Kızlar hoşlandığım kişinin sevgilisi mi var sizce fikir verebilir misiniz?

Kız o nasıl evlilik bacım. Bu adam sağda solda birileri ile bekar diye yazışıyor haberin olsun. Hani evli olmasanız seni saf bulmuş, evlenicez zaten, güven önemli falan filan, sen zaten eşimin vs diye kandırıyor derdim de hem evli olup hem bunu yapması.. Bu kafama hiç yatmadi.
Kız kahin falan mısın mübarek????

öyle bir çevre ki işte

hiç tanımadığım insanların bile eşini aldattığını, işyerinden kimle yattığını pozisyonuna kadar anlatan insanların olduğu bir çevre

ben hepsiyle ilişkimi kestim günaydın merhaba nasılsın bu kadar

insanlar herşeyi sormayı kendine hak görüyor ve bunu herkese anlatıyor

nişanlandık herkes her gördüğünde gün soruyor niye düğüne gelip dedikodu yapacaklar
Asıl böyle bir çevrede evlenmezsen dedikodu olur. Bu memlekette en iyi çevrede bile alttan alttan evlenmeyen kadının lafı olur. Kadını kullanıyor oyalıyor derler. Evlenen birinin neyini dedikodu edecekler? Gün sormuşlar sadece, düğünde de anca gelinliğinizin lafını ederler, az altın takmış bedavaya gitti derler, başka ne olacak yani? Birileri b.k ağzını açacak diye yaşamayalım bari.

konuyla ilgili yorum yapın benimle ilgili değil :KK70:

sosyal normlara uymuyorum

kimse de umrumda değil

:)
sosyal normlara sız değil hayatınızdakı kısı uymadıgı ıcın kendınızı böyle avutuyorsunuz malesef :KK70: adam sızı manpule etmiş sizde buna inanmışsınız bu sekılde ilerliyorsunuz. Sizi ilan etmediği için.

Asıl böyle bir çevrede evlenmezsen dedikodu olur. Bu memlekette en iyi çevrede bile alttan alttan evlenmeyen kadının lafı olur. Kadını kullanıyor oyalıyor derler. Evlenen birinin neyini dedikodu edecekler? Gün sormuşlar sadece, düğünde de anca gelinliğinizin lafını ederler, az altın takmış bedavaya gitti derler, başka ne olacak yani? Birileri b.k ağzını açacak diye yaşamayalım bari.
Mesajlar yazildikca da gariplik devam ediyor. Sosyal medyadan birbirini takip etmeme sebebi, millete malzeme vermemekti ama zaten nişanlı oldukları biliniyormus. Böyle bir çevrede ayni evde yaşamak sorun olmuyor ama evlendiklerinin bilinmesi nazar sebebi oluyor falan. Başta yazılan sondakine uymuyor. Bizde nazar etmeyelim diye değiştirerek anlatıyor olabilir :deli:

sosyal normlara sız değil hayatınızdakı kısı uymadıgı ıcın kendınızı böyle avutuyorsunuz malesef :KK70: adam sızı manpule etmiş sizde buna inanmışsınız bu sekılde ilerliyorsunuz. Sizi ilan etmediği için.

konu sahibinden özür dileyerek son mesajım

çünkü konusunu mahvettik

hanfendi ailesiyle sürekli görüşüyoruz gelinim diye hitap ediliyorum baştan beri

siz kendi kafanızda beni ezik çaresiz manipülatif görün ego tatmini yapın :)

ama öyle değil üzgünüm :)

Mesajlar yazildikca da gariplik devam ediyor. Sosyal medyadan birbirini takip etmeme sebebi, millete malzeme vermemekti ama zaten nişanlı oldukları biliniyormus. Böyle bir çevrede ayni evde yaşamak sorun olmuyor ama evlendiklerinin bilinmesi nazar sebebi oluyor falan. Başta yazılan sondakine uymuyor. Bizde nazar etmeyelim diye değiştirerek anlatıyor olabilir :deli:
Böyle bişeyler saklanmaya çalışıldıkça daha çok açığa çıkıyor, ya da olmadık laflar çıkarıyorlar. Bi şekilde ayrışamadığın bi çevrede gizem yapmak da çok sıkıntı. Dedikoducu meraklı tipler var diyor, arkasından çok alakasız laflar dönüyor olabilir, eminim duysa küçük dilini yutacağı şeylerdir.

