Kızlar ilk aşılamada hamile kalan var mı ??

shrhazer

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
172
20
31
Yarın ilk aşılamamı yaptıracağım dün çatlatma iğnesi yaptırdım çok heyecanlıyım ümitlenmek de istemiyorum ilk aşılama hamile kalan oldu mu aranızda

Bende yarın ilk aşılama mi olacağım kısmet se. Aynı duyguları paylaşıyorum kızlar sizlerle. Çatlatma iğnesi baya bı yan etki yaptı bende. Yarın için hem heyecanlı hemde tedirginim stres yapmamamız lazım ama yapıyor insan ister istemez. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Allah hayırlısıni en kolaylikla versin bebeleri

Mart ayında bende ilk kez aşılama olmuştum tutmadı.bir ay ara verdim bayram dolayısıyla.bu ay yine başladık tedaviye yine aşılama olacak.ilk aşılama da tutan var.ikincide tutan da var üçüncüde tutan da.tabe hiç tutmayanda.hakkımızda hayırlısı

Merhabalarr, ben ilk aşılamada hamile kaldım..
şuan 8+4deyiz.
Size önerim bol bol yatın kendinizi asla yormayım. Bol su, çiğ badem, fındık yiyin her akşam 1 bardak süt tüketin ve bol bol dua edin 🌸 Ben bunları yaptım ama tabiki tedbir bizden takdir Allahtan 🙏

Bende yarın ilk aşılama mi olacağım kısmet se. Aynı duyguları paylaşıyorum kızlar sizlerle. Çatlatma iğnesi baya bı yan etki yaptı bende. Yarın için hem heyecanlı hemde tedirginim stres yapmamamız lazım ama yapıyor insan ister istemez. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Allah hayırlısıni en kolaylikla versin bebeleri
Sonucu haber verin sizde bende dün yaptırdım

Mart ayında bende ilk kez aşılama olmuştum tutmadı.bir ay ara verdim bayram dolayısıyla.bu ay yine başladık tedaviye yine aşılama olacak.ilk aşılama da tutan var.ikincide tutan da var üçüncüde tutan da.tabe hiç tutmayanda.hakkımızda hayırlısı
İlk aşılama tutanlar çok mu acaba şansım ne kadar bilmiyorum tabi kısmet bu işler

şuan 8+4deyiz.
Size önerim bol bol yatın kendinizi asla yormayım. Bol su, çiğ badem, fındık yiyin her akşam 1 bardak süt tüketin ve bol bol dua edin 🌸 Ben bunları yaptım ama tabiki tedbir bizden takdir Allahtan 🙏
Yaa hayırlı olsun benimde eşimin ileri hareketlilikte sorun vardı kalitesi ve sayısı iyiydi inş olur tekrar yaptırmayız diyoruz hem maddi hem manevi çok zor

şuan 8+4deyiz.
Hamilelik testini aşılamadan kaç gün sonra yaptınız

Benim çok zor geçti darmis kanalım 15 dk dan fazla uğraştı baya da canım yandı. Yeter istemiyorum diye bagiracaaktim neredeyse. Dünden veri de idraarimi yapamıyorum canım yanıyor ve ip gibi
Kanal dar olduğundan tahriş olmuştur inş başka bi sorun yoktur güzel haber alırsın

X