MFK ile gebe kalanlar

Merhabalar Merhabalar ben de mfk gebesi olduğumu ogrendim bugün 😍 5 yıldır bir bebegimiz olsun istiyorduk, 1 başarısız tup bebek 1 kimyasal gecirdim eşimde düşük sperm vardı vitaminleri kullanali daha 4 hafta yeni olacakken gebe olduğumu öğrendim ama korkuyoruz ya kimyasalsa diye adet 2 gün gecikti beta 11.630 çıktı inşallah tutunur bebeğim yarın doktora gideceğiz. Ben şöyle düşünüyorum biz şu an tüp bebek yaptirsak en az 45 bin TL tutacak bizim MFK dan aldığımız vitaminlerimiz toplam 2 bin TL tuttu 45 bnere 2 bin nere o yüzden denemeye karar verdik ve sonuç aldık ha belki de kimyasal bilmiyoruz ama ben hamile kalmasam da kullanmayı düşünüyorum çünkü bağışıklığım inanılmaz güçlendi artık yorgun uyanmiyorum ve benim gibi bir sürü rahatsizlihi olan biri için bu mucize gibi birşey evet etki etmeyenler de olmuş okuduğum kadariyla ama bu deneme yanılma yöntemi zaten adam kesin diye birşey demiyor
Biz de 10gündür başladık. Ben de problem gözükmüyor eşimde ileri hız ve morfoloji sıkıntısı var. Bir aylık aldık tek kişilik arada ben de içiyorum arı sütlü olanı düzenli kullanıyorum. Eşim daha çok boşaldığını söylüyor ve çok ağrısı olurdu ağlarım tamamen gitti dedi(bacak ağrısı). 2 3 2 3 başladık şimdi 3 4 e dönecegz sonucu merak ediyorum
Merhaba ben de mfkya yeni başladım. 2-3-2-3 nedir acaba bilmiyorum, 2 gün ilişki 3 gün ara gibi bir şey mi? Yardımcı olabilir misiniz 🙏🏻

Merhaba ben de mfkya yeni başladım. 2-3-2-3 nedir acaba bilmiyorum, 2 gün ilişki 3 gün ara gibi bir şey mi? Yardımcı olabilir misiniz 🙏🏻
Merhaba şifa olsun inşallah 🙏🏼 ben oğlumu kucağıma aldım 4.5 aylık olduk bile, darısı size indallah 🥰 şöyle ki bizzat mfk ya sordum benim doktorum oydu ve dedi ki adet bittiginde hani son gün çok çok açık kahverengimsi veya sarımsı bir akıntı geliyor ya o gün ilişkiye girilmesi gerekiyor sonrasında O günden sonra mesela pazartesi günü ilişki oldu çarşamba günü tekrar ilişki cumartesi günü tekrar ilişki pazartesi tekrar ilişki Perşembe tekrar ilişki... Bu böyle gidiyor. Bu yöntemle yumurtlama gününü kaçırmanız imkansız

Merhaba şifa olsun inşallah 🙏🏼 ben oğlumu kucağıma aldım 4.5 aylık olduk bile, darısı size indallah 🥰 şöyle ki bizzat mfk ya sordum benim doktorum oydu ve dedi ki adet bittiginde hani son gün çok çok açık kahverengimsi veya sarımsı bir akıntı geliyor ya o gün ilişkiye girilmesi gerekiyor sonrasında O günden sonra mesela pazartesi günü ilişki oldu çarşamba günü tekrar ilişki cumartesi günü tekrar ilişki pazartesi tekrar ilişki Perşembe tekrar ilişki... Bu böyle gidiyor. Bu yöntemle yumurtlama gününü kaçırmanız imkansız
Bende hamileyim canım 7 aylık olduk bizde darısı basima oğlumu saglikla kucağıma alayım inşallah

Merhaba, acaba hamile kaldınız mı? Ben de 5 gün oldu başlayalı.
Merhaba, 1 aylık eş paketi kullandık hatta ramazan ayı olduğu için çok da düzenli içmedik bile eşim ve ben de. Kullanmaya başladığımda 23 marttı, ben adetten sonra direkt başlamamıştım o şekilde olması gerektiğini bilmiyordum, aldığım gün başladım. 12 nisanda adet oldum, 12 Mayısta adet olmayı beklerken bugün hamile olduğumu öğrendim :) darısı başınıza inşallah 🤲🏻

Merhaba, 1 aylık eş paketi kullandık hatta ramazan ayı olduğu için çok da düzenli içmedik bile eşim ve ben de. Kullanmaya başladığımda 23 marttı, ben adetten sonra direkt başlamamıştım o şekilde olması gerektiğini bilmiyordum, aldığım gün başladım. 12 nisanda adet oldum, 12 Mayısta adet olmayı beklerken bugün hamile olduğumu öğrendim :) darısı başınıza inşallah 🤲🏻
Yaa hayirli olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah çok sevindim 😍peki özel olmazsa bir soru soracağım cevap vermek zorunda değilsin. Benim dediğimi uygulayabildin mi acaba, ben öyle hamile kaldım da sende de öyle mi tuttu merak ediyorum dediğim yöntemle mi oldu hani adetin bittiği gün başlayıp 3-2 yöntemi ?

Yaa hayirli olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah çok sevindim 😍peki özel olmazsa bir soru soracağım cevap vermek zorunda değilsin. Benim dediğimi uygulayabildin mi acaba, ben öyle hamile kaldım da sende de öyle mi tuttu merak ediyorum dediğim yöntemle mi oldu hani adetin bittiği gün başlayıp 3-2 yöntemi ?
Çok teşekkür ederim🥰 Size sormuştum ama inanın sorduğumu unutmuşum, cevabınızı çok geç gördüm. 3-2 yöntemini uygulamadım. Sanırım yumurtalama gününe ilişki denk geldi, bir de hocanın ilaçları, üzerine kilo da verdim. Ben bunlara bağlıyorum 😊

Çok teşekkür ederim🥰 Size sormuştum ama inanın sorduğumu unutmuşum, cevabınızı çok geç gördüm. 3-2 yöntemini uygulamadım. Sanırım yumurtalama gününe ilişki denk geldi, bir de hocanın ilaçları, üzerine kilo da verdim. Ben bunlara bağlıyorum 😊
Anladım, tekrar tebrik ederim ❤️ bu arada mfknin gebelik desteği için vitaminlerini de öneririm ben hiç kimyasal birşey kullanmadım aktif folatini ve Multi vitaminini kullandım hem mide bulantım olmadı hem de vitaminlerim hiç eksilmedi hem de bağışıklıgim çok güçlendi şiddetle tavsiye ediyorum 😍

Ayyy maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲🏽🤲🏽🧿🧿🧿 ben de nisan 27 sinde başladım eşimle adetimden 2 gün sonraydı Allahım bize de nasip etsinnn🤲🏽🤲🏽

X