öyle bir çevre ki işte

hiç tanımadığım insanların bile eşini aldattığını, işyerinden kimle yattığını pozisyonuna kadar anlatan insanların olduğu bir çevre

nişanlandık herkes her gördüğünde gün soruyor niye düğüne gelip dedikodu yapacaklar

Ee hani iş yerinde saklıyordunuz ilişkinizi. Nişanlandığınızı nerden biliyorlar ? Dün nişan da yoktu; bir anda nişan oldu; iş yerinde insanlar size düğün tarihi sormaya başladı. :nazar:

biliyor ve sürekli dedikodu peşindeler

değiyor zaten kimle konuşsam o gün sıkıntı yaşıyorum

takipleşmiyorum sizin normaliniz benim normalim değil
Takipleşmeme sebebiniz karşı tarafın hala resmi olarak başkasıyla evli olmasından dolayı mı boşanma arifesinde mi bu yüzden mi sizi takip etmiyor dedikodu olmasın diye?

eşimle hiç bir yerden birbirimizi takip etmiyoruz

asla foto vb paylaşmayız

telefonda hayatım der

profilinde de bekar yazar ikimizin de

güleryüzlüdür sohbet eder

ortak arakadaşımızla bile gezerken planlarını öyle anlatır

daha ne diyeyim evli bile olabilir :)

yüzük de takmıyor olabilir
Eşinizle birbirinizi neden takip etmiyorsunuz :)

Takipleşmeme sebebiniz karşı tarafın hala resmi olarak başkasıyla evli olmasından dolayı mı boşanma arifesinde mi bu yüzden mi sizi takip etmiyor dedikodu olmasın diye?
Bu benim de aklıma geldi. Dün de bir konu açılmıştı 4 yıldır beraber olan çift işyerinde ilişkilerini gizliyordu (ki erkek olan işyerinin patronuydu yani kimseden çekinmesine gerek yok). İki 30 yaş üstü kocaman insanın işyerinde köşe bucak ilişki gizlemesi bana hiç normal gelmiyor. Bu adamlar evlidir demiyorum ille de ama bence kadınları “canım dedikodu olur gizleyelim ilişkimizi” diye başka kadınlara rahatça yürümek için kandırıyolar.

Arkadaşı biraz stalkladım acaba çok mu varoş veya küçük bir yerde çalışıyor diye. Kamu kurumunda hem de bakanlıkta çalışıyormuş. Çalıştığı şehir büyükşehir, çalıştığı kurum büyük bir kurum. Eminim bir sürü sevgili/evli olan insanlar vardır orda. Nişanlandıysanız tak alyansını gez. Bu kadar paranoyakça ilişki gizlemek cidden anormal.

öyle bir çevre ki işte

İşyerinde eşini aldatan insanların tabiyki dedikodusu olur. Ortada anormal ve etik dışı bir durum var çünkü. Siz çift olarak güzel bir ilişki yaşadıktan, karşı cinsteki çalışanlarla laubali olmadıktan sonra kim sizin hakkınızda ne konuşacak ki?

En fazla düğün ne zaman, çocuk ne zaman falan derler. Bu kadarını akrabalar, eş dost da soruyor. Onlardan da mı gizleyeceksiniz her şeyinizi?

Evli olmadığı halde eşim dediğinde herkes o zaman eşin değil dedi, ben onu öyle görüyorum kimse umurumda değil oldu. İlişkiyi göstermeye gelince dedikodular hemen umurunda oldu. Bekar iki insanın ilişki yaşamasında nasıl bir dedikodu olabilir ki hadi aldatma falan olsa tamam ama.. Konu nereden tutsan elinde kalıyor 😂

öyle bir çevre ki işte

Bu benim de aklıma geldi. Dün de bir konu açılmıştı 4 yıldır beraber olan çift işyerinde ilişkilerini gizliyordu (ki erkek olan işyerinin patronuydu yani kimseden çekinmesine gerek yok). İki 30 yaş üstü kocaman insanın işyerinde köşe bucak ilişki gizlemesi bana hiç normal gelmiyor. Bu adamlar evlidir demiyorum ille de ama bence kadınları “canım dedikodu olur gizleyelim ilişkimizi” diye başka kadınlara rahatça yürümek için kandırıyolar.

Arkadaşı biraz stalkladım acaba çok mu varoş veya küçük bir yerde çalışıyor diye. Kamu kurumunda hem de bakanlıkta çalışıyormuş. Çalıştığı şehir büyükşehir, çalıştığı kurum büyük bir kurum. Eminim bir sürü sevgili/evli olan insanlar vardır orda. Nişanlandıysanız tak alyansını gez. Bu kadar paranoyakça ilişki gizlemek cidden anormal.

Tanınmamak için bilgilerini değiştirmiştir belki. Üyenin, iş yerinde geçen sohbet örneklerine bakarak; inşallah bu konuşmalar bir bakanlıkta geçmiyordur diyorum.

