Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

İyi geceler herkese :)
Bir fikir istiyorum 😊
Yarın beklenen regl günüm
3 gün kala yani 15inde normal kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı burada sormuştum size sonradan değişebilir dediniz 😊
Dün gece regl olacak gibi ağrılarım vardı
Fakat bugün yok
Biraz tansiyon düşmesi gibi bir his vardı bugün ama aç kalmış olabilirim :)
Regl öncesi de bende mide bulantısı vs olur beden halim bir değişir.
Dün geceki ağrılarla regl olacağım dedim zaten negatifi de gördüm diye.
Bugün yine de içimden bir hisle erken gebelik testi aldım.
Elimde bir de normal test var
Yarın regl olmazsam sizce birini yapmalımıyım?
Yapacaksam siz olsanız erken mi normal mi yapardınız ?
Yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Tüm gün de sokakta olacağım.
İlk denediğimiz ay o nedenle tecrübesizim
Siz ne yapardınız? 😌
Benimde yarın bat şimdi acilden kan testi verdim dayanamadım. İnşalllah ikimiz için de bebişkolar gelir

İyi geceler herkese :)
Bir fikir istiyorum 😊
Yarın beklenen regl günüm
3 gün kala yani 15inde normal kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı burada sormuştum size sonradan değişebilir dediniz 😊
Dün gece regl olacak gibi ağrılarım vardı
Fakat bugün yok
Biraz tansiyon düşmesi gibi bir his vardı bugün ama aç kalmış olabilirim :)
Regl öncesi de bende mide bulantısı vs olur beden halim bir değişir.
Dün geceki ağrılarla regl olacağım dedim zaten negatifi de gördüm diye.
Bugün yine de içimden bir hisle erken gebelik testi aldım.
Elimde bir de normal test var
Yarın regl olmazsam sizce birini yapmalımıyım?
Yapacaksam siz olsanız erken mi normal mi yapardınız ?
Yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Tüm gün de sokakta olacağım.
İlk denediğimiz ay o nedenle tecrübesizim
Siz ne yapardınız? 😌
Bir de ilişkiye girerken hesaplayarak mı girmiştin kaçındaydı? Bir öncesinde hangi tarihlerde adet olmuştun?

Aaa 😊🙏🏻
Hadi bakalım inşallah
Sonuç hemen çıkar mı acaba?
Yazar mısın sonucunu
Test hiç yapmadın mı 🤗?

Canım ben şöyle bir şey oldu altlı üstlü oturuyoruz biz normalde 7 yıllık evliyim tam 7 yıl oldu ama Eylül'de Mardin'e geldim babam vefat etmişti 3 yıl önce babamdan sonra çok üstüme yüklendi kayınvalidem ve görümcem saçma sapan konulardan dolayı hep eşim arada kalıyordu kavgalar çıkıyordu çok dua ettim eşim bu evimizi bırakmaz kiraya da çıkmaz Allah'ım beni buradan kurtar diye ve eşim ders çalışmadığı halde arkadaşının gazına gelerek KPSS'ye girdi normalde kolejde öğretmenlik yapıyordu ve çok ama çok güzel bir derece aldı atandık Çok şükür ki Güneydoğu'ya geldik onlardan uzaktayız evime sadece tatillerde gidiyorum Bu yıl çok gittik ama seneye sadece yazın ve 15 tatilde falan gideceğiz. Ben uzun vadeli kurtuldum darısı başına Ama istemediğin şeyleri kesinlikle yapma yaptırma benden sana tavsiye hayat geçiyor yaşımız geçiyor kimsenin zorlamasına izin verme eşinde destekçi ise şimdi evime 3 aylık gideceğim kimse ama kimse umurumda değil ne yaparlarsa yapsınlar değiştiğimi görecekler
Cok sevindim senin adına. Rüya gibi kurtulmuşsunuz. Bende artık politik davranıyorum onlargibi akşam. Olmam gereken yerde ölüyorum ve onlar rahatsız oluyor. Eşimde gerçek yüzlerini göruyor. 4 yıldır evliyim son 1 yilimi zehir ettiler boşanma aşamasına getirdiler. Sabrettim eşimin gerçek niyetini bildiğim için şimdi doğruları görebiliyor. 41 yaşıma girdim. Aynen yasımız geçiyor ve çocuk olsun diye çok çaba sarfettim inşallah allahin izniyle olacak. 3.5 aylık bebehimin kalbi durdu. Dis gebelik yaşadım. Dusukler oldu. Tüp bebekler denedim. Ama artık akışına bıraktım yine hamile kalacağım. Ailemi tamamlayacağız inşallah. Artık ezik gibi yok saygı filan düşünmüyorum tavırlı mi davraniyrlar aynısını yapıyorum. Konuşmuyorum. Eşimde yanımda. Akşam yine bir durum oldu. Eve gelip esime sormadım ne oldu diye. Huzurumu onlar için kacirmiyorum artık. Allah'tandır isim var onlarla muhatap olmuyorum. Kendimiz olunca ilk önce benligimize değer verdigimizde mutlu olacağız. Aman o aman bu kırılmasın yok artık. Sadece eşimin annesine babasına gidiyorum bir bulasik yemek elime yapışmaz. Eşim mutlu oluyor yeter bana. Hamilelik te olursa keyfim 10 numara olacak. Sanada banada nasip eder rabbim inşallah.

