Komsu

Kadın yanıyor belli ki kocanın söndürmesi lazım acil 😀 ha şaka bir yana samimi olunmadan eşine benziyor eşinin ismi neydi falan saçma cidden kötü niyet olmasa da gereksiz konuşmuş
Siz kapalılar neden böyle yorum yaparsınız ki ''yanıyor'' ne? şaka adı altında giydirmişsin bence? en çok siz yanıyorsunuz dışa vurmadığınız için ama neyse

A tovbeee...Ben de bazen ayni babasi dedigim bebeler oluyor, kadin da "aha kocamda gozu var" mi diyor simdi...

Ne Fatihmis be arkadas, Fatih Sultan Mehmet'in bile pesine bu kadar dusmemislerdir, sar sarmala kose yastigi diye eve koy bari

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Bu kadar paronaya normal değil.

Ayyyyyyyyyy of komşu işi gücü bıraktı sizin kocaya kancayı takacak.. bu arada kocanızın ismi neydi ????

Siz inançlılar neden böyle yorum yaparsınız ki ''yanıyor'' ne? şaka adı altında giydirmişsin bence? en çok siz yanıyorsunuz dışa vurmadığınız için ama neyse
Ne alaka ya? Nedem en cok inanclilar yansın? Yorumu beğenmediyseniz ona vurgu yaparsınız ama bir profil fotoğrafından yaptığınız çıkarım, genelleme gayet çirkin.

Gecen bir komşuya aynısını dedim. Bebek babasının kucağında gördüm. Yanında eşi yokken dedim.

İnşallah oda böyle düşünmez.

Yazınca aklıma geldi benden küçükler 😆😆

Ne alaka ya? Nedem en cok inanclilar yansın? Yorumu beğenmediyseniz ona vurgu yaparsınız ama bir profil fotoğrafından yaptığınız çıkarım, genelleme gayet çirkin.
Ben ''inançlılar yansın'' demedim bu arada? Gözünüz bu kadar dönmesin. Alıntıladığım kişi ''kadın yanıyor kocanız söndürür'' yazmış ona ithafen yazdım?

Kadın yanıyor belli ki kocanın söndürmesi lazım acil 😀 ha şaka bir yana samimi olunmadan eşine benziyor eşinin ismi neydi falan saçma cidden kötü niyet olmasa da gereksiz konuşmuş

Ben ''inançlılar yansın'' demedim bu arada? Alıntıladığım kişi ''kadın yanıyor kocanız söndürür'' yazmış ona ithafen yazdım? Bu kadının yazdığı normal ama benim yazdığım mı anormal?
Sadece komiksin biz burada konunun abes ve saçmalığına yorum yapıyoruz şakaya şakayla karşılık veriyoruz yaş kaç senin 13 mu 🤣

Ben ''inançlılar yansın'' demedim bu arada? Alıntıladığım kişi ''kadın yanıyor kocanız söndürür'' yazmış ona ithafen yazdım? Bu kadının yazdığı normal ama benim yazdığım mı anormal?
Yaptığı yorum üzerinden inancına niye laf diyorsun sanane inancından? Sadece yorumuyla ilgili yorum yapabilirsin. Ben de senin açtığın eski konular üzerinden seninle ilgili senin yaptığından çok daha güzel analizler kasabilirim şu an. Profilini gizleyince konular görünmüyor sanma. Şurda konuda 3-5 mesajın beğeni alınca gaza gelip saçmalamışsın yanlış yaptım özür dilerim diyip geri adım atmak bu kadar zor değil.

Gözüm falan dönmüyor benim niye dönsün?
Mesajımdaki yanma kelimesini anlamamış olamazsınız.
Neyi ne niyetle yazdığınız gayet ortada. Ben yazılan yoruma normal demedim. Bunu inançlılar hatta öncesinde kapalılar yazdınız sonra değiştirdiniz, niye böyle diye çıkarıminizi çirkin buldum hala da öyle buluyorum.

Yaptığı yorum üzerinden inancına niye laf diyorsun sanane inancından? Sadece yorumuyla ilgili yorum yapabilirsin. Ben de senin açtığın eski konular üzerinden seninle ilgili senin yaptığından çok daha güzel analizler kasabilirim şu an. Profilini gizleyince konular görünmüyor sanma. Şurda konuda 3-5 mesajın beğeni alınca gaza gelip saçmalamışsın yanlış yaptım özür dilerim diyip geri adım atmak bu kadar zor değil.
Sen bu sitenin sefiri misin hayırdır? Vur beni eski konularımdan.

şu kadının yazdığı yazıya tepki verilmeyip bana tepki veriliyorsa yazıklar olsun gerçekten :KK70: ''KADIN YANIYOR'' :d

Bebeğim hala seni bekliyorum. Sen eski konularımı arıyorsun ama ben güncel konular hakkında yorum yapıyorum :KK70:

X