Maske Tarifleri Masrafsiz Botoks

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

wishne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
158
4
58
Geçtiğimiz hafta birisiyle tanıştım.Bana bir tarif verdi.Dört gündür uyguluyorum.İnanın bu kadar kısa sürede cildim pırıl pırıl oldu:eek:Tarif aldığım kişininde inanılmaz bir cildi vardı.Zaten gördüğüm bana referans oldu.İçeriğini duyunca şaşırdım.Ama daha evvel ünlülerin kullandığını,ballandıra ballandıra anlattıklarını hatırladım ve denedim.
Bende söylemesi ;uygulamak isteyenlere tavsiye ederim.

1 tüp vazelin(pür)
1 tüp bepanthene krem
1tüp proctolog (hemoroit kremi)

Bu üç krem, cam kavonaza karıştırılıyor.Yatmadan en az 1 saat evvel cildinizi temizleyip,cildinize bu karışımı sürüyorsunuz.Sabah kalktığınızda pırıl pırıl bir cilt aynada size gülümsüyor olacak.
:dance:
Yüzdeki kırışıklıklara,lekelere,sivilce lekelerine,birebirmiş.Benim yüzümde hep aynı yere yatmaktan oluşan çizgi vardı.Kısa sürede açılmaya başladı.Umarım zamanla tamamen kaybolacak.

Geçtiğimiz hafta birisiyle tanıştım.Bana bir tarif verdi.Dört gündür uyguluyorum.İnanın bu kadar kısa sürede cildim pırıl pırıl oldu:eek:Tarif aldığım kişininde inanılmaz bir cildi vardı.Zaten gördüğüm bana referans oldu.İçeriğini duyunca şaşırdım.Ama daha evvel ünlülerin kullandığını,ballandıra ballandıra anlattıklarını hatırladım ve denedim.
Bende söylemesi ;uygulamak isteyenlere tavsiye ederim.

1 tüp vazelin(pür)
1 tüp bepanthene krem
1tüp proctolog (hemoroit kremi)

Bu üç krem, cam kavonaza karıştırılıyor.Yatmadan en az 1 saat evvel cildinizi temizleyip,cildinize bu karışımı sürüyorsunuz.Sabah kalktığınızda pırıl pırıl bir cilt aynada size gülümsüyor olacak.
:dance:
Yüzdeki kırışıklıklara,lekelere,sivilce lekelerine,birebirmiş.Benim yüzümde hep aynı yere yatmaktan oluşan çizgi vardı.Kısa sürede açılmaya başladı.Umarım zamanla tamamen kaybolacak.

anlayamadım , pür nedir? şu anda yazdıklarım karakter doldurmak için:kızgın:

yağlı ciltler için uygun gözükmüyor gibime geldi ama...siz ne dersiniz?

vazalini suratıma sürdüğümü düşünemiyorum zakit parlıyor t bölgesi ve çene o zaman....

ama eşimin cildi kuru belki onun için deneyebilirm bakalım biraz araştırıyım da...

teşekkürler.

ama bu karışım 40 yaş üstü içindir bence.hemen her duyduğunuzu kullanmayın arkadaşlar.hemoroid kremi yüze sürülür mü hiç yaaa.insanın inanası gelmiyo......??????

arkadasım her duydunuza ınanmayın 2 urune bır sey demıcem ama hemoroıd cremıne pes dogrusu nereye surulcenı karıstırmıslar anlasılan.cremmı kalmamıs en basıtı al kayısı yagını bır guzel surde gor yanıtını

ama bu karışım 40 yaş üstü içindir bence.hemen her duyduğunuzu kullanmayın arkadaşlar.hemoroid kremi yüze sürülür mü hiç yaaa.insanın inanası gelmiyo......??????

ewet hayatım ben bu hemeroid kremini kullanıyorum ve yüze göze temas ettirmeyin aksi taktirde hamen yıkayın yazıyo bu arkadaş başka kremlerle karıştırıp yüze sürüyo bende bi anlam veremedim arkadaşlar iyi geliyo diye herşeyi sürmeyelim yüzümüze allah korusun sonra kaş yapalım derken göz çıkarmayalım sevgiyle kalın

arkadaşlar hemoroid kremi yüze önce bi zarar vermiyo ama sonrası fena.deneyip kullananlardan biliyorum.herşeyi sürmeyin bnce yüzünüze.

ABD birçok aktirst hemorit kremini kullanıyor duydum vede okudum bu karışım kuru cilltler için sanırım daha uygun birde arkadaşlardan biri yazmış bencede 40 yaş ve üzeri kullansa daha sağlıklı teşekkürler bu reçete için

Doktorla açıklama yapmışlardı bir ara,hemoroit kremi makatın deri yapısına uygun üretilmiştir,eğer yüzde kullanılırsa sedef hastalığına(yanlış hatırlıyor olabilirim ama bir cilt hastalığıydı) neden olabilir.Ayrıca vazelin yağlı ciltlerde sivilce yapar.

ay iğrennç tiksinç bişi bu vaselin ve hemoroit belki vazelini hemoroitli bölgeye sürersek bi yumuşama olur hastalıktan kurtuluruz ama o kremi yüze sürersek noolur bilmiyorum mantığa ters su bulamadım yumuşatıcı içiyim le aynı bu

k..çınıza sürdügünüzü nasıl olur da yüzünüze sürersiniz o zaman oldu olacak genital bölge temizleme jeliyle de yüzünüzü yıkayın hemoroit protolog içerdigi iki etken madde dışında hidroklorür(bir tür çözelti) içerir bu da cildinizin incelmesine yararlı,koruyucu üst tabakanın kalkması sonucu hızla kırışıklıklara yol açar

bu hemeroit kremini ben de duydum hatta ebru akel bunu kullandığını söylemişti bir ara.ayrıca çağla şıkel,şenay akay da kullanıyormuş.içindeki uyuşturucu madde gözdeki sinirleri de uyuşturuyor yani botoks gibi.bence okadar da iğrenç değil neticede krem yani.

Yüzdeki kırışıklıklara,lekelere,sivilce lekelerine,birebirmiş.Benim yüzümde hep aynı yere yatmaktan oluşan çizgi vardı.Kısa sürede açılmaya başladı.Umarım zamanla tamamen kaybolacak. [/B][/QUOTE]
Bİşi sorabilir miyim ama kesinlikle yanlış anlaşılmasın şimdi cildimizde kırışıkklık yok yinede diger etkilerini görmek için yapsak bir sakıncası olur mu yani genç ciltlere uygulanır mı kimse üstüne alınmasın canlarım okişkaydirigubbakcemile5a.s.

Bende bu hemeroit kreminin botox vazifesini gördügünü duydum, ama vazelinle pek yagli olurmu olmazmi bilmiyorum belki baska birseyle karistirsak daha iyi olur, arastirmak lazim.

X