Kızlar ilk aşılamada hamile kalan var mı ??

Bende geçen hafta aşılama oldum 2. Aşılamam bugün 10. Günüm kahverengi leke geldi çok küçük bel ağrım çok fazla adet olacak gibi hissediyorum. Fakat hala olamadım. Adetime 3 gün var. Bakalım beklemedeyiz. Takdiri ilahi

Bende geçen hafta aşılama oldum 2. Aşılamam bugün 10. Günüm kahverengi leke geldi çok küçük bel ağrım çok fazla adet olacak gibi hissediyorum. Fakat hala olamadım. Adetime 3 gün var. Bakalım beklemedeyiz. Takdiri ilahi
Regliniz kaç günde oluyor , ya da aşılamanız mı geç oldu

25-26 günde regl oluyorum. Gonol -f iğne kullandım düşük dozda (75)Yumurtanın büyümesini beklediler Araya hafta sonu girdiği için dozu yükseltmediler.
Hm anladım, bende aynı dozda kullandım, hayırlısı olsun inşallah her şeyin 🪷🫶

• Beğen
Reactions: hhr
Yarın ilk aşılamamı yaptıracağım dün çatlatma iğnesi yaptırdım çok heyecanlıyım ümitlenmek de istemiyorum ilk aşılama hamile kalan oldu mu aranızda
Canım benim ilk aşılama tutmadı. Bu ay ikinci aşılamayı olacağım. İnşallah den ilk aşılamada pozitifleri görürsün ♥️ hepimiz görelim inşallah pozitifleri♥️

Valla bilmiyorum hiç bi belirtim kalmadı. Dün test yaptım negatifti. Bugün yaptım telefondan uğraşınca çok aşırı silik bi çizgi gördüm gibi. Yarın sabah test yaparım bişey görünürse kan vermeye giderim 🤷🏻‍♀️
Aşılamanın kaçıncı gününde testiniz negatif çıktı

X