MFK ile gebe kalanlar

Yahu adam herşeyi ticarete dökmüş sıfatından bile belli. Drluğu tıbbı kullanan tüccar olmuş. Herkes işini düzgün doğru yapmıyor malesef. Nasıl inanıyorlar bu adama bilmiyorum. Sadece hesabına girip baksan şarlatan herşey yapmacık para tuzağı olduğunu 1 dk da anlarsın. Vitamin takviye al eczaneden belli firmalar var daha uyguna içeriği aynı aynı dozları daha iyidir. Allah akıl fikir versin. Sağlık bakanı olsam o adamın işini bitirirdim 😂
Öyle düşünmemek lazım canım kime neyin vesile olacağını bilemeyiz benim arkadaşım 5 yıl boyunca çok vitamin kür ilaç vs kullandı kendinde yumurta kalitesi sorunu vardı eşinde sperm sayı morfoloji problemi mfk ürünlerini kullandılar 2 ayın sonunda gebe kaldı

Merhabalar Merhabalar ben de mfk gebesi olduğumu ogrendim bugün 😍 5 yıldır bir bebegimiz olsun istiyorduk, 1 başarısız tup bebek 1 kimyasal gecirdim eşimde düşük sperm vardı vitaminleri kullanali daha 4 hafta yeni olacakken gebe olduğumu öğrendim ama korkuyoruz ya kimyasalsa diye adet 2 gün gecikti beta 11.630 çıktı inşallah tutunur bebeğim yarın doktora gideceğiz. Ben şöyle düşünüyorum biz şu an tüp bebek yaptirsak en az 45 bin TL tutacak bizim MFK dan aldığımız vitaminlerimiz toplam 2 bin TL tuttu 45 bnere 2 bin nere o yüzden denemeye karar verdik ve sonuç aldık ha belki de kimyasal bilmiyoruz ama ben hamile kalmasam da kullanmayı düşünüyorum çünkü bağışıklığım inanılmaz güçlendi artık yorgun uyanmiyorum ve benim gibi bir sürü rahatsizlihi olan biri için bu mucize gibi birşey evet etki etmeyenler de olmuş okuduğum kadariyla ama bu deneme yanılma yöntemi zaten adam kesin diye birşey demiyor
merhaba 3 ocakta mfk gebesiyim demişsiniz buna göre eylül ayında doğum yapmanız gerekirdi ama bilgilere bakınca bebeğinizin doğacağı tarih 02.12.2023 diyor bunu açıklayabilir misiniz

merhaba 3 ocakta mfk gebesiyim demişsiniz buna göre eylül ayında doğum yapmanız gerekirdi ama bilgilere bakınca bebeğinizin doğacağı tarih 02.12.2023 diyor bunu açıklayabilir misiniz
Merhaba, Tabiiki 🥰 benim kan pıhtılaşma rahatsızlığımdan dolayı o gebeligimde kimyasal gebelik geçirdim ama hemen sonra hiç adet görmeden tekrar hamile kaldım şu anda 35 haftalık olduk çok şükür 🙏 (bu esnada da vitaminlere devam ettik)

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
1698758434899.png

Merhaba hanımlar mfk ile gebe kalanlar oldu mu eş paketi almayı düşünüyoruz eşimle 1 yıldır olmuyor almalı mıyım sizce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim🤗
Ben bir arkadaşımın önerisi ile o sayfaya yazdım şu kadar zamandır evliyiz şu kadar zamandır çocuğumuz olmuyor dedim rahim filmi çekildiğini söyledim kimyasal gebelik geçirdiğini söyledim bana direk es paketi önerdi hiçbir şey sormadı bile doğru düzgün ben de o nedenle almadım

Yok benim icin yaziyorsunuz teşekkür ederim bende aldım ne soruyorsam cevap veriyorlar sagolsunlar başladık eş paketine bizde 2 gundur hayırlısı artık inşaallah saglikla kucagina alırsın inşaallah bebisini🥰
Merhaba sonuç aldınız mı acaba

