MFK ile gebe kalanlar

Merhaba hanımlar mfk ile gebe kalanlar oldu mu eş paketi almayı düşünüyoruz eşimle 1 yıldır olmuyor almalı mıyım sizce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim🤗
Eğer herşeyinize bakıldı ve bı sorun bulunmadiysa bı deneyin. Şahsen ben bı faydasını görmedim. Aksine adetimi 2 gün geciktirdi

Merhaba hanımlar mfk ile gebe kalanlar oldu mu eş paketi almayı düşünüyoruz eşimle 1 yıldır olmuyor almalı mıyım sizce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim🤗
1 ay kullandım, işe yaramadı. Adetim de 10 gün gecikti

Ben aldım iki haftadır falan kullanıyoruz eşimle pek umutlu olarak almadım nasılsa vitamin gebeliğe hazırlık için kullanıyoruz bari bunları da denemiş olalım diye aldım bakalım faydası olacak mı

Ben mfk yi ilk çıktığı zamanlardan takip ediyorum.once basit bir şekilde başladı hoca bal karışımı B12 d vitamini alıç sirkesi diye aldık kullandık olmadı sonra başka ilaçlar neyse aldık onlarida kullandik yine olmadı. Ve bu adam yüzde 85 iniz gebe kalacaksınız da dedi baya ümit verdi şimdi ben öyle birşey demedim diyor ama şimdi o kadar farklı şeyler çıkarmış ki artık amacından çıktığını düşünüyorum ben.Cikardigi ilaçlar zararlı şeylerde değildir ondan da eminim faydalıdır vücut için ama kendini öyle Bir tanittiki sanki bunları kullananların hepsi gebe kalacak. Ben inanmıyorum artik

Ben mfk yi ilk çıktığı zamanlardan takip ediyorum.once basit bir şekilde başladı hoca bal karışımı B12 d vitamini alıç sirkesi diye aldık kullandık olmadı sonra başka ilaçlar neyse aldık onlarida kullandik yine olmadı. Ve bu adam yüzde 85 iniz gebe kalacaksınız da dedi baya ümit verdi şimdi ben öyle birşey demedim diyor ama şimdi o kadar farklı şeyler çıkarmış ki artık amacından çıktığını düşünüyorum ben.Cikardigi ilaçlar zararlı şeylerde değildir ondan da eminim faydalıdır vücut için ama kendini öyle Bir tanittiki sanki bunları kullananların hepsi gebe kalacak. Ben inanmıyorum artik
Katılıyorum. Ama ben gene de denemek istiyorum. Bir ümit işte. Önümüzdeki ay ürünleri kullanacağız nasip bakalım

2. Aydayim elimde bir haftalık kaldı.once bir ay dedi . Sonra iki veya 3 ay kullanman lazım en az dedi. Elimde bir haftalık kaldı. Bitince daha devam etmem zaten çok pahalı. Kesinlikle umut sömürüsü.
Anladım nasip kısmet işi bunlar bir başkasına yararken bir başkasına yaramayabilir sorununuz neydi sebepsiz mi

Sanırım bağışıklık
Anladım nasip kısmet işi bunlar bir başkasına yararken bir başkasına yaramayabilir sorununuz neydi se

Anladım nasip kısmet işi bunlar bir başkasına yararken bir başkasına yaramayabilir sorununuz neydi sebepsiz mi
Daha önce iki defa hamile kaldım. Yaklaşık bir yıldır kalamiyorum. Sadece bu sürede bir kimyasal oldu o kadar. Sanırım yaştan olmuyor artık

Evet öyle izlenim veriyorlar doğru söylüyorsunuz ama alırken olmayadabilir diye de düşünmek lazım sonuçta vercek olan Allah ben vesile oluyorum diyor ben 1 aylık olanı dnemek istedim ne kadar işe yarar bilemem ama denemek gerek

X