Makyaj ürünlerinden en son ne/neler almaya karar verdiniz?

ben ürünlere çok meraklıyım allık almayı düşünüyorum pembmsi tonlarda ,kapatıcı istiyorum bide yalnız maske gibi olsun istemiyoum önerilerinizi bekliyorum

canım normalde kapatıcı olarak fonteten kullanmam sadece pudra kullanırımm fakat geçenlerde özel birgün için fontoten aldım ilk defa..max factörün fontoteni..çok doğal duruyor yani cildinde var mı yok mu belli değil..sadece tek olumsuz yanı benim için istediğim kadar ışıltı vermiyor..yani ben parlak duran ışıl ışıl ciltlerden hoşlandığımdan ışıltısı bana az geldi..ama maske gibi durmuyor ve cildinle gayet güzel temas sağlıyor ve kapatıcılığıda oldukça iyi...a.s.

Bende söyleyim:) Ben en son Olay marka yüz yıkama jeli, menlendiricisi, golden rose terrocata allık ve la roche posay göz kremi aldım.

bende en son netrougine(yanlış yazmış olabilirim :) ) göz makyajı temizleyicisi,clean and clearın siyah nokta temizleme kalıbı ve yine clean and clearın akne önleyici nemlendirici kremini aldım

clinique marka fondotön,ruj ve allık kullanıyorum,maskaramı lancome'dan ve göz altı kapatıcımı ise christian dior'dan aldım,çok memnunum.

canım normalde kapatıcı olarak fonteten kullanmam sadece pudra kullanırımm fakat geçenlerde özel birgün için fontoten aldım ilk defa..max factörün fontoteni..çok doğal duruyor yani cildinde var mı yok mu belli değil..sadece tek olumsuz yanı benim için istediğim kadar ışıltı vermiyor..yani ben parlak duran ışıl ışıl ciltlerden hoşlandığımdan ışıltısı bana az geldi..ama maske gibi durmuyor ve cildinle gayet güzel temas sağlıyor ve kapatıcılığıda oldukça iyi...a.s.

cnm eczane nautilusun sitesnde i.d.nin online satışı var ama şehir dışına getirirler mi bilemiorum yine de bir bak derim tatlım
a.s.

canım bende o rımeli merak ediyordum hatta bi ara almayı bile düşünmüştüm..şimdi kesin almaya karar verdim zaten rımelimde bitmek üzere..bende şuan lorealin bir tarafı siyah diğer tarafı beyaz olan rımelini kullanıyorum.ama hiç memnun değilim..nıvea almıştım öyle duruyor kenarda aldığım gibi ..teleskopu merak ediyorum..ii oldu öğrendiğim..sağol canım muhakkak denicem :)

arkadaşlar sonunda ardıgımı buldum pudrada,max factor den aldım pudramı ve sonuç mükemmel,fondoten görevi görüyor neredeyse ve gün boyu kalıyor,bir de pupa dan fondoten aldım o da çok iyi,ama sakın olay falan almayın asla ....

arkadaşlar sonunda ardıgımı buldum pudrada,max factor den aldım pudramı ve sonuç mükemmel,fondoten görevi görüyor neredeyse ve gün boyu kalıyor,bir de pupa dan fondoten aldım o da çok iyi,ama sakın olay falan almayın asla ....
canım olay almayın derken fontoten yada pudrasından mı bahsettin yoksa cilt bakım ürünlerinden mi? ben şuan olayın sadece cilt bakım ürünlerini kullanıyorum..bende bu aralar bir pudra arayışı içerisindeyim aslında mineral pudralar varmış ıd , everyday minerals gibi ama bulamıyorum onları bir türlü..bu aldığın fontoten yada pudraların cilde zararı varmı peki bir zararını gördün mü cnm ya içerikleri hakkında bilgin varmı..cildim çok hassas olduğundan her ürünü kullanamıyorum..

avonun kıwrım weren maskarasını aldım.hatta bu ay yeni katalokta war.indirimli.yeni çıkmış.rimel fırçasını kıwırabiliosun.ben memnun kaldım

kızlar şu olay kremlerini kullanıpta memnun kalan var mı acaba? ya ben hiç memnun değilim..annem içinde aldım kadında 40 ından sonra sivilce çıktı..hiç de anlattıkları kadar yokmuş..sinir oldum ya..tek istediğim çenemdeki birkaç sivilcenin geçmesi ve cilt kuruluğumun gitmesi ve cildimin parlamasıysı.ama kullandığım hiç bir ürün bunu sağlamadı..bundan önce de yvesrocher kullandım..ona verdiğim paralarada acıyorum şimdi..o da bir işe yaramıyor maalesef..aslında cildim eskiden daha kuruydu yvesrocher kullandıktan sonra biraz canlandı fakat yine de çok kalıcı etkileri yok..

olay markasını max factorün oldugunu duyunca ve cilt bakımı uzmanı arkadasımın tavsiyesiyle aldım.yüz yıkama jeli,nemlendrici ve tonik.cildim yaglı ve hafif problemli diyebilirim.fakat hiç begenmedim.gerçi herkesin tepkisi farklı olur ama...diadermine yi şiddtle öneririm hem parfümsüz ve doğal.pruty serisi.ayrıca innovanın yüz temizleme petleri süper(peeling özellikli)birde carminanın ikili terracotta farları...