Bir de ilişkiye girerken hesaplayarak mı girmiştin kaçındaydı? Bir öncesinde hangi tarihlerde adet olmuştun?
21 nisan son adetim
Senin kaçtı?
İlişkileri hesaplamadım açıkcası sadece not ettim.
Uygulamada 4 mayıs yumurtlama gözüküyor
30 nisan
1-2 mayıs
7-9-11 mayıs
Yumurtlamaya yakın olan ilişkiler
Tam yumurtlama zamanı mı olmalı emin değilim
Çok dikkat etmedik açıkcası
İlk defa dediğim gibi bu ay deniyoruz☺️

Aaa 😊🙏🏻
Hadi bakalım inşallah
Sonuç hemen çıkar mı acaba?
Yazar mısın sonucunu
Test hiç yapmadın mı 🤗?
Yaptım da ilişkiye ayın 6 sında girdim. Geçen pazar yerleşme kanaması tarifine uyan peçeteye gelecek düzeyde bir kanama oldu. Ben de duramadım yerimde kan verdim hemen ertesi gün 0.2 mi 0.1 mi ne çıktı üzüldüm ama çok erken yaptığım yönünde yorumlar aldım. Ya reglden 6 gün öncesnde idrarda çıkan testler var diye o zaman kanda da çıkar dedim ama öyle hemen olmuyormuş. Bakalım ne çıkacak 2 saate çıkacakmış sonuç

21 nisan son adetim
Senin kaçtı?
İlişkileri hesaplamadım açıkcası sadece not ettim.
Uygulamada 4 mayıs yumurtlama gözüküyor
30 nisan
1-2 mayıs
7-9-11 mayıs
Yumurtlamaya yakın olan ilişkiler
Tam yumurtlama zamanı mı olmalı emin değilim
Çok dikkat etmedik açıkcası
İlk defa dediğim gibi bu ay deniyoruz☺️
Benim de 21 nisan ilk adet günüm 26 nisan son adet günüm şeklindeydi.

Yaptım da ilişkiye ayın 6 sında girdim. Geçen pazar yerleşme kanaması tarifine uyan peçeteye gelecek düzeyde bir kanama oldu. Ben de duramadım yerimde kan verdim hemen ertesi gün 0.2 mi 0.1 mi ne çıktı üzüldüm ama çok erken yaptığım yönünde yorumlar aldım. Ya reglden 6 gün öncesnde idrarda çıkan testler var diye o zaman kanda da çıkar dedim ama öyle hemen olmuyormuş. Bakalım ne çıkacak 2 saate çıkacakmış sonuç

Benim de 21 nisan ilk adet günüm 26 nisan son adet günüm şeklindeydi.

Çok benziyoruz 😊
21-24 nisan benim biraz daha kısa sürüyor.
Bakalım inşallah güzel haberler alırsın merak edip bakacağım☺️
Sonucu tek ilişki üzerinden mi değerlendireceksin? Kaçırdım mesajlarını bir sebebi vardır mutlaka
Ama evet ertesi gün çıkması imkansız
Bakalım ne olacak.
Ne zamandır düşünüyorsunuz?

Çok benziyoruz 😊
21-24 nisan benim biraz daha kısa sürüyor.
Bakalım inşallah güzel haberler alırsın merak edip bakacağım☺️
Sonucu tek ilişki üzerinden mi değerlendireceksin? Kaçırdım mesajlarını bir sebebi vardır mutlaka
Ama evet ertesi gün çıkması imkansız
Bakalım ne olacak.
Ne zamandır düşünüyorsunuz?
Korunmasız olarak sadece o gün ilişkiye girdik ben istiyordum eşim pek yanaşmıyordu onun daha önceki evliliğinden bi çocuğu var. Alkolün etkisiyle kandırdım kondom kullanamadı. Finalde de spermler benim oldu 😅 o yüzden tek seferde tutturabilme gibi bi ihtimal söz konusu sadece bakalım işte yerleşme kanamasıysa eğer pazar günü gelen kanama bir mucize yaşanacak

