Vücut Kremleri Lipozomlu Kremler Hakkında Bilgi ?

Vücut kremleri, losyonlar

BenAybegum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
319
0
önerebileceğiniz lipozomlu kremleri ve fiyatlarını merak ediyorum.yardımcı olursanız cok mutlu olacağim:eek:şimdiden saoluna.s.

saol canım arkadaşım benima.s.o kadar yazdım ama site sayfası hata verdi durdu,neyse.
aslında kolojen dolgulu da olabilir ama biz daha genciz bu yuzden lipozomlu kremler iş gorur die dusundum:eek:masaja destek yani hani yuzdeki bağları (dicem artık tam hatırlamıorum isimlerini reklamlarda der ) yukseltiyo boylece cilt daha dolgun duruo ya işte bu yuzden olur diye dusundum masaja destek amaçlısüprizzzzzhem boylece dekoltemiz ilerde daha bi hos durur:eek:

malesef demekki kullanan yok.herkes teninden memnun demekki.o zaman kaldık mı gene avona

bende nette baktım yok avondan başka....birde actibreast diye krem var içeriği çok güzel..bi baksana kıs sende 140 ytlCADIARZU

cicim harikasın!!!!!!!!işte aranan ürün bulundu:dance::teytey:şimdi sadece sorun para:çok üzgünüm:
cünkü bu ürün ihtiyacımız olan yağ dokusunu bize verecek .popomda bile kullanabilirmişim süper bişi yaaaa:dance::teytey::sm_cool:

annem avonunkini kullanıyordu fiyatı da daha uygun canım 30 35 civarı bişey galiba ki çoğu zaman indirime giriyor

annem avonunkini kullanıyordu fiyatı da daha uygun canım 30 35 civarı bişey galiba ki çoğu zaman indirime giriyor

saol canım ama biz bu ürünleri göğüsdeki yağ dokusunu artıp buytmek için istiyorz saolsun gurzecik buldu aranan ürünü:dance::teytey:

canim actibresatin faydasini goren olmus mu ki? ay delircez su kucuk goguslerle. ben biktim artik ugrasmaktan aybegumcum ya. bak aktarin karisiminin 4. posetine basladim dun ama belirgin bi buyume yok daha.

cicim harikasın!!!!!!!!işte aranan ürün bulundu:dance::teytey:şimdi sadece sorun para:çok üzgünüm:
cünkü bu ürün ihtiyacımız olan yağ dokusunu bize verecek .popomda bile kullanabilirmişim süper bişi yaaaa:dance::teytey::sm_cool:

:dance:evet aradığımız ürün bu fakat para yooooooooooookÇok üzgünüm çoookdün bütün günümü pc başında bunları aramakla geçti zatenkafamçokkarıştısonunda buldum derken fiyatı beni yıktı napıcaz yaf:uhm:

canim urunu inceledim, inandirici gibi duruyor ama ben 2.5 buyutucu yagi alarken de ayni umitle almisdi. ne oldu peki. faso fiso. onun icin bilmiyorum artik ne yapicagimi. simdilik ben de karisima kuc katarak yemege ve rezene cayina devam edeyim, bakalim nasil olur. bu urunu alip kullanirsan bana da anlat lutfen

bende kullandım o yağdan hemde iki şişe aynen fasa fiso.ben allbress de kullandım hiç fayda etmedi.şimdilik karışımı yiyorum ama kremide almak istiyorum:çok üzgünüm:işe girersem alıcam inşallah..kullanırsam tabiki haberdar ederim canıma.s.

bende kullandım o yağdan hemde iki şişe aynen fasa fiso.ben allbress de kullandım hiç fayda etmedi.şimdilik karışımı yiyorum ama kremide almak istiyorum:çok üzgünüm:işe girersem alıcam inşallah..kullanırsam tabiki haberdar ederim canıma.s.

kullan canim isallah ise yarar, faydasini gorursun. cok degil ya 5 cm buyuseler neler yapicam ama olmuyor iste napalim

alana kadar o kremi bursa ile idare etcez artık.:1no2:annemde taaa nisana kadar alamam diyince bende ümitsiz oldum.ama sehir dısında okuduğumdan ailemin gonderdiği parayı olabildiğince az harcayıp 140 ytl yi denkleştireceğim başka alternatif yok cunku:sm_confused:bide belki bu arada kazı kazıklan falan oynarım ya da iddaa biraz para biriktiririm.ne derler bilirsiniz yapcak bişi yok başka:çok üzgünüm:

bu üründe diğerleri gibi etkisiz olmasın kızlar bayada pahalı acaba kullanıp etkisini gören varmıdır?

bu üründe diğerleri gibi etkisiz olmasın kızlar bayada pahalı acaba kullanıp etkisini gören varmıdır?

bu ürünün içeriği diğerlerinden çok farklı olduğu için ümit verici..vede ilk kez laboratuvar testi yapılan bi ürün ve sağlık bakanlığından olması lazım ürün onaylı...kullanan yok şuan..bakalım bizde alabilirsek kullanan ilk biz olacağız kanımcayerimsenibenbirde rejuvinin bir ürünü var oda güzel ama fiyatı ne kadar bilmiyorumCADIARZU:1hug:

kızlar sanırım su rujivi isimli krem sadece gogus agrılarını dindirmek için cunku soyle dioÖzellikleri

Vucuttaki hormonları dengeler

Lokalleşmiş yağları parçalar

İyi kollesterolu düzenliyor

Menepoz döneminde yardımcı

Kullanımı:
özel bölgelere örneğin göğüs bölgesi karın vs. uygulayın, hergün yada gerektikçe kullanılır.
bu ürün bize uygun deil (sanırım)

ben almam yani

zırrcım canım burdaki formlrda kilo almak almak isteyen birçok arkadaş var formalara bi bak derim sana..keşke bende alamasamkio ahhhhhhhh ah.......ben kiloluyum fakat göğüsüm yok kişiden kişiye farkediyor ama sen alırsan kilo dediğin gibi göğüslerine etki edebilir belki....bende elime geçsin hemen alıcam o kremiÇok üzgünüm çoook

aybegümcüm sen başka ürününe bakmışsın rejuvinin..benim baktığım REJUVİ BREAST FİRMİNG CREAM..ve şöle diyor:
Özellikleri:
Östrogenden farklı olarak fito- estrojenler hormon değilerdir. Göğüs dokusundaki estrojen dağılımını ve kan dolaşımını maksimum seviyeye yükselterek büyümeyi teşvik ederler ve göğüsün sıkılığını arttırarak şeklini korurlar.
Cilde etkili ve hızlı nüfuz eder.
Hızlı sıkılaştırma etkisi sağlar.
İçindekiler:
Deionized water, pueraria mirfica extract, propylene glycol, shea butter, cetyl alcohol,glyceryl stearate, polysorbate 20, borage oil, PEG-400 stearate, vitamin E acetate, essantial oil..ama benim daha çok actibreast aklıma yattışakkıdı

pueraria mirfica extract iceriği su cok pahalı st herb lerin içeriği,ama herkes işe yaramadı diyo.demekki etki yok.o zaman bu ürüne de gerek yok.arkadaslar bizde bir def yok o yuzden evli olan insanlardan biz biraz farklıyız bunu untmayalım lutfen:1hug:

bu arada kilo işine gelince nette bi yerde bi kilo testi gibi bişey yaptım ve bana 8 kilo eksiksiniz eger kilo alamıyorsanız kas yetersizliği olduğundan spor yapmalısınız dedi.mantıklı geldi çünkü spora giden kuzenim de aynısını demişti

X