Kizlar şoktayim!

emoxsx32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
209
0
biz geçen ay doktora gitmiştik bebeğimin herşeyi normaldi.cinsiyetinede %90 kız demişti bizde kendimizi öyle alıştırdık bugün gittik doktora bebeğim ERKEKMİŞ resmen şok olduk pipisini falan gördük :Roflol:aman önemli değil sağlıklı olsunda kız yada erkek insan şoka giriyo valla :Roflol::Roflol::Roflol:

bu arada takvimimi değiştireyim bari ismini bile bulmuştuk neyse yine buluruz ya :Roflol:valla kesin bişey söylemeden kendinizi alıştırmayın kızlar benden söylemesi.............

AAAA CANIM BENiM SİZE DE İYİ BİR SÜRPRİZ OLMUŞ.

BEBEĞİN SAĞLIKLA GELSİN...

SEVGiLER...

cok sevındım canım allah saglıklı bı bebek olmasını nasip etsin inşallah benim oglana arkadas gelıyo:)

biz geçen ay doktora gitmiştik bebeğimin herşeyi normaldi.cinsiyetinede %90 kız demişti bizde kendimizi öyle alıştırdık bugün gittik doktora bebeğim ERKEKMİŞ resmen şok olduk pipisini falan gördük :Roflol:aman önemli değil sağlıklı olsunda kız yada erkek insan şoka giriyo valla :Roflol::Roflol::Roflol:

allah sağlık versinde cinsiyet önemli değil.... ama komik bir durum gerçektende:) peki ayrıntılı ultrasonda mı belli oldu yoksa rutin kontrolmüydü?CADIARZU

dün rutin kontrolümüz vardı zoyocum daha önce 16 haftalıkken gitmiştik yani tam görmemişti ama kız olabilir demişti bacaklarını kapattığı tam göremiyorum demişti ailenize söylemeyin demişti tabii ben hemen yetiştirdim dünde erkekmiş deyince inanmadılar inandırasıya kadar canım çıktı valla:Roflol:neyse sağlıklıymışya bütün organlarına baktı allahıma şükür hiç bir aksilik yok dedi herşeyi normalmiş geriside önemli değil zaten..........ALLAHIM TÜM İSTEYENLERE NASİP ETSİN İNŞAALLAH..............:1hug:

dün rutin kontrolümüz vardı zoyocum daha önce 16 haftalıkken gitmiştik yani tam görmemişti ama kız olabilir demişti bacaklarını kapattığı tam göremiyorum demişti ailenize söylemeyin demişti tabii ben hemen yetiştirdim dünde erkekmiş deyince inanmadılar inandırasıya kadar canım çıktı valla:Roflol:neyse sağlıklıymışya bütün organlarına baktı allahıma şükür hiç bir aksilik yok dedi herşeyi normalmiş geriside önemli değil zaten..........ALLAHIM TÜM İSTEYENLERE NASİP ETSİN İNŞAALLAH..............:1hug:

Amaniiinnnnn
Emoşş banada tam 17 hafta usg sinde %99 kız dedi. Bir hafta sonra tekrar bakalımda emin olalım dedi 29 Ekimde gidicem tekrar şimdi, 18+2 de tekrar bakmış olacak yani. Benimde değişebilir desenee durumm.

Kaç haftadayken erkek dedi sizeeee

Amaniiinnnnn
Emoşş banada tam 17 hafta usg sinde %99 kız dedi. Bir hafta sonra tekrar bakalımda emin olalım dedi 29 Ekimde gidicem tekrar şimdi, 18+2 de tekrar bakmış olacak yani. Benimde değişebilir desenee durumm.

Kaç haftadayken erkek dedi sizeeee

canım dün gittik daha işte 21,haftada erkek dedi bu sefer kesin ama pipisini falan gördük:Roflol:seninde bidahaki gittiğinde kesinleşir artık canım sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil.............:1hug:

Canim Benim önemli Olan Sağlikli Olmasi.kiz Erkek Hiç Farketmez.hayirli Evlat Olur Inşallah.sağlikli Bi şekilde Kucağina Alman Dileğiyle.talim Allaha Emanet Ol.

canım çok sevindim... inşallah hayat boyu sağlıklı olur bebeciğin:) bizde 2 hafta sonra ayrıntılı ultrasona gireceğiz çok heyecanlıyım:) sevgilerimle...:teytey:

Emoş çok şaşirdim Ya. Banada Doktorum 12+3 De %80 Kiz Dedi Bizde Artik Kizim Kizim Diye Seviyoruz Bebişimizi. Bakalim 16. Haftada Tekrar Gideceğiz O Zaman Netleşir Herhalde. Yavrum Için Hangi Cinsiyet Hayirli Olacaksa O Olur Inşallah.

canım çok sevindim... inşallah hayat boyu sağlıklı olur bebeciğin:) bizde 2 hafta sonra ayrıntılı ultrasona gireceğiz çok heyecanlıyım:) sevgilerimle...:teytey:

zoyocum çok teşekkür ederim canım inşaallah herşey yolundadır allah hepimizi sağ salim kurtarsın inşaallah...............:sm_cool:

Emoş çok şaşirdim Ya. Banada Doktorum 12+3 De %80 Kiz Dedi Bizde Artik Kizim Kizim Diye Seviyoruz Bebişimizi. Bakalim 16. Haftada Tekrar Gideceğiz O Zaman Netleşir Herhalde. Yavrum Için Hangi Cinsiyet Hayirli Olacaksa O Olur Inşallah.

evet yakamozcum bizde çok şaşırdık valla insan kendini alıştırıyo olsun erkek kız hiç önemli değil hakkımızda hayırlısı neyse o olsun canım allah sağ salim hepimizi kurtarsın sevgilerimle.......:1hug:

canım dün gittik daha işte 21,haftada erkek dedi bu sefer kesin ama pipisini falan gördük:Roflol:seninde bidahaki gittiğinde kesinleşir artık canım sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil.............:1hug:

Rutin kontrole kalmadan doktorumuz bakalımda emin olalım demişti bugün iki defa usg ye girdik :sm_confused:
İlkinde gene göremedik biraz ye iç dolan gelde bidaha bakalım dedi doktorumuz artık rutin kotrolde öğreniriz diye düşünürken ikinci usg de kız dedi kendinide doğrulamış oldu böylece ve konuda bi netlik kazanmış oldu şükür
Bu anları yaşamayı çok beklediğim için iyi bilirim acısını. Dediğin gibi sağlıklı olması herşeyden önemli. Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.

saglikli olsunda gerisi önemli degil! Dikkatimi cekti yazan arkadaslarin cogunun erkek cocugu olacak 2008 erkek senesi herhalde !! hadi hayırlısı!

emos bende cok buyuk supriz yasadim.Bana 12 haftalıkken kız gibi demisti sonra 16 haftalık oldugumda oglan dedi ama galiba kordonla karıstırdı.17 haftamda 2 cizgi var kız dedi.Bende sunu merak ediyorum dr iki cizgi var kız dedeikten sonra oglan cıkan varmı

SEMİZOTU cnm sana %99 kız derken 2 cizgi var dedimi kız gorunce galıba 2-3 cizgi goruluyomus.

Hayır canım çizgiden bahsetmedi. Ancak kız tahmin edilip erkek olma ihtimalinin düşük olduğunu, genelde erkek denilip kız çıkma ihtimalinin daha yüksek olduğunu söylemişti.

X