kızlar şu olay kremlerini kullanıpta memnun kalan var mı acaba? ya ben hiç memnun değilim..annem içinde aldım kadında 40 ından sonra sivilce çıktı..hiç de anlattıkları kadar yokmuş..sinir oldum ya..tek istediğim çenemdeki birkaç sivilcenin geçmesi ve cilt kuruluğumun gitmesi ve cildimin parlamasıysı.ama kullandığım hiç bir ürün bunu sağlamadı..bundan önce de yvesrocher kullandım..ona verdiğim paralarada acıyorum şimdi..o da bir işe yaramıyor maalesef..aslında cildim eskiden daha kuruydu yvesrocher kullandıktan sonra biraz canlandı fakat yine de çok kalıcı etkileri yok..

cnm git eczaneden avene veya la roche posay al ben avene kullanmya başladım çok memnunum.la roche posay de çokiiymişş

gizzemciğim sana güveniyorum bu konuda kesinlikle denicem..umarım kocaelide bulabilirim bu ürünleri ya sanki kıtlık bölgesi sinir oluyorum hiç birşeyi bulamıyorum aradığım..aslında görseniz gayet gelişmiş bir şehir ama...inşallah fiyatlarıda uygundur canım teşekkürler...:)

tatlım ben kocaeli üniversitesnde okuorum anlıorum seni yani,la roche posay nerde var bilio musun.umuttepede hastaneye çıkarken,ersoylu iş merkezi diye Allahın dagında bir yer var ve alt katında eczane var.işte o eczane la roche posay satıyor cnm ama merkezde de vardır ya bi bakıvera.s.

gizzemcim sen kocaeli üniversitesinde mi okuyorsun? çok şaşırdım bilmiyordum :) sağol canım .. umuttepeyi biliyorum ordaki hastahaneye zamanında çok gitmiştim..bi merkezde ki eczanelere sorayım eğer bulamazsam çıkarız artık napalım.:) sağol cnm tüm yardımların için..

dediğin ürünü internetten araştırdım cnm ii bir ürüne benziyor ve sanırım gerçekten doğal bir ürün..bu arada doktorada yazdırabiliyormuşsun sanırım anlaşmalı kurumlarını okudum da..cildiyeye gidip yazdırıcam bu ürünü umarım sivilcelere ii geliyordur..sadece çene bölgemde sivilceler var ve ne yaptıysam kurtulamadım onlardan..canım inşallah önerin sayesinde kurtulurum ya...

dediğin ürünü internetten araştırdım cnm ii bir ürüne benziyor ve sanırım gerçekten doğal bir ürün..bu arada doktorada yazdırabiliyormuşsun sanırım anlaşmalı kurumlarını okudum da..cildiyeye gidip yazdırıcam bu ürünü umarım sivilcelere ii geliyordur..sadece çene bölgemde sivilceler var ve ne yaptıysam kurtulamadım onlardan..canım inşallah önerin sayesinde kurtulurum ya...
cm sen la roche posayın effaclar temızleme jelı,effaclar tonık,effaclar k sıvılce soyucusu ve nemendırıcısını almalısın bıdıgım kdryla.ben de benzer urunelrı avene de kullanıorum.dermokozmetık urunler dha guvenılır oluyor cnm.

evet cnm öyleymiş bana daha öncede biri önermişti ama ben olay kremlerini almıştım..en azından bu kullandığım kimyasal ürünlerden daha ii oldujları kesin..en yakın zamanda alıcam cnm çok sağol..a.s.

kızlar kimse birşey almıyor mu makyaj ürünlerinden bu aralar CADIARZU kimse birşey yazmıyorda :çok üzgünüm:
neyse ben yazim bari yine sırnaşık şey
bugün cosmostroe gittim.önce bir güzel saç analizi yaptırdım..saçım için özel bakım yapacak bir ürün arıyordum..ben doğal ürünlerden yanayım fakat onlarla evde uğraşmak bana çok zor geliyor yumurta zeytin yağı vs gibi karışımlarla uğraşamaıorum.neyse kadın bana bir ürün önerdi fakat accayip pahalılar..belki duymuşsunuzdur 911 saç bakım ürünleri..şuan şimdilik sampuanını aldım..bu şampuan hergün yıkanan saçlar içinde rahatlıkla kullanılabiliyormuş..ayrıca aşırı derece yıpranmış ve kurumuş saçları hemen onarıyor ve kırılmasını önlüyormuş.nekaar doğru bilemem ama artık deneyip göreceğim..fiyatı 26.5 ytl..bu en uygunu saç kremleri ve bakım kürleri çok pahalıydı..56 ytl filan dı sanırım saç bakım ürünü.şimdilik testırlarını aldım..ama beğensem bile bukadar paraya değmez diye düşünüyorum..neyse kullanım da sonuçları yazarım kızlarrra.s.

X