Kız kahin falan mısın mübarek????
Sevgilisi olan erkek yapar ya, kız arkadaşını eklemek, yorum yapmasın görünmesin ister, foto story paylaşmaz üstüne de bekar yazar. O adam kovaliyodur net. Yani foto paylasmasa bilr en azından ekli olur, özellikle bekar yazmaz falan normalde. Bu şey mesajı birine suphelense, ya eğer ben biriyle beraber olsam orda bekar mı yazar. Tamam iliskide de yazmaz belki ama özellikle bekar yazsa sevgilim kiyameti koparmaz mi der. Kahin degilim de bacim baya aktiftim hoplayip zipliyordum flort konusunda ben gencken, tecrube yani. Neler gorduk neler. Ama konu sahibi evliymis o yuzden aklima yatmadi durum. Aileler de bilir çünkü kız ekli olmasa anası babası ekli olur kardesi ekli olur o yüzden bi halt yapması daha zor olur. Ondan aklıma yatmadi.

İş yerinde hoşlandığım biri var daha önce de konuyu açmıştım. Ben bu çocuğu fake bir hesaptan takip ettim meraktan kabul edip gt attı. Profiline baktığımda sevgilisi olduğuna dair bir işaret görmedim. Yorum yok, foto yok vs. Geçen gün karşılaştığımızda sabah saatleriydi ve telefonla konuşuyordu. Telefonda "Tamam hayatım" gibi bir cümle kurduğunu duydum ama hayatım mı dedi emin olamadım da. Kendisi kimseyle muhabbet etmeyen biri demiştim. Sonra ikimiz bir ortamda denk geldik ve ben laf attım baya konuştuk güleryüzlü ve espriliydi. Ben onu tanımaya yönelik bir şeyler sordum işiyle alakalı vs. Yurt dışı planı varmış. Fakat o benimle alakalı bir soru sormadı sadece iş ve kendisi üzerinden konuştuk. İlgilenen insan karşı tarafla ilgili bir şeyler merak etmez miydi? Sevgilisi var mı yok mu nasıl anlayabilirim ?

Çok hoşlandığımdan biraz fazla kafaya taktım sanırım...

sosyal medyadan hikaye falan atar belki ordan fake hesaptan takip edebilirsiniz. ne var bunda ha konuşup ilgilenmediyse sizlerle belki kendisi muhabbet etmek istememiştir.

Abla foto olmamasını anlarımda profillerinizde bekar yazması çok garibime gitti. Tabi bu benim kişisel görüşüm.

neresine yazılıyor ki mesela insgda evli bekar kısmı?
o kadar garibine gitmiş ki herkesin merak ettim kendi insg ma baktım yazmıyor evli bekar. profil kısmına tıkladım öyle bir seçenekte yok cinsiyet var sadece onu da seçmemişim.
benimde herkesin garibine gitmesi garibime gitti.

öyle bir çevre ki işte

Kahveli kek sana kötü bir haberim var, herif senin eşin değil.
Sosyal normlara uymak istemeyen birinin de eşim diye bahsetmesi aşırı komik zaten. Trakyalı mısınız acaba, en çok onlar nazardan falan korkarlar şarkılarında sıkça dile getirirler. Alt tarafı siz de herkes gibi nişanlısınız işte neyin nazarı.? Bayağı bayağı sosyal normlar içerisindesiniz işte. Ve alaturka düşüncelere sahipsiniz.

neresine yazılıyor ki mesela insgda evli bekar kısmı?
o kadar garibine gitmiş ki herkesin merak ettim kendi insg ma baktım yazmıyor evli bekar. profil kısmına tıkladım öyle bir seçenekte yok cinsiyet var sadece onu da seçmemişim.
benimde herkesin garibine gitmesi garibime gitti.
İsmin yazılı olduğu kısmın altına yazılıyor.Profil fotosunun alt tarafında olan yere. Bazen görüyoruz ya evlilik tarihini falan yazılıyor orası

İsmin yazılı olduğu kısmın altına yazılıyor.Profil fotosunun alt tarafında olan yere. Bazen görüyoruz ya evlilik tarihini falan yazılıyor orası
bekar yazılmıyor ama oralara
evli/ilişkisi olanlar/nişanlısı olanlar falan tarih marih koyabiliyor, baş harf koyan var
ya da dümdük evli yazan da oluyor
ama bekar yazana hiç rastlamadım
bekar yazıyor dediği de aslında bekar yazması değil
soranlara cevanbı: evli olduğu yazmıyormuş :KK70: gelmiş burda bize "profilinde bekar yazar" diye anlatıyor
zaten cümle falan da kuramıyor doğru düzgün, eğitim durumu neyse artık

X