Korunmasız olarak sadece o gün ilişkiye girdik ben istiyordum eşim pek yanaşmıyordu onun daha önceki evliliğinden bi çocuğu var. Alkolün etkisiyle kandırdım kondom kullanamadı. Finalde de spermler benim oldu 😅 o yüzden tek seferde tutturabilme gibi bi ihtimal söz konusu sadece bakalım işte yerleşme kanamasıysa eğer pazar günü gelen kanama bir mucize yaşanacak
Eşlerin birlikte vermesi gerekn önemli bir karar olduğunu düşünüyorum bu durumun 😔 böyle olmasına üzüldüm.
Umarım sonuç her ikinizi de mutlu eder

Anne olmak istemen çok sevgi dolu bir kalbin isteği belli ki sevgili Chefcik 😊
Ama bir çocuğun sadece annesi olmayacak onu sevgiyle karşılayıp kucaklayan bir babaya da ihtiyacı var
6 yaş büyüğüm senden ☺️
Çocuğun için çok geç ya da çok erken anne olman değil önemli olan aslında . Onu ilgiyle büyütecek ebeveynlere ihtiyacı olacak…
Eşinin istediği senin istemediğin bir tabloda da bu durum benzer şekilde üzücü olurdu.
Şimdi çok hevesle günlere bakıyoruz acaba diyoruz heyecanlıyız ama bir evlat büyütmek her zamqn kolay bir yolculuk olmayacak.
Hamileysen eğer umarım eşinin istekliliği değişir 🙏🏻😊

Kızlar ben hep duzenlı adet olurum şükür yasım 34.5 ama bı kac yıldır artık sadece 2-3 gunu yogun dıyebılecegım sekılde adet oluyorum sonrası cok cok az gelıyor yanı toplasanız 3-4 pedle bitiyor mens donemi. Bu durum hamıle kalmayı etkıler mı bı arkadasım bana eğer iyice sökülmezse içerde pislik kalır hamile kalmauı zorlastırır dedi bilgniz var mı?

Eklentiler

• IMG_0525.jpeg
    IMG_0525.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar ben hep duzenlı adet olurum şükür yasım 34.5 ama bı kac yıldır artık sadece 2-3 gunu yogun dıyebılecegım sekılde adet oluyorum sonrası cok cok az gelıyor yanı toplasanız 3-4 pedle bitiyor mens donemi. Bu durum hamıle kalmayı etkıler mı bı arkadasım bana eğer iyice sökülmezse içerde pislik kalır hamile kalmauı zorlastırır dedi bilgniz var mı?
O pislik değil ki ama🙈 Adetinizin 3 ya da 4.günü bir kadın doğum uzmanına gidin orada rahim duvarınızı yumurtalıkları güzelce inceleyip gebeliğe engel bir durum olup olmadığını söyler. Hormonlarınız için kan testi de yapar eğer 6 aydan uzun süredir deniyorsanız. Umarım her şey yolundadır.🙏

O pislik değil ki ama🙈 Adetinizin 3 ya da 4.günü bir kadın doğum uzmanına gidin orada rahim duvarınızı yumurtalıkları güzelce inceleyip gebeliğe engel bir durum olup olmadığını söyler. Hormonlarınız için kan testi de yapar eğer 6 aydan uzun süredir deniyorsanız. Umarım her şey yolundadır.🙏
Bugun adetin 3. Günü . Salıy kadar yer yokmus ıyı bır hekım buldum da cok gec mı olur gıtmek ıcın

Bugun adetin 3. Günü . Salıy kadar yer yokmus ıyı bır hekım buldum da cok gec mı olur gıtmek ıcın
Bana adetimin 4. ya da 5.günü gel demişti rahim yeniden kalınlaşmaya başlamadan net görebilmek için. Hormonlara da 2-5 günler arası bakıyorlar bildiğim kadarıyla. Özel hastanede de mi yer yok imkanınız varsa oraya gitseniz. 6.gün oluyor Salı hormon testi için geç olabilir belki ama ultrasonla bakar tabii. Ben tam yumurtlamadan 2 gün sonra gitmiştim rahim kalınlaştığı için net görememişti. 6.gün o kadar kalınlaşmayabilir.

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi @prensesannesi32
Günaydınnn canımm kızlar bugunki testim gecikmenin 4. Gunu gögüslerim asırı hassaslastı 🥹 sizi kac gundur burda darlıyorum özür dilerim 🌼hakkınızı helal edin🤲🏻 ben ümidimi kestim olsaydı sımdıye cokdan kop koyu cıkardı
Olsun kuzum kırmızılsr gelene kadar umut hep var bu ay olmazsa önümüzdeki ay inşallah

Günaydın erkenden uyandım acaba test yapan varmıdır gözümüz gönlümüz şenlensin çift kırmızıları göreyim diye siteye girdim kimse rest yapmamış. Hadi herkes uyansın çift kırmızılı testlerini yapsın . Amin inşallah
Valla dün ben yaptım değer yüzden çıkan test soluk 😁😁😁 tövbeledım teste

X