Merhaba sonuç aldınız mı acaba
Hayır sonuç alamadım malesef ama şuanda hamileyim kaplıcalara gittim ve negans diye vitamin takviyesi vardı kullandım bir buçuk aylık hamileyim kalp atışlarını da duysak inşallah bir sorun olmaz Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🤲

Hayır sonuç alamadım malesef ama şuanda hamileyim kaplıcalara gittim ve negans diye vitamin takviyesi vardı kullandım bir buçuk aylık hamileyim kalp atışlarını da duysak inşallah bir sorun olmaz Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu 🤲
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim sizin adınıza ❤️ ne sıkıntınız vardı acaba özel değilse

Merhaba hanımlar mfk ile gebe kalanlar oldu mu eş paketi almayı düşünüyoruz eşimle 1 yıldır olmuyor almalı mıyım sizce yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim🤗
Ben memnun kalmadim canim 12 gun kullandim adet olmam gerekiyordu olmadim tam 14 gun regl gecikti hayatimin sokunu yasadim bu yasima kadar duzenli olan adetimin 14 gun gecikmesi ne demek adet duzenimi bozdu yani benim korkup birdaha da kullanmadim ayrica yazdim asistanina kabul ediyorlar boyle bir yan etkisi varmis bende arastirinca cogu kisinin nasina geldigini burada okudum

Sizin hikayeniz nasıldı? MFK kullandınız mı? Birde kullandiysaniz hangi paketi kullandiniz ne kadar süre kullandınız başka neler yaptınız? Bende zor durumdayim ne yapsam nerden baslasam bilmiyorum
Ben eş paketi kullandım geçen sene 3 ay hatta eşim kullanmadi çoğunu 5 aya yakın kullandım 6 ayda bekleme süresi olmadı bende 10 yıldır istiyordum ne tedaviler denedim olmadı tüp bebek hacılar hocalar koca karilar bitkiseller hiç olmadı ama o mfk da hormonlarim düzeldi o kadar Eylül de ailemle kaplıcaya gittik 1 hafta geldiğimde adetliydim sonra bir daha adet olmadım rabbim nasip etti şükür kafama takmadım tedaviyi bıraktım eşim ameliyat olacaktı onunla gidip geldim köy islerimiz vardı uğraştım lekelerim oluyordu dedim herhalde menopoza giriyorum meğer hamileymisim

Ben eş paketi kullandım geçen sene 3 ay hatta eşim kullanmadi çoğunu 5 aya yakın kullandım 6 ayda bekleme süresi olmadı bende 10 yıldır istiyordum ne tedaviler denedim olmadı tüp bebek hacılar hocalar koca karilar bitkiseller hiç olmadı ama o mfk da hormonlarim düzeldi o kadar Eylül de ailemle kaplıcaya gittik 1 hafta geldiğimde adetliydim sonra bir daha adet olmadım rabbim nasip etti şükür kafama takmadım tedaviyi bıraktım eşim ameliyat olacaktı onunla gidip geldim köy islerimiz vardı uğraştım lekelerim oluyordu dedim herhalde menopoza giriyorum meğer hamileymisim
Bende karar veremiyorum acaba MFK takviyeleri mi alsam yoksa FİTOTERAPİ mi denesem emin olamıyorum. Mfk ile gebe kalan da bayağı var.. benim eşimde sorun yok gibi ama bende Amh düşüklüğüm var😔

Bende karar veremiyorum acaba MFK takviyeleri mi alsam yoksa FİTOTERAPİ mi denesem emin olamıyorum. Mfk ile gebe kalan da bayağı var.. benim eşimde sorun yok gibi ama bende Amh düşüklüğüm var😔
Valla bilmiyorum canım ben mfk yi ailem aralarında para topladı aldım denedim ama daha uygun birşey daha var clife diye macun var ben onu da kullandım 3 ay oda hormonları düzenliyor ve hamile kaldığım ay da negans diye bir ürün var onu kullandım etkisi olmuş mudur bilemem

X