Ne yaşıyorum bilemiyorum

Oylesnbr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
68
7
25
Arkadaşlar daha önceki açtığım konularda eşimin hep bizi bırakıp tanıdklarnn marangoz iş yerlerine gidip oturduğunu söyledim yine sıradan bir pazar günü kahvaltı yaptık dışarı konusunu açtı gidicek bende niye hep gidiyosun dedim o da kendimi pazarlicak halim yok ben gaymym dedi bende bilmem olabilir dedim şakasına arkadaşlar o öyle dediği için birazda bu konuda sinir olduğum için o da birden senin baban gay dedi bende çok şok oldum benim babam şehir dışında yaşıyor kanser hastası adamı bayramdan bayrama arar sadece adamın ona bir zararı yok daha öncesinde de açtıgm konularda hep babama attığını söylemiştim babam karşındayms gibi babamn ismini soyleyerek git çekirdek al gibi alay ediyordu bunu da diyince kladramadim bende o an sinirle birdaha babamla alay edersen seni ona kurban ederim dedim onunda baya zoruna gitti o an bir patlama yaşadım gözyaşlrm sel oldu o da bana sen bana dersen bende babana derim dedi ve babamı çok sevdiğim için beni onunla vurup sinir etmek istediğini söyledi ben sinirden bu cümleyi söylediğim ve böyle bir an yaşandığı için özür diledim çok ağladım ama kendisi başlatyor , pazar gunu yaşadığımza bak iyi ki çalışıyorum dedi sonra kavga ettik ben çıkıyorm icebilirmym kavga ettiğimiz için dedi tamamen bahane öyle bir manipüle ediyor ki ben bile kendimden şüphe ediyorum çok üzüldüm ama kendisi başlatyor

Arkadaşlar daha önceki açtığım konularda eşimin hep bizi bırakıp tanıdklarnn marangoz iş yerlerine gidip oturduğunu söyledim yine sıradan bir pazar günü kahvaltı yaptık dışarı konusunu açtı gidicek bende niye hep gidiyosun dedim o da kendimi pazarlicak halim yok ben gaymym dedi bende bilmem olabilir dedim şakasına arkadaşlar o öyle dediği için birazda bu konuda sinir olduğum için o da birden senin baban gay dedi bende çok şok oldum benim babam şehir dışında yaşıyor kanser hastası adamı bayramdan bayrama arar sadece adamın ona bir zararı yok daha öncesinde de açtıgm konularda hep babama attığını söylemiştim babam karşındayms gibi babamn ismini soyleyerek git çekirdek al gibi alay ediyordu bunu da diyince kladramadim bende o an sinirle birdaha babamla alay edersen seni ona kurban ederim dedim onunda baya zoruna gitti o an bir patlama yaşadım gözyaşlrm sel oldu o da bana sen bana dersen bende babana derim dedi ve babamı çok sevdiğim için beni onunla vurup sinir etmek istediğini söyledi ben sinirden bu cümleyi söylediğim ve böyle bir an yaşandığı için özür diledim çok ağladım ama kendisi başlatyor , pazar gunu yaşadığımza bak iyi ki çalışıyorum dedi sonra kavga ettik ben çıkıyorm icebilirmym kavga ettiğimiz için dedi tamamen bahane
Gay May ne alaka orasını hiç anlayamadım da birbirinize sataşmadan duramıyonuz gibi bı hâl var sanki. Bırak çıksın iyisimi. Karşılık verme ki terbiyesizlik yapmasın.

hahah ‘içebilir miyim kavga ettiğimiz için’ mi?? neeeyyyy 😂 kız senin kocan mükemmel bir insan. nasıl bu durumu bile kendi lehine cevirmis 😂😂 günün kazananı o. müq

Sizin eşiniz boşluğa doğru bakarak babanıza para uzatıp, bir çekirdek kap gel diyen adamdı değil mi? Bismillah.
Şimdi de baban gay demiş, babanızda gözü falan mı var bunun? İlkokulda olurdu ya sevdiğin kişiye garip davranırdın
Evet o kişi

Gay May ne alaka orasını hiç anlayamadım da birbirinize sataşmadan duramıyonuz gibi bı hâl var sanki. Bırak çıksın iyisimi. Karşılık verme ki terbiyesizlik yapmasın.
Birbirimize sataşmadan duramıyoruz değil o hep kötü konuşup hep sataşıyor kalbim nasıl bin parçaya bölünüyor bilemezsiniz tamamen sevgimi kullanıyor

