar adete 4 gün kaldı gebelik testine cesaretim yok ovulasyon testine bakabilir misiniz umutlanmalı mıyım

Eklentiler

• IMG_0332.jpeg
    IMG_0332.jpeg
    248,6 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_0333.jpeg
    IMG_0333.jpeg
    117,9 KB · Görüntüleme: 72
Hamileyken gerçek mi diye denemek istedim kaset lh testin de iki çizgi de koyu çıkmıştı. Insallag poztifdir canım.

Sizce benim koyu mu peki? Biraz da silik gibi bilemiyorum
Aynı koyulukta olmasa da belirgin bir çizgi var. Ya kan verin ya da adet gününü bekleyin ya da varsa gebelik testi yapın. Yoksa acabalarla bata kadar kendinizi yersiniz. Boşuna stres yüklenmeyin..

Kızlar adete 4 gün kaldı gebelik testine cesaretim yok ovulasyon testine bakabilir misiniz umutlanmalı mıyım
Canım olabilirsin direk kopkoyu bekleme zaten bu koyuluk artıyorsa dene iki gün daha gebelik olabilir bugün yumurtlamanın kaçıncı günü benim mesela 8.günden bu şekil cılmaya başlardı 10.güne kadar bir tık koyulaşırdı hamile olduğumu anlardım gebelik testi yapardım silik çıkardı yani denemeye devam et inşallah bardır tabi düşük yaptım şimdi bende yumurtlamanın 6.günündeyim Ovalüsyon takipteyim inşallah hamileyizdir bu ay çok umudum yok ama ağır nir grip geçirdim yumurtlama döneminde bir gün değerlendirebildim

Canım olabilirsin direk kopkoyu bekleme zaten bu koyuluk artıyorsa dene iki gün daha gebelik olabilir bugün yumurtlamanın kaçıncı günü benim mesela 8.günden bu şekil cılmaya başlardı 10.güne kadar bir tık koyulaşırdı hamile olduğumu anlardım gebelik testi yapardım silik çıkardı yani denemeye devam et inşallah bardır tabi düşük yaptım şimdi bende yumurtlamanın 6.günündeyim Ovalüsyon takipteyim inşallah hamileyizdir bu ay çok umudum yok ama ağır nir grip geçirdim yumurtlama döneminde bir gün değerlendirebildim
Canım ben adetin9.günü yumurtlama 10.gün çatlama gördüm bugün yumurtlamanın 13.günü adetime 4 gün kaldı

Canım ben adetin9.günü yumurtlama 10.gün çatlama gördüm bugün yumurtlamanın 13.günü adetime 4 gün kaldı
Yaaaa yumurtlamanın 13.günüyse ozaman gebesin bence çünkü çıkar şimdi gebelik testi yap adete göre hesaplama çünkü genelde yumurtlamadan 14.hün gebelik yoksa adet olunur bence bir gebelik testi yapın

X