Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Benim dün hcg 40 çıktı günüm geçmişti biraz düşük geldi korkuyorum.bir gün geçmişti değerim düşük diye sabahı zor edecem. Yarın tekrar kan vereceğim inşallah geç döllenmedir
E canısı benımde şuan 15 ıkı gun sonra benımde bır gun geçmiş olacak 30&40 arası olması lazım normal deılmı

Kizlar yerleşme kanaması ise bu yaşadığım erken gebelikte çıkması gerekmez mi?moralim çok bozuk.bugun ekstra sinirliyim bide dişlerimi sıkacak kadar.kasik ağrılarım ara ara oluyor.kanama sadece peceteye oda çok az.beta kanama bitincemi yükseliyor acaba

3 gündür kahve icmiyordum yaptım kendime bir kahve işten geldim yorgun argın ev dağınık ben dağınık.duygu durumum kötü.

İlk günlere göre azaldı ağrı bide çişe gitme oranım arttı bu gün işte kaç defa gittim 🤣🤣
Valla benim oda arttı sımdı benım ilk gunlerya ondan mı bu kasık agrısı bel çok Yokya kasık fazla yerlesıypr acaba ondan mı dıom ben ıkı tane daha test aldım okı gün sonra kan vercem ya her sabah koyuluk takıp edeyim dedm

Valla benim oda arttı sımdı benım ilk gunlerya ondan mı bu kasık agrısı bel çok Yokya kasık fazla yerlesıypr acaba ondan mı dıom ben ıkı tane daha test aldım okı gün sonra kan vercem ya her sabah koyuluk takıp edeyim dedm
Test yapmak insanı biraz geriyor dün kaset test yaptım iki tane bugün yaptım çok bir farkı yoktu sanki çok az bir koyu diğerinden hele ilk başlarda çok fark etmiyor iyice geriliyorum

X