Makyaj ürünlerinden en son ne/neler almaya karar verdiniz?

kıvılcımcım ya sana ***** sitesinden nasıl alışveriş yapcaını anlatcaktım ama inan uzun uzun yazacak vaktim olamadı=(özel mesajlar da kapalı mı hala?

Avonun hani şööle kıvrılan maskarası varya tatlicadiarzu...

Ondan alcam..siparişi verdim tatlicadiarzu

kıvılcımcım ya sana everyday sitesinden nasıl alışveriş yapcaını anlatcaktım ama inan uzun uzun yazacak vaktim olamadı=(özel mesajlar da kapalı mı hala?
tamam canım olsun.özel msj lar açıldığında sana mail adresimi göndericem.belki ıd de alabilirim.sen de onu alcaktın sanırım öyle demiştin.everyday siparişiyle uğraşmak biraz zor sanırım ıd alabilirim canım..sağol a.s.

bugun bende lancome fondaten ,loreal ruj we boss hugo parfum aldım butun param bıttı:KK70: ama fondatene cok para wermıs olmama ragmen hıc uzulmedım cunku mukemmel bu yıl boyuncada yeter...:icecream:

ben siyah far aldım o kadar simsiz olsun dedim gene kazıkladılar beni parlıyo kafamçokkarıştı gerçi kullanmayı bilmiyorm daha hiç far sürmedim şakkıdı

chanelden bır lıp goss lancome juıcy tubes aldım.juıcy tubesum pembe ,chanelm kahve tonlarında.aslında açgözlülük yaptım ama çoook gzllerrrr=)bu arada ı.d.nın samur kılı fondöten fırçasını almak ıstıorum ama artk haftaya fln param kalmadı=(

gizzem canım sen ı.d mi kullanıyorsun..sana daha öncede bahsetmiştim ya ı.d nin pudrasından ama yüze sivilce yapıyormuş sana yaptımı..istanbulda nerede satılıyor?

gizzem canım sen ı.d mi kullanıyorsun..sana daha öncede bahsetmiştim ya ı.d nin pudrasından ama yüze sivilce yapıyormuş sana yaptımı..istanbulda nerede satılıyor?

istanbulda çok fazla eczanede var cnm ben bahçeşhirden aldım.valla benm bildigim ve gördüğüm sivilce yapmıor aksine engellior

Merhaba kızlar ben avonun 12.katalogundan bazı şeyler şipariş ettim ama şüpheye düştüm gerçektende
Acaba içinizde 12.katalogdan alışveriş yapanlar yada önerebileceğiniz ürünler varmı??yardım ederseniz çok sevinirim sizin önerilerinize göre ürünleri alıp yada iptal edicem....

Aldığım ürünler:

Ultra Color Rich Sheer (sheer sangria) rengini aldım..

Uplifting Mackara (kİrpiklere kalkık ve kıvrım veren mascara)brown-black

Likit eyeliner -jet black

benim aldıklarım bunlar önerilerinizi bekliyorum sevgili arkadaşlar....
bide özel msj atabilirlerse sevinirim

Merhaba kızlar ben avonun 12.katalogundan bazı şeyler şipariş ettim ama şüpheye düştüm gerçektende
Acaba içinizde 12.katalogdan alışveriş yapanlar yada önerebileceğiniz ürünler varmı??yardım ederseniz çok sevinirim sizin önerilerinize göre ürünleri alıp yada iptal edicem....

Aldığım ürünler:

Ultra Color Rich Sheer (sheer sangria) rengini aldım..

Uplifting Mackara (kİrpiklere kalkık ve kıvrım veren mascara)brown-black

Likit eyeliner -jet black

benim aldıklarım bunlar önerilerinizi bekliyorum sevgili arkadaşlar....
bide özel msj atabilirlerse sevinirim

ozel mesaj nasıl atılır bılmıyorm
ama tevsıyelerı eleştırılerı gordun ben ourunlerı 1 kere bıle kullanmadım attım avon satıs temsılcılığı yaparken suanda orıflame gozum kapalı kullanıyorum yapıyorum her bır urununu :mymeka:

ozel mesaj nasıl atılır bılmıyorm
ama tevsıyelerı eleştırılerı gordun ben ourunlerı 1 kere bıle kullanmadım attım avon satıs temsılcılığı yaparken suanda orıflame gozum kapalı kullanıyorum yapıyorum her bır urununu :mymeka:

ama arkadaşın yazdıgı ürünler çok yeni çıktı,oriflame geçtiysen hangı ara kullandın kii,ayrıca bence rujları bazı rimelleri o kdr kötü deil:uhm:

ama arkadaşın yazdıgı ürünler çok yeni çıktı,oriflame geçtiysen hangı ara kullandın kii,ayrıca bence rujları bazı rimelleri o kdr kötü deil:uhm:

arkadasım onları kullandım bılıyorum yenı gectıysem avonun kataloğunu goruyorum ve o urunlerın bı kısmı kabı değişen urunler sende bunu ıı bılıyosundur

Yves Rocher şutarafagitti
hiç memnun kalmadım yvesrocherden ben kullandım bi ara ama pek faydasını göremedim açıkçası..
rovensanın ürünlerini kullanıyorum artık..hakiki gül suyu ve yine gülsuyundan yapılmış köpüklü jeli..gül suyunuda tonik yerine kullnaıyorum ve yine içinde gül bulunan nemlendiricisi..hiç bir yan etkisini görmedim ..çok güzeller ve fiyatlarıda accayip uygun.şimdide peelingini alıcam..

bende yves roche kullaniyorum simdi yeni gündüz kremini kullaniyorum,yeni cikti adini yazamayacagim cok uzun.ve yine yves den evidence parfümünü kullaniyorum cok harika bir koku.yine yakinlarda bir sürü siparisler verdim onlarida deneyionce yazarim.benim cildimde cooook hassas sivilcelere desen öyle kardes kardes yasayip gidiyorum iste.bu aralar azaldi yine.bakalim ne olacak.yves gercekten tamamen bitkisel onun icin onu tercih ediyorum.ancak onun makyaj malzemelerini kabul etti cildim ondan önceki bütün markalar yüzümden akti gitti.tutmuyor cildim.

kendime güzel kaliteli siyah bir göz kalemi aldım:sm_cool: eskisi bittide:çok üzgünüm:

makyaj malzemesi diyince duramam yerimde dayanamam çok makyajlıymış gibi görünmeyi sevmem ama bebek gibi görünen cilde bayılırım göz makyajımda kalem ve rimel olmadan çıkmam o yüzden en son lancomedan bir kalem diordanda rimel aldım

X