kızlık zarım yırtılmış mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

papatyakizii1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
7
0
26

Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

ben 15-16 yaşlarındayken regl olamıyordum .Ve sonradan mastürbasyon yapmaya başladım ve vajinama cisimler sokmaya başladım.O zmnlar bekaretin ne olduğunu bilmiyordum ama ben vajina o cisimi soktuğumda kan fln gelmiyordu . kan gelse görürdüm acı hissettiyordum ama kan yoktu sonradan geldim bilmiyorum,tabi o zamanlar regli de olmuyordum. sonraki zmnlar da regli fln olmuştum ve yıllar sonra bundan 4-5 ay önce doktora gidip muayene oldum doktor kızlık zarimin 100de 95saglam olduğunu yüzde beş gibi bir şüphelk baktığını söyledi.Ama bir iki hafta önce biri ile birşey yaşadın mı dedi hayır dedim sonra yok kızsın birşey yok o zmn dedi.Yuzde beşlik beni bir tık korkutuyor bide doktor kızlık zarı muayenesi ederken dış dudakları açarken çok gerdi çok acıdı ya. artık çok acıyor fln dedim korktum tabi de Ama doktor bu yani. Yeri yurdu herşeyi belli . bilinçsizce birşey yapıp kızlığımı bozucagini sanmıyorum ama hala çocukken yapmış olduğum yanlışlik için kendimi suçluyorum ve kızlığımın bozulmus olduğunu düşünüyorum iki defa sordum doktora hyr dedi ama vajinama parmağım girebiliyor ve ileride penis girerse ya bozulma fln olmaz sa?ya kızlığım yırtıldı ise?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X