Maske Tarifleri Masrafsiz Botoks

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
doğrudur bende duydum hemoroid kreminin cilde ve özellikle göz altı morluklarını giderdiğini,vereliniortak

güzel paylaşım bunu daha öncede duymuştum teşekkürleropuyorumnanaktan

deneyip faydasını yada zararını gören yomu ben çok merak ettim .:44:

arkadaşlar ben bu yazıyı gecen sene gördüm ve bir yıldır uyguluyorum 45 yaşında bir bayanım her gecen gün geçlestiğimi söylüyorlar ve gercekteen öyle gören 30 dan fazla olduğuma ınanmıyor daha genç göründüğümü söyleyenler dahi var inanın bu gercekten mucize nasıl kullanıyorum her gece yatmadan önce cildımı su ve sabunla yıkıyorum bu karışımı sürüyorum evet yağlı benim cildim karmaydı artık normal şunu da eklemek isterim yüz masajımı da asla eksik etmem her gün yaparım kızım 24 oğlum 23 yasında üçümüz bir yere takıldığımızda anne dedıklerınde kımse ınanmıyorum anneleri olduğuma ablaları sanıyolar ben çok çok memnunum hem paranızda cebinizde kalır diğer ürünlerin yanında bu bedava sayılır ben asla kulanmayı bırakmayı düşünmüyorum:KK19:

Geçtiğimiz hafta birisiyle tanıştım.Bana bir tarif verdi.Dört gündür uyguluyorum.İnanın bu kadar kısa sürede cildim pırıl pırıl oldu:eek:Tarif aldığım kişininde inanılmaz bir cildi vardı.Zaten gördüğüm bana referans oldu.İçeriğini duyunca şaşırdım.Ama daha evvel ünlülerin kullandığını,ballandıra ballandıra anlattıklarını hatırladım ve denedim.
Bende söylemesi ;uygulamak isteyenlere tavsiye ederim.

1 tüp vazelin(pür)
1 tüp bepanthene krem
1tüp proctolog (hemoroit kremi)

Bu üç krem, cam kavonaza karıştırılıyor.Yatmadan en az 1 saat evvel cildinizi temizleyip,cildinize bu karışımı sürüyorsunuz.Sabah kalktığınızda pırıl pırıl bir cilt aynada size gülümsüyor olacak.
:dance:
Yüzdeki kırışıklıklara,lekelere,sivilce lekelerine,birebirmiş.Benim yüzümde hep aynı yere yatmaktan oluşan çizgi vardı.Kısa sürede açılmaya başladı.Umarım zamanla tamamen kaybolacak.

merhaba
25 yaşındayım siz halen uyguluyormusunuz yada bana tavsiye edermisiniz
yüzümde hafif çizgiler başladı ve sarkık gibi kullansam mı kararsız kaldım

uygulayan varsa yazsın lütlen

arkadaşlar ben bu yazıyı gecen sene gördüm ve bir yıldır uyguluyorum 45 yaşında bir bayanım her gecen gün geçlestiğimi söylüyorlar ve gercekteen öyle gören 30 dan fazla olduğuma ınanmıyor daha genç göründüğümü söyleyenler dahi var inanın bu gercekten mucize nasıl kullanıyorum her gece yatmadan önce cildımı su ve sabunla yıkıyorum bu karışımı sürüyorum evet yağlı benim cildim karmaydı artık normal şunu da eklemek isterim yüz masajımı da asla eksik etmem her gün yaparım kızım 24 oğlum 23 yasında üçümüz bir yere takıldığımızda anne dedıklerınde kımse ınanmıyorum anneleri olduğuma ablaları sanıyolar ben çok çok memnunum hem paranızda cebinizde kalır diğer ürünlerin yanında bu bedava sayılır ben asla kulanmayı bırakmayı düşünmüyorum:KK19:

Merhaba Nigos hanım,

Yüz masajı olarak ne yapıyorsunuz? Bir de 1 yıl önce kullanmaya başlamadan yani ne gibi cilt problemleriniz vardı ve geçirdi mi? Bana öyle geliyor ki siz biraz da yaşını göstermeyen cinstensiniz :90:
45'ken 30 göstermeniz harika birşey çünkü... Umarım aydınlatırsınız bizi bu konuda...

Geçtiğimiz hafta birisiyle tanıştım.Bana bir tarif verdi.Dört gündür uyguluyorum.İnanın bu kadar kısa sürede cildim pırıl pırıl oldu:eek:Tarif aldığım kişininde inanılmaz bir cildi vardı.Zaten gördüğüm bana referans oldu.İçeriğini duyunca şaşırdım.Ama daha evvel ünlülerin kullandığını,ballandıra ballandıra anlattıklarını hatırladım ve denedim.
Bende söylemesi ;uygulamak isteyenlere tavsiye ederim.

1 tüp vazelin(pür)
1 tüp bepanthene krem
1tüp proctolog (hemoroit kremi)

Bu üç krem, cam kavonaza karıştırılıyor.Yatmadan en az 1 saat evvel cildinizi temizleyip,cildinize bu karışımı sürüyorsunuz.Sabah kalktığınızda pırıl pırıl bir cilt aynada size gülümsüyor olacak.
:dance:
Yüzdeki kırışıklıklara,lekelere,sivilce lekelerine,birebirmiş.Benim yüzümde hep aynı yere yatmaktan oluşan çizgi vardı.Kısa sürede açılmaya başladı.Umarım zamanla tamamen kaybolacak.

merak ettim deniycem.thanks

Arkadaşlar yapmayın lütfen vazelini bepanteni geçtim ama hemoreid kremi hiç yüze sürülürmü ilerleyen yıllarda kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz cilt derisini inceltirmiş çünkü

ilginç denesek mi acaba ben bebanthen kullanıyorum hem pomadını hem plus kremini tüylenme yok bende çok şükür . akşam plus ve madecasol karıştırıp sürüyorum. sabah cildim parlasın diye plus ve pomadını karıştırıp sürüyorum pomad katılaşıyo baya kışın sıcak su dolu bardağa başaşağı gelecek şekilde koyup 5 dk sonra srerseniz katı olmuyo miktar fazla olmamalı ama . hemorid kremini hiç denemedim aslında burda olumlu yorum görünce deneyesi geliyo insanın ama genede bir korku var bugün kü güzellik için gelecekten mi çalınıyo diye ...

Hemoroid kremleri damarlari genisletip kanlanmayi artiriyo snairim o yuzden ii geliyo ama uzun vadede bilemem

bu kremlerin hepsinden ne kadar miktarda koyucaz kovonaza,bide kırısıkları azalan varmı :KK70: benim göz altında malesef kırısıklık var malesef bende kullanıcam ama yorumları okudum kimi önerirken kimiside deriyi inceltir demiş of ne yapsakki şimdi..

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

Ben de şimdi okudum yazılanları, hakikaten şu anda da bu hemoroid kremini göz altına kullanan var mı?

X