Lazer Epilasyon Lazer Epilasyon Deneyimlerim

Ben"Sehlinam, post: 55922792, member: 880550"]Şimdi o bölgelere kaç seans uyguladınız?
Acı durumu nasıl?
Ne kadar sürdü?
Tüyler kaç zaman sonra uzamaya başladı?
Uzadığında eskisine göre fark var mıydı? (İnceldiler mi, boşluklar oldu mu arada, fazla uzuyor mu?)[/QUOTE]
Ben yalnizca iki seans gittigim için şimdilik o bölgeler için yorum yapmam çok zor maalesef. Seanslar bitince anlayacağız etki ediyor mu yoksa benim estetisyenim sırf para için kandirdi mi bilemiyorum :)

Ve benimkiler de sizinki gibi siyah / kahve /gri ve sıklardı. Çıkarken öyle fazla çıkmıyor ve uzaması epey zaman alıyor 1bucuk ay kadar sanırım her yer aynı değil tabi mesela kolum bacağıma göre daha erken çıktı

Bugün 3.seansıma gittim. 2buçuk saat sürdü tüm vucudum. Nedense her zamankinden daha fazla acıdı ve bu sefer kökler belirgin kızardı sonrasında da geçmedi... Öğleden beri hala kızarık yerler var yanma hissi de geçmiş değil.

Bugün 3.seansıma gittim. 2buçuk saat sürdü tüm vucudum. Nedense her zamankinden daha fazla acıdı ve bu sefer kökler belirgin kızardı sonrasında da geçmedi... Öğleden beri hala kızarık yerler var yanma hissi de geçmiş değil.
Kizarikliklar gecti mi? Ne kadar surede gecti? Killarin cikmasinda azalma durumu nasil?

Buz lazerin yüzeyi geniş diye yüze uygulamıyorlar. Bir de soprano ice en iyisi onda. Ben koluma bacağıma uygjulatmıştım çok hızlı bitirdi seansı kız. alex candelaya döndüm buz da çok hızlı dökülmüyor bence o sebeple 1 alex 1 buz uygulatıyorum gittiğim yerde. yüzüme de nd yag yaptırdım ama çok geç dökülüyor. arada yine sir yapıyorum :KK43:
İğneliye de gitmedim iz kalır dediler

Merhaba herkese. Geçenlerde Ankara'da klinik veya hastane önerisi istemiştim. Konuya cevap gelmeyince başladım kafama yatan bir yerde lazere. Nere olduğunu sonuç alırsam burada paylaşacağım belki 1 yıl belki 2 yıl sonra. :) ama isteyenlere özelden atarım. Lazer ep. Günlüğüm diye bir konu başlığı görmüştüm o mantıkla buraya yazmak istedim ben de. Hem okuyanlar faydalansın hem de ben yaşadıklarımı unutmayayım, kayda geçireyim diye :)
Ben de lazer için klinik arayışındayım , ünce tüylerde etki etmeyeceğini düşündüğüm için oralara direk iğneliye gitmeliyim diye düşündüm yani kol , göbek vs.
Bacak ve genital için düşünüyorum aslında sizinkinin üzerinden baya geçmiş ne önerirsiniz ne durumdasınız yardımcı olursanız sevinirim çok 😊😊😊🦄

Merhaba su andaki durumunuz nedir acaba?
Ilk seanstan 3 hafta sonra ilk seansta yapılan yerlerin kontrol atışı için gitmiştim buraya yazmayı unutmuşum. 3 gün sonra da kalan yerlerin kontrol atışına gittim. Kılların çok güzel döküldüğünü söyledi tek tük gözden kaçan kıllara atış yapıldı o kadar. Birdahaki randevum 8 nisanda. Yani 2. Seans :)

Merhaba hangi merkeze yaptırdınız ben de yaptıracağım memnun kaldınız mı

X