kızlık zari muayenesi yaptırdım ama çıkan sonuca güvenmiyorum

papatyakizii1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
7
0
26
ben 15-16 yaşlarındayken regl olamıyordum .Ve sonradan mastürbasyon yapmaya başladım ve vajinama cisimler sokmaya başladım.O zmnlar bekaretin ne olduğunu bilmiyordum ama ben vajina o cisimi soktuğumda kan fln gelmiyordu . kan gelse görürdüm acı hissettiyordum ama kan yoktu sonradan geldim bilmiyorum,tabi o zamanlar regli de olmuyordum. sonraki zmnlar da regli fln olmuştum ve yıllar sonra bundan 4-5 ay önce doktora gidip muayene oldum doktor kızlık zarimin 100de 95saglam olduğunu yüzde beş gibi bir şüphelk baktığını söyledi.Ama bir iki hafta önce biri ile birşey yaşadın mı dedi hayır dedim sonra yok kızsın birşey yok o zmn dedi.Yuzde beşlik beni bir tık korkutuyor bide doktor kızlık zarı muayenesi ederken dış dudakları açarken çok gerdi çok acıdı ya. artık çok acıyor fln dedim korktum tabi de Ama doktor bu yani. Yeri yurdu herşeyi belli . bilinçsizce birşey yapıp kızlığımı bozucagini sanmıyorum ama hala çocukken yapmış olduğum yanlışlik için kendimi suçluyorum ve kızlığımın bozulmus olduğunu düşünüyorum iki defa sordum doktora hyr dedi ama vajinama parmağım girebiliyor ve ileride penis girerse ya bozulma fln olmaz sa?ya kızlığım yırtıldı ise?

çünkü ben çocukluktan başladım mastürbasyon yapmaya ve bazen de istemeyerek de olsa parmağım girebiliyor 🥺bu konuda ne desen haklısın
İstemeyerek de olsa giriyor ne demek? Ben size bi şey demiyorum, bana kalsa hiç dert etmeyin ama dert edip sonra parmak sokmaya devam etmeniz garip

çünkü mastürbasyon yapıyorum ve olabiliyor.Kinadiginizi veya ayipladiginizi biliyorum ama çocukken başlamistim bu duruma 🥲
İkidir aynı şeyi diyorsun da niye kınayıp ayıplayalım bize ne. Hamama girer terler ama bu kadar bakireliği takıyorsan parmak sokmayacaksın 🤷🏿‍♀️ basit

ben 15-16 yaşlarındayken regl olamıyordum .Ve sonradan mastürbasyon yapmaya başladım ve vajinama cisimler sokmaya başladım.O zmnlar bekaretin ne olduğunu bilmiyordum ama ben vajina o cisimi soktuğumda kan fln gelmiyordu . kan gelse görürdüm acı hissettiyordum ama kan yoktu sonradan geldim bilmiyorum,tabi o zamanlar regli de olmuyordum. sonraki zmnlar da regli fln olmuştum ve yıllar sonra bundan 4-5 ay önce doktora gidip muayene oldum doktor kızlık zarimin 100de 95saglam olduğunu yüzde beş gibi bir şüphelk baktığını söyledi.Ama bir iki hafta önce biri ile birşey yaşadın mı dedi hayır dedim sonra yok kızsın birşey yok o zmn dedi.Yuzde beşlik beni bir tık korkutuyor bide doktor kızlık zarı muayenesi ederken dış dudakları açarken çok gerdi çok acıdı ya. artık çok acıyor fln dedim korktum tabi de Ama doktor bu yani. Yeri yurdu herşeyi belli . bilinçsizce birşey yapıp kızlığımı bozucagini sanmıyorum ama hala çocukken yapmış olduğum yanlışlik için kendimi suçluyorum ve kızlığımın bozulmus olduğunu düşünüyorum iki defa sordum doktora hyr dedi ama vajinama parmağım girebiliyor ve ileride penis girerse ya bozulma fln olmaz sa?ya kızlığım yırtıldı
Ben sağlıkçı olarak seni biraz rahatlatayım. Kızlık zarı esnek, küçücük bir parçadır. Normal şartlar altında kanamayabilir bile, kanasa da o kadar az kanar ki farkedilmez. Eski kafadan gelen kanama olayı şudur, ilk ilişkide kadın kendini genellikle sıkar ve pelvis tabanını daraltır. Pelvis tabanı darekn penisi içeri girmesi için zorlarsanız vajinanın iç üst kısmındaki orta hat tahriş olarak yırtılır ve kanama bundan kaynaklı gelişir. Yani ilk ilişkide kadın pelvisini (kalçasını) sıkmazsa bu hatta penis rahat ilerler ve kızlık zarının kanaması gözle görülmez dahi. Doktor muayene edip duruyor dediyse duruyordur. Mastürbayon yaparken muhtemelen kendinizi kasmadınız ve parmak penise göre ince bir yapıda olduğu için zarınız esnedi ve yırtılmadı. İçiniz rahat olsun, zarınızı korumak gibi bir gayeniz varsa mastürbasyon yaparken penetrasyona devam etmeyin yeterli olacaktır.

Ruh hastası olduğunu şu paragraftan anladım:
açarken çok gerdi çok acıdı ya. artık çok acıyor fln dedim korktum tabi de Ama doktor bu yani. Yeri yurdu herşeyi belli . bilinçsizce birşey yapıp kızlığımı bozucagini sanmıyorum

X