Arkadaşlar daha önceki açtığım konularda eşimin hep bizi bırakıp tanıdklarnn marangoz iş yerlerine gidip oturduğunu söyledim yine sıradan bir pazar günü kahvaltı yaptık dışarı konusunu açtı gidicek bende niye hep gidiyosun dedim o da kendimi pazarlicak halim yok ben gaymym dedi bende bilmem olabilir dedim şakasına arkadaşlar o öyle dediği için birazda bu konuda sinir olduğum için o da birden senin baban gay dedi bende çok şok oldum benim babam şehir dışında yaşıyor kanser hastası adamı bayramdan bayrama arar sadece adamın ona bir zararı yok daha öncesinde de açtıgm konularda hep babama attığını söylemiştim babam karşındayms gibi babamn ismini soyleyerek git çekirdek al gibi alay ediyordu bunu da diyince kladramadim bende o an sinirle birdaha babamla alay edersen seni ona kurban ederim dedim onunda baya zoruna gitti o an bir patlama yaşadım gözyaşlrm sel oldu o da bana sen bana dersen bende babana derim dedi ve babamı çok sevdiğim için beni onunla vurup sinir etmek istediğini söyledi ben sinirden bu cümleyi söylediğim ve böyle bir an yaşandığı için özür diledim çok ağladım ama kendisi başlatyor , pazar gunu yaşadığımza bak iyi ki çalışıyorum dedi sonra kavga ettik ben çıkıyorm icebilirmym kavga ettiğimiz için dedi tamamen bahane öyle bir manipüle ediyor ki ben bile kendimden şüphe ediyorum çok üzüldüm ama kendisi başlatyor
Neden özür diliyorsunuz kavgayı siz değil eşiniz başlatmış.

Sürekli özür diyen taraf siz olursaniz haklı/haksız her tartışmada sizin özür dileyip alttan almanızı bekler ve eşiniz hiçbir zaman hatasını anlamaz ben haklıyım diye ortalikta dolanır durur.

Eşin dışarı çıkıp bir pazar keyfi yapmak istemiş alkollü sonuç başarılı olmuş işte sende ağladığın ile kalmışsın

Allah aşkına bırakın marangoza mı gidiyor nereye gidiyor gitsin ya, evde olmaması daha hayırlı geliyor bana. Kafayı babanızla bozmuş, ayrıca durduk yere ben gay miyim diyen adam gayde olabilir yani.
Evde kızımız var 3 yaşında gün içinde bile babam ne zaman gelcek diye hep soruyor ağlıyor babam gelmedi diye yoksa ben artık eskisi kadar umursamıyorum

Evde kızımız var 3 yaşında gün içinde bile babam ne zaman gelcek diye hep soruyor ağlıyor babam gelmedi diye yoksa ben artık eskisi kadar umursamıyorum
Ben hatırlıyorum sizin konuları ama söyleyeyim bu adam düzelmez. O marangoza dadanmış resmen. Babanızla ilgili durumlar bir tek bana mı korkutucu geliyor acaba ya, durup dururken çekirdek al diye boşluğa para uzatmalar, evinde çay içen adama durup dururken gay demeler falan

Ben hatırlıyorum sizin konuları ama söyleyeyim bu adam düzelmez. O marangoza dadanmış resmen. Babanızla ilgili durumlar bir tek bana mı korkutucu geliyor acaba ya, durup dururken çekirdek al diye boşluğa para uzatmalar, evinde çay içen adama durup dururken gay demeler

Sonra ben seni seviyorum ama anlaşamıyoruz ayrılalım dedim o da evet kafalrmz uyuşmuyor haklısın mahkemede söylerim bana gay dediğini diyor sanki ben başlatmışım gibi bu arada onun benle problemi yok ki onu benden başka kimse çekmez hergun bırakıp karısını çocuğunu rutin yapıp dışarı çıkacak keyfi bitince gelcek annesi çeker onu birde ben çekiyorum malesef

Sonra ben seni seviyorum ama anlaşamıyoruz ayrılalım dedim o da evet kafalrmz uyuşmuyor haklısın mahkemede söylerim bana gay dediğini diyor sanki ben başlatmışım gibi bu arada onun benle problemi yok ki onu benden başka kimse çekmez hergun bırakıp karısını çocuğunu rutin yapıp dışarı çıkacak keyfi bitince gelcek annesi çeker onu birde ben çekiyorum malesef
Öncelikle gerçekten boşanmayacaksanız boşanma lafını hiç geçirmeyin, boş tehdit olup laçkalaşıyor.
Senin de akli dengen bozuk derim deyin yaptıkları ortada

Şu adamdan özür falan dilemeyin lütfen.
Okurken babanıza gay demesinden sonra “tavayı kafasına indirdim” gibi bir cümle bile bekledim, öyle sinir oldum eşinize.

Ben hatırlıyorum sizin konuları ama söyleyeyim bu adam düzelmez. O marangoza dadanmış resmen. Babanızla ilgili durumlar bir tek bana mı korkutucu geliyor acaba ya, durup dururken çekirdek al diye boşluğa para uzatmalar, evinde çay içen adama durup dururken gay demeler falan
Ve bana senin yerinde başkası olsa çoktan boşamştm diyor

annesi çeker onu birde ben çekiyorum
O zaman çekmeyeceksiniz. Çocuğum küçük, babam hasta demeyeceksiniz yollarınızı daha da yıpranmadan ayıracaksınız.
Adam düzenli olarak damarınıza basıyor, siz üzülüyor ağlıyorsunuz sonra gene aynı. Bu noktaya kadar geldiyse zaten eşiniz sizi "2 ağlar susar, ben de o arada kafamı dağıtır gelirim" aşamasında görüyor. Kırmaktan korkmuyor pek.

X